Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

-Брат'чед,за какво да пием-за здраве или за късмет?

-Бе найш ли,май по-добре за късмет.Ей го,наш'то прасе си беше здраво,ама на-нямаше късмет...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 15,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• _nib_

4634

• haidukpikaso

1633

• karadzha

1408

• Мойра

1228

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Само в Българския език има дума с четири представки: - Наизпонасрахме се...   Откакто ходя с маска по улиците не се притеснявам, че си говоря тихичко сам и че се хиля!   Карантина

Как да обясня на чужденец ,че в българският език "дреме ми" ,и "не ми дреме" означават едно и също нещо...

Публикувани изображения

В далечно село, в кръчмата са се събрали мъже и си пият. Вратата се отваря и влиза млад мъж /нов в селото/. От една маса го привикват да седне при тях и започват да го черпят. По едно време младежът забелязва няколко мъже, които носят на ръце един мъж, пиян като кирка. Вижда, че го отнасят в съседна стая и пита.
- Къде го отнесоха този?
- Отидоха да го чукат. Тука в селото няма жени, разбираш ли....Ама ти си пий и не обръщай внимание... ....... ......изведнъж младежът отваря очи и вижда няколко селяни, които го носят на ръце.
- Не, не, не искам в другата стая, не ме носете там... - започва да крещи той. Един от селяните се обажда:
- Успокой се, бе. Ние не те носим в стаята, а те изнасяме от нея...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На млад баща му се ражда син. Човечеца отива в родилното да види сина си. Още с влизането вижда врата с табелка: "Нормално родени деца". Влиза вътре и пита мед. сестрата:
- Извинете Росенчо Петров да е записан при вас?
Сестрата проверява в списъка:
- Амии..не, няма го тук. Можете да проверите на горния етаж.
Мъжът се качва и вижда врата с табелка: "Деца родени с леки увреждания" и влиза:
- Извинете, Росенчо Петров да е тук?
Сестрата:
- Не, няма го проверете на горния етаж.
Бащата се качва и леко притеснен отваря врата с табелка: "Деца родени с тежки увреждания":
- Росенчо Петров да е при вас.
- Не. Проверете на горния етаж.
Мъжът видно притеснен се качва по-нагоре и почуква на врата с табелка: "Деца родени: Изродчета, Недъгави, Парализирани, Чернобилчета ...":
- Ииизвинете ,ъъ случайно Росенчо Петров .. да е записан тук?
Сестрата проверява:
- Ц, няма такова дете тук - проверете на горния етаж.
Мъжът вече почти в несвяст се качва на по-горния етаж и вижда врата с табелка: "Росенчо Петров". Влиза и вижда легло а на него едно ухо. Взима ухото и започва да го гали:
- Ох, сине аз ще те гледам добре, ще получиш всичко, ще станеш първенец в училище, ще те направя най-добрия футболист ........
В този момент влиза сестрата:
- Не му говорете, то е глухо...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Корпоративен урок 1: 
Мъж влиза под душа, докато съпругата му точно привършва със своя, когато на външната врата се позвънява. Жената набързо увива една кърпа около себе си и тича да отвори. Отвън стои Боб - съседът. Преди да е казала и една дума, той предлага: 
Ще ти дам 800$ ако свалиш тази кърпа!. 
След като помислила за момент, жената свалила кърпата и застанала гола пред Боб. 
Секунди по-късно той й връчил 800$ и си тръгнал. Жената се загърнала отново и се върнала в банята. 
- Кой беше? - попитал съпругът й. 
- Боб - съседът - отговорила тя. 
- Чудесно! - казал мъжът - Спомена ли нещо за 800-те долара, които ми дължи? 
Бизнес поука: Ако навреме споделите с акционерите си важна информация, отнасяща се до кредит и риск, бихте могли да избегнете изобличаване.

Корпоративен урок 2: 
Свещеник предложил на монахиня да я откара до манастира. В един момент, тя скръстила крака, така че единият й крак се оголил. Отецът едва не катастрофирал. След като овладял колата, той леко прокарал ръката си по крака й. 
- Отче, припомнете си Псалм 129 - казала монахинята.
Свещеникът отдръпнал ръката си. Но малко по-късно, докато сменял скорости, той отново поставил ръката си върху крака й. 
- Отче, припомнете си Псалм 129 - казала монахинята отново. 
- Прости плътската ми слабост, сестро" - извинил се отецът. 
След като пристигнали в манастира, монахинята се прибрала. 
Свещеникът бързо изтичал в църквата за да погледне Псалм 129. Същият гласял: "Давай напред и търси, нагоре ще откриеш благоденствие." 
Бизнес поука: Ако не сте добре информирани в професията си, рискувате да пропуснете чудесни възможности.

Корпоративен урок 3: 
Търговският представител, деловодителката и управителят на фирма отиват да обядват заедно. По пътя намират старинна маслена лампа. Разтриват я и отвътре се появява един Джин. "Ще изпълня по едно желание на всеки от вас" - казва той. "Първо аз! Първо аз!" - скача деловодителката - "Искам да бъда на Бахамите, да карам джет, без да се интересувам от нищо". Пуф! И изчезнала. "Сега аз! Сега аз!" - крещи търговският представител -"Искам да бъда в Хавай, да разпускам на плажа с личен масажист, безкраен запас от коктейли и любовта на моят живот". Пуф! И той изчезнал. "Твой ред е" - казал Джина на управителя. "Искам тези двамата обратно на работните места след края на обедната почивка" - отговорил той. 
Бизнес поука: Винаги оставяйте първата дума на шефа.

Корпоративен урок 4: 
Гарванът седял по цял ден на дървото, без да прави нищо. 
Заекът го попитал: 
- Мога ли и аз като теб да седна и да не правя нищо по цял ден?. 
- Разбира се, защо не - отговорил гарванът. 
И така, седнал заекът на земята и си почивал. Унесъл се, една лисица изскочила от храстите и го изяла. 
Бизнес поука: За да седите без да правите нищо, трябва да сте на висока позиция.

Корпоративен урок 5: 
В Африка всяка сутрин газелата се събужда с мисълта, че трябва да надбяга най-бързия лъв, за да остане жива. Всяка сутрин лъвът се събужда с мисълта, че трябва да надбяга най-бавната газела, за да не умре от глад. 
Бизнес поука: Няма значение дали си газела или лъв: когато слънцето изгрее, по-добре да станеш, за да изпревариш другите.

Корпоративен урок 6: 
Мъж отсяда в хотел в Австралия. В стаята има компютър и той решава да изпрати електронно писмо на жена си. Обаче случайно сбърква адреса и без да осъзнае грешката си изпраща писмото. В същото време някъде в Хюстън, вдовица се връща от погребението на съпруга си. Вдовицата решава да си провери електронната поща за писма от роднини и познати. След като прочита първото писмо, тя пада възнак в безсъзнание. Синът на вдовицата дотърчава в стаята, намира майка си на пода и хвърля поглед на екрана, на който пише: 
До: моята любяща съпруга 
Тема: пристигнах 
Дата: 7-ми септември, 
Знам, че ще се изненадаш да ме чуеш. И тук имат компютри вече, и можеш да изпратиш писма на своите любими. Току-що пристигнах и отседнах тук. Виждам, че всичко е приготвено и за твоето пристигане утре. Нямам търпение да се видим! Надявам се твоето пътуване да е също безпроблемно, като моето. 
Послепис: Адски е горещо тук долу! 
Бизнес поука: Уверете се, че комуникацията се осъщестява между правилните страни. Иначе резултатите могат да не отговорят на очакванията ви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших да вечерям кисело мляко със захар... Но вместо захар сложих сол. Е, няма да го хвърлям... Сложих и малко чесънче, добавих краставица... Сега пия втора ракия и пека две наденички!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както си пикая до един блок ,и отгоре някакъв идиот си изхвърли боклука. Е никога няма да се оправи тази държава ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тихата зимна нощ камък и дърво се пукало от студ. Било нощта преди Коледа и по цял свят само в една къщурка далече на север светели светлинки и кипяла бурна работа – в къщата на Дядо Коледа.

Тази нощ била кулминацията на усилията на 30 джуджета, една Снежанка и един дядо Коледа, и въобще да не броим тренировките на елените да летят и да се приземяват. Всичко обаче било в пълен безпорядък. Хаоса царувал навсякъде. Липсвали 6 730 подаръка, никой още не се бил сетил как да различат 230 000те хиляди писма подписани от китайчета с еднакви имена, колесника на шейната биел леко в ляво, а дядо Коледа страдал от болно гърло и не можел да се смее весело (Хо – Хо - Хо). Всички летели наоколо с пълна скорост и надежда, че ще успеят до края на вечерта да приготвят всичко. Снежанка била грохнала от спор със синдикатите на тема, че елфите, джуджетата и домашните духчета не са деца колкото и ниски да са, а дядо Коледа седял уморено в ъгъла, давал заповеди наляво – надясно с глас на премръзнал Дарт Вейдър и смучел активно от греяната ракия с люти чушки за да си възвърне веселия глас.

Всичко било много натоварено и обикновено веселите и шеговити приятели били станали откровено гадни. И точно в такъв момент през входната врата влетял един ангел държащ елха и попитал:
- Здравейте, Господ каза за Коледа да има елхи навсякъде. Ето ви елхата да си я заврете където щете.

От този момент нататък на върха на всяка заслужаваща уважение елха стърчи един ангел.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нещо сбъркано в статистиките! Няма как фаянсаджиите по строителните обекти да карат Порше Кайен, бабите да хвърлят по 20 хиляди лева при всяко позвъняване през балкона, всеки жител на село да печели от Националната лотария и да сме най-бедните в ЕС. Няма начин просто!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имало едно време един цар. Той имал трима сина. Тримата синове порастнали, и след време на царя му се родили деветима внуци. И те порастнали, и след време царят вече имал и 27 пра-внуци.
Събрал ги той всички един ден и им казал:
- Да ви е*а и геометричната прогресия…

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Person Of Interest написа:

Умира стария крал и решил да раздели кралството между тримата си синове.

-Шибана работа - помислил си четвъртия син.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъж се прибира късно вечерта, ляга до спящата си съпруга и вади блистер Аналгин.
- Но скъпи не ме боли главата!
- Идеално значи ще правим с*кс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко момиченце пита майка си:
-Мамо, ако бъда послушна ще имам ли мъж когато порасна?
-Разбира се, миличка!
-Ами ако не бъда послушна?
-Е, тогава ще имаш много мъже!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-Скъпа, майка ти кога е заминавала в Африка?

Жената - ?!?!?!

- Ми виж кво пише във вестника - чума в Судан

:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тбилиси. Грузинец заложил 10 рублева банкнота, скрил се зад кофа за боклук и чака някой да мине, да се наведе за да я вземе и той да свърши бързо работата си отзад. 
Минал един руснак, повъртял се, погледал я, навел се за секунда, грабнал банкнотата и изчезнал. 
"Много бърз", помислил си грузинецът и заложил нова банкнота. 
Минал един евреин, погледал банкнотата, поразмислил, сложил си шапката отзад, навел се, взел я и изчезнал. 
"Много умен", помислил си грузинецът и заложил нова банкнота. 
Спрял се пред нея друг грузинец, подритнал я с крака настрани и свил зад ъгъла. 
"Хитър", казал си нашия човек и станал да оправи банкнотата. Навел се, почувствал нещо отзад и си помислил: 
"И коварен!"

--

"Пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха" - казват жените, които не могат да правят хубави св*рки..

Редактирано от Silvering (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един младеж бил много отнесен - не помислял за секс и за жени - летял си из облаците, занимавал се с глупости и нехаел за женски ласки.
Добре, ама станал на 35 години и майка му насила го оженила за една хубава девойка.
По време на първата брачна нощ той не направил нищо - нали бил отнесен.
Това се повторило и на втората нощ, и на третата и така почти цял месец той не обръщал никакво внимание на жена си вечер.
На нея и писнало и решила да го съблазни.
Дошла поредната нощ и тя легнала по нощница и почнала да я повдига, да си показва бедрата, да охка и да пъшка.
Нашият човек я попитал:
- Какво има, зле ли ти е? Защо пъшкаш?
- Не ми е зле, но ми е много студено.
- Ами завий се, щом ти е студено - какво си се разгологъзила тука?
- Ама аз не съм свикнала така, мъжо - свикнала съм когато ми стане студено, мама да дойде при мен, да легне, да ме погали между бедрата и така да ме пипа и топли докато заспя.
А нашето момче рекло:
- Е, хубава работа! Сега остава в два часа през нощта да тръгна да търся майка ти!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

малко смях от телевизията - Ути ял някога в Украйна МАЛКО СВИНСКО ПРАСЕНЦЕ:emoji_natur-12:,пълнено с елда...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато казвам на моя приятел, че ще сме заедно завинаги, той започва да плаче. ....Толкова ми е романтичен, милия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Maлĸo мoмчeнцe пишe в пиcмoтo cи дo Дядo Koлeдa:
„Cĸъпи дядo Koлeдa, мoля тe дa ми пpaтиш бpaтчe зa Hoвa гoдинa! Tвoй Жopĸo.“
Ha cлeдвaщия дeн пoлyчaвa пиcмo:
„Cĸъпи Жopĸo, пpaти мaйĸa cи пpи мeн. Tвoй дядo Koлeдa“

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Научила мечката, че ще има ревизия в гората. Разтревожила се:
- Бре, ами сега! Аз - с кожух, мъжът ми - с кожух, децата - и те с кожуси. На една заплата - откъде!?
Хукнала да се спасява. Срещнала я костенурката:
- Мецо, накъде си хукнала?
- Остави се... Ревизия ще има. Как да обяснявам откъде са всичките тези кожуси?
Стреснала се костенурката:
- Бре, ами сега! Аз - с къща, мъжът ми - с къща, децата - и те с къщи. На една заплата - откъде!?
Хукнала след мечката. Срещнал ги щъркелът:
- Какво сте се разбягали така? Фитнес за сваляне на килограми ли правите?
- Остави се... Ревизия ще има. Как да обясняваме откъде са всичките тези кожуси и къщи?
Изстинала му усмивката на щъркела:
- Бре, ами сега! Аз - всяка година на екскурзия в чужбина, жена ми - на екскурзия в чужбина, децата - и те на екскурзия в чужбина. На една заплата - откъде!?
Хукнал с тях. Срещнали маймуната. Като ги видяла, че бягат - и тя се присъединила. По едно време се уморила и се сетила да ги пита защо бягат. Обяснили й за ревизията. Маймуната се плеснала по челото и рекла:
- Бягате, защото не ви е чиста работата. Ами аз, с моето голо д...е, накъде съм хукнала?! 

--------------

Звъни телефона:
- Ало, сеньор Родригес? Обажда се Ернесто, иконома на вашата лятна вила.
- Да, Ернесто, аз съм. Да не се е случило нещо?
- Иксха да ви кажа, че вашият папагал...умря,
- Как така умря? Призьорът ми от международни състезания?
- Да, сеньор.
- По дяволите, толкова пари съм дал за него. От какво умря?
- Яде развалено месо.
- Развалено? Кой го е нахранил с него?
- Никой, сеньор. Само хапна малко от умрелия кон.
- Кой кой?
- Вашият арабски жребец.
- КАКВО? Моят арабски жребец е мъртъв също?
- Да, сеньор. Той тегли една кола с вода и издъхна.
- Ти в ред ли си? Каква кола с вода?
- Такава, с която потушавахме пожара.
- Господи, пожар?
- Да, във вашата къща. Завесата се запали от свещта.
- По дяволите!!! Искаш да кажеш, че ми е изгоряла къщата от една свещ?
- Да, сеньор.
- Защо си палил свещ, Ернесто?
- За погребението, сеньор.
- КАКВО ПОГРЕБЕНИЕ?!!!?
- Вашата жена, сеньор. Прибира се много късно една нощ, а аз помислих, че е крадец и я ударих с вашия нов стик за голф Taylor Made r7 Super Quad 460
След дълго мълчание...
- Ернесто, ако си ми счупил новия стик за голф, не знам какво ти се пише направо ...

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На плажа. Под чадър седи дебела жена. До нея лежи мъж на същата възраст с безучастен вид. Край тях минава стройна блондинка по монокини, но мъжът не я поглежда. Дебеланката се навежда към него и просъсква:"Лицемер!"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Женско списание:
Стр. 10: Приемете се такава, каквато сте!
Стр. 11: Как да отслабнете с 4 килограма
Стр. 12: Рецепта за торта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Германия правят Фолксвагени, в България – фолк-вагини:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отива Асан при Айшето и и вика:
-Айше хади да са жениш за мене ма!
Айшето отвръща:
-Аааа Асане я са виж ти къв си прошляк аз каква мадама сам!
-Ади ма Айше аз имам два х**!
Позамислила се малко Айшето пак се решила. Все пак два х** са си два х**. Оженила се тя за него и на първата брачна нощ си лягат двамата. Свършва Асан и Айшето му вика
-Хади бе Асане вади второто уй!
Асан плясва с раце бий се по главата и вика:
-Айййй аз дадох него на Мюмюн!
На сутринта Асан заминава на работа, а Айшето една такава горелива сънлива отива в къщата на Мюмюн и почва да му лопа по прозореца. Излиза Мюмюн и той сънлив и й вика:
-Кажи ма Айше ко исакш?
-Асан дал тебе нещо?
-А дал мене уй дал!
-Е аз него търся бе!
-Ами влез да ти го дам ма! рекъл Мюмюн.
На вечерта Асан се прибира изморен от работа, а Айшето го посреща с тупаници и викове:
-Ей амсалак с амсалак дадеш убавото уй на Мюмюн на мене да оставиш този келавия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване