Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

– На какво се крепи брачната институция в днешни дни?
– На гейовете.
– Защо?
– Ми, само те напират да се женят. Другите си живеят така...

Само истинска българка може да приземи самолет.. докато българските мъже се чудят, как да го вдигнат!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 16,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

5588

• haidukpikaso

1751

• karadzha

1412

• Мойра

1235

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Един професор по математически анализ се прибрал и видял че крана на мивката в кухнята му капе. Извикал водопроводчик. Водопроводчикът затегнал една тръба за 5 минути работа и кранът спрял да капе. Пр

Публикувани изображения

Дете попитало баща си:
- Тате, пръднята тежи ли?
- Не, сине, защо питаш?
- Е щом не тежи, значи съм се насрал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ученически и учителски бисери:
- Какво се хилиш като наръпана от мамут кисела краставичка?!
- Ей, момчета, толкова години не ме научихте да работя на компютър, поне на принтер ме научете!(директорка на техникум по електротехника)
- Рамбо Силек (второкласник) (тва ми напомни за един мой бивш (слава Богу!) съученик и неговото култово "Донки Хот"... за жалост момчето беше 12ти клас)
- Деца, моля стойте малко по-далеч от компютрите, че нали знаете какви вируси има...
- Една камила може да върви по 30-40 часа на ден.
- И Аспарух извадил меча си, забил го между краката си и казал: "Тук ще бъде България" (Учителка по история)
- Ако това е изомер на пропана, аз съм изомер на Мадона. (Учителка по химия)
- B Tурция жените ходят облечени като нинджи. (ученик)
- И ако искате да знаете, господа студенти, aз съм изпратен тук от Софийския университет, а там глупаци не държат... (лектор)

Военни:
- Имате на разположение 5 минути... Остават ви още 4 мин. и 99 сек.
- Представете си, че сте насред полето и изведнъж зад ъгъла излиза танк. Какво ще направите...
- Гората се счита за непроходима за танкове, ако дебелината на дърветата е три пъти по-голяма от теглото на танка...
- Не е необходимо да се мият коридорите ежедневно. Достатъчно е всяка сутрин...
- Копай от мен до другото дърво... Смееш се, а? Тогава ще копаеш от оградата до обяд!!!

Други:
- Блага сума, железни врати отваря!
- Децата на предните седалки създават произшествия, произшествия на задните седалки създават деца.
- Корупцията е като диарията - трудно може да бъде устискана
- И най-железните мъже имат кожени топки.
- В любовния триъгълник винаги един от ъглите е тъп.
- Ама Интернет работи ли в събота и неделя? (блондинка)
- Хемороидите са големи гъзари! (надпис върху блок в Студентски град - София)
- Не плачи, момченце мило, ето - давам ти лепило. (детска книжка ) - шах...
- Когато държиш чук, всичко ти изглежда като гвоздей.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Тате, познай как се казва госпожата в детската градина? Започва с буквата "Л".
- Лиляна?
- Не...
- Лазарина?
- Неее...
- Не знам... Как се казва?
- Леля Мария.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надписи:

Хемороидите са големи гъзари! (Надпис на 23-и блок в Студентски град - София)

Отровата действа бавно и продължително. Мишките умират от вътрешни кръвоизливи, без да се мъчат. (Надпис на отрова за мишки)

За хора с бъдеще, дрехи с минало. (Надпис над магазин за дрехи втора употреба)

Здрасти Принцесо, ако изпееш "си" на втора октава, обещавам ти, че те чака една страхотна и незабравима нощ... (Съобщение на пейджър)

Звънни да ти пусна кучето отгоре! По-бързо! Веднага! (Съобщение на пейджър)

...и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! (Съобщение на пейджър)

"Вегетарианска дроб-сърма", "Мексиканска шопска салата"(Из меню в български ресторант в чужбина)

"Не плачи, момченце мило, ето - давам ти лепило." (Из "Горската детска градина" - детска книжка)

"Ако сте сляп, използвайте Брайловите букви." (Надпис на банкомат в САЩ).

Русенско варено от Германия. (Табела в магазин)

"Get Up, Get Up, Balkan Superman!" (Превод на "Стани, стани, юнак балкански")

"Lovim brimki" (Надпис върху къща в Обзор)

"Българско бельо директно от вносителя" (Надпис върху сергия на женския пазар - София)

"Ако не можете да прочетете какво пише тук, значи сте попаднали на подходящото място!" (Реклама на магазин "Оптика")

"Екологични гевреци на световно качество" (Баба предлага гевреци пред подлеза на Плиска)

"Нищо хубаво няма да излезе от теб!" (Надпис на врата на тоалетна)

Моля, както ние не пикаем във вашите пепелници, така и Вие да не си хвърляте фасовете в нашата тоалетна. (Надпис в тоалетната на заведение)

"Happy Baba Marta!" (Пожелание по електронната поща към бизнес партньори)

"Асансьoрът е повреден. Най-близкият работещ асансьор е в съседния вход."

"Тук културните не пушат, за останалите е забранено!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Маро, знаеш ли, че съм отслабнала с три килограма?!
- Пено, то това е като на танк да му падне регистрационния номер!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- От всичките му съученици само той остава в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На улицата жена крещи на мъжа си: – Мръсник, женкар, не пропускаш нито една фуста в града! Минаваща наблизо жена се интересува: – Простете, вие ругаете ли го или го рекламирате...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся грижовна жена. Не съм придирчив за ядене, не скитам по нощите, научен съм да ползвам тоалетна, нося заплатата си вкъщи. Имам паспорт и необходимите ваксини. Обаждам се на обръщения: коте, пиленце, слънце мое и др... Мръсните чорапи ги прибирам на определеното за целта място. Думите: "Мама го прави по друг начин" не използвам. Не съм кастриран.

- Слънчице!
- Да, мечо?
- Ще станеш ли да направиш кафе, сладката ми?
- Разбира се, зайо!
- Благодаря ти, пиленце.
- Няма защо, златце.
- Обичам те, писе!
- И аз те обичам, пухчо!
- Чакай малко! Ти също не се сещаш как се казвам, нали?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Муцка, от известно време една лейка ми свети на таблото на колата... За какво ли е?!?
- Ми, сигурно да ти напомни да си полееш цветята, бе муци!

Последен стадий на веганството: Отказват да гледат към Млечния път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

- Абе Гоше, как мислиш, т'ва Google жена или мъж е?
- Жена е! Защото не те оставя да си довършиш изреченията и започва да ти предлага нейни идеи...

Благодарение на Брекзит вече не сме на 28-мо, а на 27-мо място във всички класации в ЕС.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пред Валентинско:
- Миличък, ти заради какво ме обичаш?
- Заради красотата ти, заради ума ти, стила ти и чувството ти за хумор, Любима моя.
А ти за какво ме обичаш, скъпа?
- Заради безупречния ти вкус!

В ЧАТА:
- Здравей коте!
- Ааа, не аз съм алергична към котки и не ги обичам.
- А кучета обичаш ли?
- Да!
- Здравей кучко!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам, да се построи паметник на братския китайски народ, който ни освободи от необходимостта да произвеждаме каквото и да било!

- Имате висок холестерол и триглицериди в кръвта!
- Не ми пука, докторе, жена ми я пие!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един пич много си падал по една девойка и няколко месеца я гонкал, да я сваля. Девойката полека-лека почнала, да поддава и накрая се съгласила. Ходили на кафе и се прибират вкъщи. Нашия я съблича и к`во да види.

Краката й стархотно космати. Отвратил се той и му се отщяло всичко. Застанал пред нея, почесъл се по главата, и пита:
– Чудя се, тия големи косми, дет` ги виждам по краката ти, не ти ли пречат да бягаш бързо?
– Не бе, що, даже много бързо си бягам с тях.
– Ма, бегай бе, бегай к`во чакаш…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ставам от леглото 365 дни в годината, за толкова години... Това са близо 9000 коремни преси. Как па една плочка не се показа, бе?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На пуст остров из Тихия океан мъж с брада до коленете се разхожда по плажа. Изведнъж от вълните изниква красива жена.
- Отдавна ли си тук? – пита тя.
- Вече 11 години.
- А от кога не си пушил цигара?
- От 11 години.
Тя разкопчава един джоб на водолазния си костюм, изважда кутия с цигари, пали една и му я подава. Той жадно всмуква дима.
- От колко време не си пил уиски? – пита отново тя.
- От 11 години.
Тя разкопчава друг джоб на водолазния си костюм и му предлага малка бутилка. Той отпива голяма глътка и я поглежда с възхищение.
- А от кога – пита за трети път тя – не си се забавлявал?
- От 11 години -отвръща той замислен.
Тя започва да разкопчава ципа на водолазния си костюм.
- Боже мой! – изумено възкликва той.
- Да не би да имате и лаптоп с фейсбук и скайп...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина:
- Как да стигна до София?
Отговорили му:
- Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София!
Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец:
- Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало?
- Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!

- Мисля, че жена ми ме мами!
- Откъде пък тези глупави подозрения?!
- Преместихме се от Стара Загора в София, а пощальона си остана същия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aтлетичен, добре изглеждащ млад мъж влиза късно през нощта в денонощна аптека.
- Седем презерватива! - поръчва той.
Младата аптекарка - кокетно:
- За тук, или за вкъщи?

- Имаш толкова красиви трапчинки на бузките!
- Това са ноздри!

Днес се закачам с една колежка:
- Колежке, имам чувството, че мога да чета сърцето ти, като отворена книга!
А, тя ми вика:
- А бе, чети колкото искаш, само не барай кориците с ръце...

Петре, помниш ли когато Шарън Стоун си кръстоса краката в Първичен инстинкт?
Да!
Ама хляб забрави да купиш, нали

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лили Иванова фучала с пистов мотор от София за Пловдив. На магистралата я спрели полицаи с радар.
- Лошо, лошо - 90! - поклатил глава единия.
Лили свалила каската и казала:
- Е хайде де, младея за възрастта си!

Една мутра си купила Кадилак и тръгнала да се дуе из София. Спира на светофар, а до Кадилака спира Трабант с тъмни стъкла. От трабанта един пич ръкомаха ли ръкомаха към мутрата.
- Кажи, бе, жмуда! - отговаря мутрата след като сваля електрическото стъкло на Кади-то.
- Абе, колега, зацапал ми се е компактдиска и не мога да слушам докато карам, да имаш чистачка?
- Няма компактдиск, бе, брато!
- А да имаш флаконче с фреон, че нещо почна да не ми работи като хората хладилника в колата?
- Бе нямам и хладилник! - гневно отвръща мутрата, тръгва на червено и отпрашва към автокъщата, в която са го набутали с тоя Кадилак... среща собственика:
- Абе, брато, къв е тоя Кадилак, един пич с Трабант направо ме срина в земята от екстри!
Собственикът на автокъщата се учудил и хукнал да търси Трабанта с тъмни стъкла. Намерил го на един паркинг - отвътре дъни музика та се не трае, стъклата вдигнати, почукал на прозореца - нищо... Пак почукал - пак нищо.... Пак... Смъкнал се единият прозорец, а отвътре - гневната физиономия на пича:
- Аре стига бе! Човек не може една вана да вземе на спокойствие!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надеждата умира последна! Студентски купон в студентска стая. 20 човека в стая 3 на 3 метра. Пияно момче се обръща към момиче:
- Здрасти, как се казваш?
- Светла. – отговаря момичето.
- Светла? – звучи добре.
- Имаш ли си приятел?
- Имам да.
- Тоест всички писти към теб са заети, така ли?
- Ми щом така искаш да го приемеш… да всички писти са заети…
След кратко мълчание…
– А едно аварийно кацане ще може ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Митничари се събрали в дежурната стая, за да решат какво да купят на свой колега, който на следващия ден имал рожден ден. Един предложил:
- Да вземем да му купим един апартамент.
- Не става. Той си има четириетажна къща, пететажна вила, и няколко апартамента в София - отговорили останалите.
- Да му купим един мерцедес, ръчна изработка - предложил друг.
- И това не става. Има си и мерцесец, ръчна изработка, и БМВ, и джип.
- Ами тогава да го оставим утре сам на смяна, а той ще си купи каквото си поиска - предложил трети.

В едно основно училище в София най-малките ученици от 1 клас имали час по Трудово Обучение. И класната им казала:
- Значи деца, днес ще ходим на строеж. Затова ви моля да си сложите каските, които ще ви бъдат дадени на входа. Защото познавам едно момченце, на чиято глава падна тухла и то почина, защото беше без каска. Обаче познавам и едно момиченце, на което му се случи същото, но то беше с каска и само се усмихна и продължи.
И от задните чинове се обажда зевзекът на класа:
- Ааа, знам я. От нашия вход е. Още ходи с каска и се хили!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване