Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Той я придърпа към себе си и я погледна искайки да я целуне! Тя си помисли:
- Край, тоя ми видя мустака...

Живея сам! Спя! В три през нощта ме събужда чукане по вратата. Отварям, съседката:
- Сол не ти ли трябва?

В луксозен ресторант млад мъж ухажва дама на неопределена възраст. В един момент не издържа и свенливо пита:
- Простете, знам,че е нетактично, но на колко години сте?
- Няма да ви кажа на колко години съм. Само ще ви кажа, че дъщеря ми е в детската градина. - отвърнала кокетно дамата.
- Сигурно е директорка там!- промърморил младежът.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 16,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

5532

• haidukpikaso

1751

• karadzha

1410

• Мойра

1235

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

Късно през нощта. Телефона звъни. Вдига жената.

- Ало, секс телфона ли е?

- Не, имате грешка!

- Оооо,аааа, имате грешкаааа...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Двама пътуват във влака от Варна за София. Запознават се:
- Аз съм психолог.
- Аз пък съм едър мафиот... Я да те видим що за психолог си? Опитай да познаеш за какво мисля! За всяка мисъл, която познаеш, ти давам сто кинта.
- Ама аз съм психолог, не врачка!
- Абе сто кинта са това, я опитай.
- Добре, пътуваш от Варна. Значи си бил на море. Сега си спомняш колко хубаво ти е било.
- Браво! Позна! Ето ти стотачка.
- Щом ти е било хубаво, значи си бил с жена. И сега си мислиш за нея.
- Точно така! Ето ти още стотачка.
- Освен това, не ти се иска да се прибираш у дома.
- Правилно, ето ти още сто лева...
- Щом не ти се прибира, сигурно си женен. А щом си мафиот, сигурно мислиш, че няма да е лошо да пречукаш жена си и да си останеш с другата.
- Ха! Ето ти хилядарка!
- Ама защо хиляда? Нали щеше да даваш по сто на мисъл?
- Това не е мисъл, а идея!

Изкарала блондинката едно цяло лято на морето. В края на сезона се качила на влака за София. Разположила се удобно, кръстосала крака и се чуло едно:
"Ееее, събрахме се".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъщата идва на зетя на гости. Пита за виното:
- Къде е бялото вино да си налея?
Зетят с неудоволствие отговаря:
- Държим го в бутилката с белина. Сипи си, мамо, сипи си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На един самотен остров останали три блондинки. Те намерили една магическа лампа, потъркали я и от нея излязъл дух. Той им казал, че ще им изпълни и на трите по едно желание. Първата си пожелала да е в мола на София, пуф и изчезнала. Втората си пожелала да е в апартамента си в Бразилия, пуф и изчезнала. А, третата се замислила и казала:
- Ах, колко ми липсват моите приятелки. Пуф и се появили!

Един габровец пътувал с влак от София към Габрово, но на всяка гара слизал да си купи билет. Попитали го:
- Защо слизате на всяка гара и си купувате билети, a не си купите билет направо эа Габрово?
Той отвърнал:
- Ами, докторът ми каза, че съм тежко болен и сигурно няма да оживея до там, заради това реших да спестя малко пари...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Отче, изневерих на мъжа ми!
- Нищо, чадо! Обиколи църквата толкова пъти, колкото си му изневерила!
- Отче, може ли с колелото...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много си "падам" по пичове, дето елегантно пренебрегват “zdr.ko pr.“ и минават директно на "БЕПЧЕ, слаТка си!"

Най-хубавите моменти с бившият ми, бяха с негов приятел...

Срамно е, когато седиш с мъж и неговите ръце бавно пълзят под блузата ти, а чорапогащите ти са опънати до сутиена...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Габровец пътувал със семейството си за София. Щом навлезли в столичната гара, наредил:
- Грабвайте багажа и да вървим в коридора на първа класа. Нека посрещачите ни видят откъде слизаме.

Петък през нощта в килията на II РПУ - София. Изведнъж дежурният отключил вратата и вкарал нов арестант - дядо. На всички станало очевидно, че това не е просто дядо, а възрастен мъж, видял много в живота. Един от задържаните поканил дядото да седне до него. След зорките и учудени погледи на всички, той казал:
- Прибраха ме, защото си отпих от халбата.
Мъжете се шокирали и казали:
- Дядо, ти нас за какви ни имаш?
Дядото се позамислил и казал:
- Е, добре, момчета, ще ви разкажа. Току-що си спомних. Отивам аз на плажа и виждам чисто голо младо момиче да си лежи. Приближих се до нея и виждам, че тя е уникално красива. И нали съм мъж и то ме зове... Наведох се и я близнах отдолу, а то сладко, сладко...
Тогава един от затворниците го прекъснал:
- Дедо, това не е сладко, а солено!
Дядото се ухилил и казал:
- Ето, аз затова ви казвам, че е по-добре с халбата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Из нета:
- Притеснен съм за наближаващия 8-ми март. Миналата година не спах цяла нощ. В 06:00 поднесох поздравленията си на жената. Огромен букет от незабравки във формата на сърце, пръстен с диамант, торта във формата на осморка. Да, по Вайбър. Да, от бара. Но това наистина ли е повод за истерии?

Търся грижовна жена. Не съм придирчив за ядене, не скитам по нощите, научен съм да ползвам тоалетна, нося заплатата си вкъщи. Имам паспорт и необходимите ваксини. Обаждам се на обръщения: коте, пиленце, слънце мое и др... Мръсните чорапи ги прибирам на определеното за целта място. Думите: "Мама го прави по друг начин" не използвам. Не съм кастриран.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жена ми замина командировка в София. Въпроса ми към вас е:
- Може ли градушката дето се изсипа ония ден в София да и остави смучка на врата?

Лято. Жега. Влакът София - Варна. Няма никакви места, всичко е претъпкано. На двама тарикати обаче не им се стои прави.
Влизат в едно купе и почват да гледат под седалките, излизат...
Влизат в следващото купе, пак гледат под седалките... Пътниците ги питат:
- Какво правите, бе?
- Абе, изпуснахме си змията и я търсим...
Лека полека пътниците се изнизали от купето. Нашите се настанили вътре, заключили вратата, пуснали пердетата и легнали да спят. След няколко часа се събуждат. Единият поглежда през позореца. Вижда чичката, дето почуква колелата на влака...
- Еййй, чичеее, във Варна ли сме вече?
- Абе, к'ва Варна, бе... Вие не разбрахте ли... Некви идиоти си изпуснали змията и трябваше да откачим вагона.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Искам да бъда мъжът на живота ти!
- Носиш ли вино и пържоли?
- Не.
- Няма да ти се получат нещата...

- Вчера срещнах една мацка, която ми харесва, и тя ми каза името си!
- И как се казва?
- Върна Майнаси.
- Тя да не е чужденка?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван:
- Кой е виновен за задръстванията в София?
- Регулировчиците.
Отговорило, без да се замисли радиото.

От Перник изпращат съобщение към София:
- "Моля, изпратете гражданска отбрана, да ни спаси от бездомните кучета, плъзнали по градо!"
От София отговорили:
- "Веднага изпращаме 3 мобилни групи за кастриране на бездомни кучета."
От Перник отвръщат:
- "Вие не ни разбрахте, они не ни eб*т, они ни апат!!!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2029 година:
- Ти, къде завърши училище?
- Основното по БНТ2, средното по БНТ4....

Доживях да ме глобяват 5000 лева, за това, че отивам на работа да изкарам 700 лв.

Вчера в магазина беше останал само черен хайвер и кромид, купих ги. Сега събирам рецепти как се прави черен хайвер по селски.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хитрият бизнесмен Елана София Джак веднъж казал на сина си:
- Синко, искам аз да избера момичето, за което ще се ожениш.
- Няма да стане, аз сам ще избера!
- Ама тя е дъщерята на Бил Гейтс.
- Ееее, в такъв случай...

Отишъл бизнесменът при Бил Гейтс и му казал:
- Имам съпруг за вашата дъщеря.
- Оо, не може - тя е много малка, за да се жени!
- Ама той е вицепрезидент на Световната банка.

Отишъл бизнесменът при президента на Световната банка:
- Имам кандидат за вицепрезидент при Вас.
- Ще откажа, тъй като си имам повече отколкото ми трябват.
- Ама той е зетът на Бил Гейтс.

София - мъж си стои в колата в традиционното задръстване. Неочаквано на стъклото се чука:
- Какво искате? - пита мъжът.
- Ами, разбирате ли, терористи са хванали за заложник Симеон Дянков и искат 10 милиона долара откуп. В противен случай ще го залеят с бензин и ще го запалят. Ние решихме да минем по колите - който колкото даде - да помогнем.
- Някой дал ли е нещо?
- Дават по 2-3 литра!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новата ситуация:
- Иванчо, защо не си бил онлайн в часа по математика?
При втора забележка ще получиш БАН!
- Г-не падна ми батерията!
- Марийке искам Фейсбука на майка ти, за да се разберем относно липсата на мегабайти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След приключване на жътвата от Земеделска кооперация "Урожай" наградили бай Иван комбайнера с нови цървули, 20 лв. и еднодневна екскурзия до София.
Върви си бай Иван из столицата, разглежда разните чудесии, но нищо не му лови окото - вече бил виждал всичко по телевизията. По едно време гледа надпис "Маникюр - педикюр".
"Те тука ще е", рекъл си той и влязъл. Разгърнал портофелчето:
- Момиче, искам да си купя един маникюр-педикюр!
Видяла го маникюристката, че е от село, бръкнала по-надълбоко в портфейла му, па му казала:
- Иди, чиче, в оная кабина, съблечи се и ме чакай.
Съблякъл се той, тя дошла, изчукала го едно хубаво и го пуснала да си ходи по живо - по здраво.
Харесало му на бай Иван, решил следобяд да иде пак там. На смяна било друго момиче, ама той - нали вече знае какво е - смело поискал маникюр-педикюр. Момичето му оправило ноктите на ръцете и краката, взело му таксата и го изпроводило.
След това бай Иван обяснява на село какво е видял в столицата:
- София - град като град, малко по-голям от Дряново. Шарении много, ама сме ги гледали по телевизията. Само "Маникюр - педикюр" не бях виждал.
- Е, па що ще е т'ва?
- Остави се, брате! Предобед ми насадиха дамски пеперудки; следобед ми орязаха ноктите, та не може и да се почеша.

Шефовете на китайските и българските мутри ще се срещат в София. Българския Кръстник нарежда на доверения си адютант:
- Компир, бегай с мерджана до аерогарата да посрещнеш китайския шеф. Обаче внимавай, казва се г-н Хой! Да не стане издънка и да се червим пред колегите от Азия, ей!
Компира повтарял, повтарял до аерогарата: "Хой, Хой, Хой..."
Когато пристигнал знатният гост, борецът щастливо го посрещнал:
- Добре дошъл, г-н Кор!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази година снегопочистването ще бъде онлайн.

Жената преди ми крещеше все:
- Ще умреш от това пиене, а сега ми вика, пий, за да не умреш...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Учителката връща проверените домашни работи.
- Джони - каза тя, домашната ти работа е много лоша. Не мога да разбера как един човек може да направи толкова много грешки.
- Не беше един човек, госпожице - оправдал се Джони. - татко ми помагаше...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка.
Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят.
Минали един, втори, трети ден и на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не могъл да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал:
- Ще те ям.
А, механика му казал:
- Ако се развали самолета няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота:
- Ще те ям.
- Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу...
Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал:
- Охо, поне теб мога да изям.
А, тя му отговорила:
- Ако искаш теб да те е*ат тия двамата до София яж ме.

10 твърдения, с които можеш да разсмееш истински футболен запалянко:

1. Как пък веднъж не подпряха Левски София в родното ни първенство?
2. Сигурен съм, че тази година български отбор ще спечели Шампионската лига!
3. Съдиите по света се учат от нашите как да ръководят футболен мач.
4. Ако многобройните фенове на Славия и Локомотив София се сбият на някое софийско кръстовище, няма да има как колите да ги заобиколят.
5. Сашо Томов е пълната противоположност на Тодор Батков - скромен е и си държи на думата. Но пък левскарят Мъри Стоилов е по-добър треньор от останалите в А група.
6. Барселона да се радва, че Меси не е подписал с някой гранд като Киево, а се мъчи с тях.
7. В испанското първенство борбата за първите места в края на сезона рядко се води между по-малко от 3 отбора.
8. Дейвид Мойс е добър треньор, но с лош късмет.
9. Лацио тъкмо влезе в добра форма и загуби от Левски. Последва нов спад и тъкмо се оправиха, а дойде Лудогорец.
10. Много малко японци и родени в Германия турци играят в Бундеслигата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване