Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Автомобил се блъска в стълб на края на тротоара.
От него излиза жена. Полицай се приближава, отдава чест и казва:
- Госпожо, можете ли да ми обясните какво...
Жената го прекъсва и започва да крещи:
- Не, не, вие ми обяснете, моля, какво прави тука стълб в два часа посред бял ден...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 26k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2630

• нушо

3471

Само в българския език има:
- Израз, в който сравнителната степен е по-силна от превъзходната. Това е изразът "Най ми се е*е, ама по ми се пие."
- Израз, който едновременно звучи като отказ, съгласие, въпрос и възклицание - това е отговорът на въпроса "Ще пиеш ли една ракия?" - "А не, бе!"
- Израз, съдържащ в себе си едновременно и трите основни времена - минало, настояще и бъдеще "Ей ся ти е*ах майката!"
- Дума с три предлога - ИЗ-ПО-НА-СРАХМЕ СЕ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жените са като...

Жените са като кебапче, което мирише по-хубаво отколкото е вкусно.
Жените са като ракия-можеш и без нея, води до лоши последици,ама пак я пиеш.
Жените са като скъпа кола - уж е хубаво да я имаш,пък после непрекъснато мислиш дали няма да й посегнат.
Жените са като праскова- вкусна и сочна, а после ти лепнат пръстите и ти напомнят непрекъснато, че си я изял.
Жените са като вода-хем е много, хем е безвкусна, но без нея не можеш и дори е най-ценна.
Жените са като куче-уж си му господар, а докато се огледаш ти е превзело фотьойла и/или къщата, колата, половината заплата...пък може и най-добрия приятел.
Жените са като модни обувки-най-хубавите винаги са по витрините.
Жените са като скъп часовник-можеш и с евтин, но ти е гот да си
гледаш гъзарския.
Жените са като бюрокрацията-каквото и да сториш минаваш през нея.
Жените са като любимия ти отбор-играчите му правят
само глупости, а ти пак си му фен.
Жените са като матрьошки - вземеш ли една, не знаеш с колко малки копия ще се сдобиеш.
Жените са като едничкото нещо, на което можеш да кажеш "скъпа" и "мамо" и" Не дърпай всичкото одеяло, че ми измръзна трътката!".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Къща в циганската махала. Манго човърка касетофона, а Айше мие чинии.
Малкият Асанчо:
- Тате, тате, коя е столицата на България?
Манго:
- Не знам.
Асанчо:
- Тате, тате, кой е най високият връх на земята?
Манго:
- Не знам.
Асанчо:
- Тате, тате, колко са планетите?
Манго:
- Не знам.
В този момент Айше плесва малкия по врата и му казва:
- Стига, бе, остави татко ти на спокойствие!
Манго:
- Хай, остави детето, ма! Нека пита - нека да знае!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможни неизправности при употребата на бира и начини за отстраняването им:

Неизправност: Вкусът на бирата не се усеща, изчезнало чувство за наслада. Халбата е прозрачна на светлина.
Причина: Халбата е празна.
Начин за отстраняване: Да се намери някой, който да купи още бира.

Неизправност: Вкусът на бирата не се усеща, изчезнало чувство за наслада. Ризата е мокра от яката надолу.
Причина: Устата не е отворена или халбата се поднася неправилно към устата.
Начин за отстраняване: Необходими са редовни тренировки пред огледалото.

Неизправност: Краката са студени и мокри.
Причина: Неправилно положение на халбата.
Начин за отстраняване: Да се поставя халбата така, че пяната да е насочена към тавана.

Неизправност: Краката са топли и мокри.
Причина: Недостатъчен контрол над пикочния мехур.
Начин за отстраняване: Да се застане около куче с каишка. След няколко минути да се поиска от стопанина му бира за обезщетение.

Неизправност: Подът се размива.
Причина: Гледате пода през дъното на празната халба.
Начин за отстраняване: Да се намери някой, който да купи още бира.

Неизправност: Подът се клати.
Причина: Неустойчиво място за сядане, без облегалка.
Начин за отстраняване: Да се постави под сакото метла с дръжката надолу, за създаване на допълнителна опора.

Неизправност: Подът се движи.
Причина: Носят ви.
Начин за отстраняване: Ако носенето не е към друга бирария, да се вика за помощ. За обезщетение да се иска бира.

Неизправност: Луминисцентни лампи на стената.
Причина: Паднали сте по гръб.
Начин за отстраняване: Да се помоли някой да ви постави в седнало положение.

Неизправност: Нищо не се вижда, в устата си имате счупена цигара.
Причина: Паднали сте по корем.
Начин за отстраняване: Виж по-горе.

Неизправност: Наоколо бързо се стъмнява.
Причина: Бирарията затваря.
Начин за отстраняване: Да се разбере от хората наоколо къде се намира най-близката работеща бирария.

Неизправност: Събуждате се в мокро, студено и твърдо легло.
Причина: Паднали сте в канавка.
Начин за отстраняване: Да се пита за часа някой минувач. Ако бирарията е отворена, да се отиде там. Ако не, да се продължи спането.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Три през ноща. Мъж и жена се гушкат под одеалото. По едно време се звъни. Мъжът, бесен, отива да отвори. На вратата стои пийнал мъж и казва: - Пич, ела с мен, моля ти се, да ме бутнеш! - Бе, ти нормален ли си, бе? Три през нощта е! Иди да молиш някой друг! Ляга си мъжът обратно, жена му пита какво става. - Някакъв идиот помоли да го бутна. Пратих го на майната му! - Е, не си прав, не си човек, да знаеш! Помниш ли като ни изгасна колата миналата седмица на дъжда и едно момче цял час ни бута и ни помогна да запалим?! Мъжът тегли пак една майна. Измъква се от леглото, облича се, излиза пред блока и крещи: - Ей, пич! Къде си? Идвам да помогна! От тъмнината: - Тук съм! Идвай! - Къде тук, бе? - Тука, на люлките!

Ако препратиш това съобщение на още 10 човека…

1. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 24 часа ще те огрее такова щастие, че ще спреш да крадеш от Диазепама на баба си.

2. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - злият пес на гадния ти съсед ще бъде сгазен от пиян шофьор на трамвай.

3. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - този, в който си влюбен(а) ще ти почука на вратата и ще те помоли да правите с*кс… или поне да се ожените.

4. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 48 часа баща ти ще те попита дали искаш да ти купи БМВ или Порше за следващия рожден ден.

5. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - цицорестата секретарка на шефа ще дойде в офиса ти и ще ти направи свирка.

6. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - ще спечелиш от Тотото. Ако никога не си купуваш фишове, ще ти подарят един и пак ще спечелиш!

7. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - полицая, дето те спря онзи ден, само за да те рекетира някой лев, до 24 часа ще бъде уволнен за неприлично поведение - с*кс с полицейско куче на оживена улица в 5 следобед.

8. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - жена ти никога вече няма да те кара да изхвърляш боклука. Ако си жена - мъжа ти никога вече няма да предпочете да гледа мач, когато дават любимия ти сериал - “Отчаяни съпруги”.

9. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - светът ще се превърне в толкова щастливо място, че всички ще са екзалтирани като Волен Сидеров на демонстрация срещу Кондолиза Райз, след като е пребил 10 поддръжници на царя и е правил с*кс с Албена Вулева, докато смърка Extazy.

10. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - колегите ти никога вече няма да ти дават да вършиш тяхната работа, а вместо това ще идват всяка сутрин да те питат дали нямаш работа за тях.

11. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога вече няма да бъдеш отебаван от таксиметров шофьор, защото разстоянието, което искаш да пътуваш е прекалено кратко.

12. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога съседната опашка няма да се движи по-бързо от твоята.

13. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога няма да бъдеш изнудван в сутрешните задръствания в 7:30 да си отстъпиш мястото в препълнения автобус на бабичка, която мъкне 3 дамаджани с вода и 4 пазарски чанти.

14. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - бодигардовете в любимата ти дискотека винаги ще отварят VIP входа за теб и ще ти целуват краката пред гаджето ти.

15. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - паницата на съседа винаги ще ти изглежда по-празна.

16. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - никога няма да хванеш жена си да ти изневерява (нито пък тя теб!).

17. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - до 24 часа ще ти предложат нова, по-интересна и добре платена работа; депутата, за който си гласувал(а), ще изпълни предизборните си обещания; а Джордж Буш ще си подаде оставката като президент на САЩ.

18. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - ще живееш щастливо во век и веков!

19. Ако обаче не препратиш това съобщение на още 10 човека, те очаква една година нещастие, 6 месеца лош с*кс и 3 месеца запек!

20. Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - и всички тези 10 човека го препратят на още 10… и така 20 пъти (което прави точно 100 000 000 000 000 000 000 съобщения), толкова много пари ще бъдат загубени за техническото обслужване на това съобщение, че с тях ще можеш да изхраниш Африка за идните 100 години! …а ако добавя и малка снимка (което ще увеличи размера на съобщението в килобайти) - ще можеш да изхраниш целия свят!

21. За щастие, не всеки има време да се държи глупаво и подобен вид съобщения се предават от всички 10 човека не повече от 2-3 пъти.

22. Но ако все пак препратиш това съобщение на още 10 човека - може би те ще схванат, колко е нелепо просто да препращаш съобщения. И може би това ще е последният спам, който тези 10 човека някога ще препратят на теб и на други хора… и от всички 22 причини, тази всъщност е причината, заради която наистина си струва да препратиш това съобщение на още 10 човека!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баща забелязал четиригодишната си дъщеричка в задния двор да мие зъбите на семейното куче.
- Какво правиш? – попитал той.
- Мия зъбите на Цезар! – отвърнало детето.
– Но не се тревожи, ще върна четката ти на мястото й, както винаги.

Полицаи пътуват с газка. Настигат попа и го поканили да се качи при тях. Видял той полицейското куче и попитал къде го водят.
- Ще го запишем в Семинарията, ще го направим поп!!! – пошегували се полицаите.
Попът си замълчал, но преди да слезе от колата ги попитал:
- А, ако кучето не може да завърши Семинарията, пак ли полицай ще си остане?

Две бълхи се возили на един циганин и едната казала на другата:
- Абеее, брадчед, айде като забогатеем да си вземем куче!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Модернизирани поговорки:

Написан коментар, хвърлен камък.

Който добавя в група другиму, сам пада в нея.

Сирoмах човек — жив спамър.

Ако искаш да познаеш човека, дай му администраторски права във фен страница.

Ако човек сам не си лайкне поста, никой друг няма да му го лайкне.

Ако искаш да ти е мирна главата, не я туряй във Фейсбук.

Ако не посееш заявки или линк към профила ти, няма да пожънеш приятели.

В царството на слепите едноокият е модератор.

Всяка жаба да си знае профила.

Всеки статус за три дни.

Вълкът профилната снимка си мени, но нрава — никога.

Гладна кокошка Фармвил сънува.

Да би мирно седяло, не би рипорт видяло.

Да ме опази Господ от приятелите ми, а от фийда им сам ще се пазя.

Един линк пролет не прави. Последното важи и за селфито wink emoticon

И лудият потребител не одобрява заявка за приятелство от пияния.

И сам потребителят е потребител.

Покажи ми списъка с приятелите ти, за да ти кажа какъв си.

Който рипорт прави, от рипорт умира.

Краставото куче всички го сръчкват.

Лоша рана заздравява, хейтърска дума не се забравя.

Фармвил не ще молитва, а цъкане.

Фенове за страница с трици не се ловят.

Малкият коментар профила закрива.

Мижи да те тагна.

По профилната снимка посрещат, по ума изпращат.

Рибата още в морето, той му писал на Стената.

Сърдитко Петко, празна му Стената.

Тихият профил е най-дълбок.

Админът дава, модераторът не дава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един циганин, който режел дърва твърдял, че познава всички дървета. Един ден отишъл при един човек, който имал в двора си "дафинов лист" и човекът го попитал:
- Ха кажи ми сега, какво е това дърво?
Циганинът го гледал, гледал, откъснал едно листо и след като го сдъфкал, възкликнал:
- Създърма, бе бате, създърма!

Горския хваща бракониер да сече сурови дърва без разрешително в резерват и му казва:

_Ще се глобяваме..

_Абе мани,навих си беля на главата.Хванах се да гледам зайци,та за тях ги бера тея дърва.

_Хм,че зайците не ядат дърва?!

_Ха ,че като не искат ще ги изгоря,бе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между оптимиста, песимиста и реалиста:
1. Оптимиста вижда чашата наполовина пълна.
2. Песимиста вижда чашата наполовина празна.
3. Реалиста помирисва дали е ракия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седят двама психолози на един висок мост. Единият казва: - Ти винаги си твърдял, че си по-добър в професията от мен. Ако успееш да накараш трима души да скочат от моста и да се пребият, признавам те за по-добър. Другият приел. Огледал внимателно хората наоколо, приближил се до един и му казал: - Вие сте Американец, нали? Човекът потвърдил. - А знаете ли, че сте разорен, кредитните Ви карти са блокирани, къщата и колата Ви са конфискувани от банката? - Че аз защо да живея тогава!? Скочил и се пребил. Психологът се огледал и си избрал втори човек. - Вие сте Французин, нали? А знаете ли, че жена Ви е избягала с най-добрия Ви приятел, а любовницата Ви е напуснала? - Че аз защо да живея тогава? Скочил и се пребил. Приближил се до трети: - Вие сте Българин, нали? - Да. - А знаете ли, че от този мост е забранено да се скача?

Правилата да си мъж
1. Всеки мъж, който снима на ергенско парти трябва да бъде убит и изяден от приятелите му.
2. Приемливо е да се плаче при следните обстоятелства:
- когато героично куче умира, за да спаси господаря си
- когато ударите служебната кола на шефа
- когато тя използва зъби
3. Ако познавате някого повече от един ден, сестра му е табу завинаги… освен ако не се ожените за нея.
4. От никой мъж не трябва да бъде искано да купува подарък за рождения ден на друг мъж.
5. При пътуване на дълъг път с кола, спиранията са диктувани от най-силния мехур, а не от най-слабия.
6. Прехласване по марката безплатна бира в хладилника на приятел е табу.
7. Освен в затвора, никога не се бийте гол.
8. Ако нечий цип е свален това си е негов проблем – не сте видели нищо.
9. Жените, които заявяват, че обичат спората трябва да бъдат третирани като шпиони. Освен в случаите, в които демонстрират задълбочени познания за играта и могат да пият колкото другите зрители на спорта.
10. Приятелите не позволяват на своите приятели да носят баски „Спийдо“. Никога…
11. Допустимо е да се пие плодов коктейл само когато се печете на плаж… ако ви се сервира от гол до кръста супер модел и е безплатен.
12. Не се колебайте дали да вземете последната бира или последното парче пица, но не и двете.
13. Никога не се замесвайте в обсъждане на ваш приятел от вашата приятелка или съпруга, освен ако липсата на реакция от ваша страна бави обещания с*кс.
14. Никога не позволявайте един телефонен разговор с жена да продължи по-дълго от времето, което ви е нужно, за да правите с*кс с нея.
15. Никога не заговаряйте мъж в обществена тоалетна. Едва доловимо кимване с глава е единствения допустим разговор.
16. Няма никаква причина мъжа да гледат състезания на фигуристи или гимнастика-мъже.
17. Можете да преувеличите до 50% всяка история в компания, без да бъдете упреквани.
18. Максималното време за чакане на закъсняващ приятел е 5 мин., за жена – по 10 мин. За всяка точка по класическата скала „мацка“ от 1 до 10.
19. Универсално приетата компенсация за приятели, които помагат в пренасянето на дома е бира.
20. При никакви обстоятелства двама мъже не могат да стоят под един чадър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Седим, пием си, гледаме телевизия. Към третата ракия ми казват:
- Гледай бе, Софи Маринова пее с Устата.
- Ами с устата си ще пее, няма с г*за...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На симпозиум по проблемите на кучетата, двама млади учени изнесли доклад на тема: „Относно инстинктите при развитието на кучешкия род“.
В резюме те разказали следното.
- Взехме едно мъжко куче и с него проведохме следния експеримент. Държим го в една празна стая 24 часа без храна, без вода и без кучка. След това го пускаме в една стая, в която има храна, вода и кучка. При първия опит, кучето най-напред оправи кучката, след това изяде храната, изпи водата и накрая легна да спи. При всички следващи опити обаче, кучето най-напред изяждаше храната, изпиваше водата, оправяше кучката и лягаше да спи. Накрая, при последните опити, даже не оправяше кучката а направо лягаше да спи. От което ние стигнахме до заключението, че инстинктът за самосъхранение при кучетата е много по-силен от инстинкта за продължаване на кучешкия род. Всички взели да ги аплодират и да ги поздравяват за хитроумния експеримент. Но един стар професор поискал думата и казал:
- Колеги, струва ми се, че има нещо некоректно във вашия експеримент! Пробвахте ли да сменяте кучката?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Френски войник си спомня за войната в Алжир:
- Пустиня, слънце! Беше страхотна жега! А жажда… Можеш да умреш от жажда: нито коняк, нито ракия, нито уиски, нито дори вино, нищичко!
- Е, поне вода нямахте ли?
- Абе кой ти може да мисли за къпане в такава жажда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

България е такава страна, че дори гостуващите Свидетели на Йехова започват да пият и псуват след 6 месеца!

Казах на един просяк в Мюнхен, че съм от България и той ми даде 2 евро.

Разговор, който може да се случи само в България:
- Мини довечера да те видя за малко...
- Не мога, утре ще шофирам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали радио Ереван:
- Колко вида хора има в България?
- Само два вида - доволни и недоволни. С недоволните се занимава Държавна сигурност, а с доволните - Икономическа полиция.

- Защо българите не харесват чужбина?
- Защото трябва да работят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И създаде Господ Софиянците, но рече:
- "Мога още по-добре!
И създаде Перничаните!

- Само си представи! България. 2050-та. Няма корупция...
- И корупцията ли са съсипали?!?

В българския език навлязоха нови думи. Казва се "weekend" вместо "почивни дни", "fashion" вместо "мода" и "блогър" вместо "безработен!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Какво четеш?
- Стивън Хоукинг. За вселената и точката на сингулярността!
- А каква е тази точка на сингулярността?
- Това е място в което никакви закони не действат.
- Че Хоукинг кога пък е идвал в България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иване! Защо си се затворил? От мен ли бягаш? Моля те, недей така! Усещам, че имаш някакъв проблем! Моля те, отвори! Не сме заедно само за хубавите моменти! Искам да споделя и мъката ти с теб! Иване...
– Марче! Ма'ни се от вратата, ма! В тоалетната съм, остави ме на  

спокойствие...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Господине, защо искате да емигрирате от България?
- Вижте, преди години хомос*ксуализмът се наказваше със затвор, после само с принудително лечение, после започнаха да го смятат за нормален, напоследък започнаха рекламни гей-паради. Напълни се и Парламента! Искам да се махна, преди да е станал задължителен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Ало, цирка ли е?
- Да.
- Трябват ли ви изроди за представление?
- Да, защо?
- Ами аз съм с две глави, на едната имам три уши, на другата четири очи...
- Добре, ще те вземем.
- Значи, да вземем да се видим? Ще ви чакам утре в 10.00 при часовника на гарата. За да ме познаете, ще нося списание в лявата ръка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Шефе, искаме повишение на заплатата!
- Квоооооо?!?!! Искате повишение на заплатата? Егати, ма много нагли станахте, бе...! Доообре... Аре ся, нека ви обясня, колко бачкате... Колко дни има в годината? А, така! 365! Точно. Във всеки един от тях, 8 часа ви отиват за сън, което общо прави 122 дни годишно. Така. Остават 243 дена. От тех 8 часа на денонощие свободно време, нали така (8 часа е работния ден, 8 часа спиш, 8 часа свободни , т.е 3х8=24). Начи, още 122 дена си клатите м*дете... кой, квото има... Остават 121 дена. Обаче нали има 52 недели в годината, бе, мехлюзи! И почивате, нали? И колко дена остават? 69 денаааа. Така. Следите ли ми мисълта? В петъците, така или иначе, следобед се скатавате - броим ги за половин ден, което прави 52 половинки, или още 26 дена айляк... Към т'ва прибавяме и по един час обедна почивка всеки ден, и к'во излиза, а?! 8 дена в годината сте заети да муате пици, сандвичи и секви л*йна... Колко останаха? Смятате ли... а? 35 дена. Аре са манете 22 дена отпуска - остават 13 дни. А в България, доколкото знам, има 12 официални празника. И кво остана, a? 1 (един) ден. И тва е Първи Май. И кво? Искате повишение на заплатата... Ааа?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   1 потребител

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване