Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

На въпроса на таксиметровият шофьор:
- Къде отиваме?
Пияната жена, го тресна с чантата по главата и отговори:
- Не е твоя работа!

Ако не напиеш навреме една жена, рискуваш завинаги да си останете само приятели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2595

• нушо

3431

Щатският прокурор пледира за жестока присъда над сериен убиец, канибал, банков обирджия, телефонен измамник, фалшификатор на пари, брутален изнасилвач на монахини и монаси, хакер и садист.
- Всичко това е един човек! – завърши прокурорът.
Притиснат до стената, съдията произнесе:
- Тежък момент от съдебната история на щата! Произнасям най-страшната присъда в моята практика. Осъждам Джон Смит на принудително заселване в България!
- По-добре електрически стол! – изрева подсъдимият.
– Съдът е подкупен!
- За обида към съда произнасям втора, вътрешна присъда. Освен заселване в България, да бъде принудително регистриран като едноличен търговец!
- Това е страшно! Не, това е нечовешко! По-добре газова камера! Съдията е българин!
- Аз съм потресен от тази обида! В моя плантаторски род винаги е имало славни каубои, картоиграчи, робовладелци и добри познавачи на уискито. Но българи – никога! Произнасям трета присъда: Освен със заселване и регистрация като едноличен търговец, осъждам Джон Смит да изтегли кредит от българска банка с български лихви!
Подсъдимият се свлече светкавично от страшен гърч. Получи троен инсулт, двустранен инфаркт и спукване на жлъчка едновременно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

У наше село требе да ти прилошава отзаранта. По обед вече нема трезвен, който да те кара у болницата...

Пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха! Но може да се мине и напряко, през черния дроб!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Събужда се служител в командировка в някакъв хотел в провинцията. Гледа ­ до него страхотна мацка, която го целува нежно.
-­ Миличък, кое ще ми дадеш първо, ­спортния мерцедес или палтото от визон?
Той си мисли:
- Боже! Най-после някой е повярвал на пиянските ми глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дойде моментът, когато да имаш годишна винетка и топла вода вкъщи е достатъчно, за да си член на висшето общество...

И в Перник си имат площад с пишкащо момченце както в Брюксел, но в Перник след като се изпишка, момченцето си тръгва...

От непрекъснато свързване на двата края, българинът често дава на късо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама си разговарят:
- Ти знаеш ли, че Петров загина?
- Как така?!
- Ами върнал се пиян вкъщи, запалил цигара, дивана пламнал.
- Ааа... значи изгорял...
- Не бе, изскочил на терасата, докато бушували пламъците.
- Ааа... значи скочил през терасата и се пребил.
- Не бе, отдолу вече пожарникарите били разпънали платното, той отскочил от платното и обратно към прозореца си полетял.
- Значи, все пак е изгорял?!.
- Не бе... той се ударил в дограмата и обратно полетял надолу.
- Значи, все пак се разбил.
- Не бе... там нали са пожарникарите с платното... отскочил от платното направо на шосето, а там минавал един КАМАЗ с бризент...
- Аааа, значи КАМАЗ-а, го е сгазил...
- Не бе, отскочил от бризента на КАМАЗ-а обратно на платното на пожарникарите, оттам към прозореца...
- Еееее, как е загинал тогава?!
- Амииии... на всички им писнало и го застреляли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Накрая се свиква с всичко. Да си силен, да си сам, да си въздържател. НЕ, ВЪЗДЪРЖАТЕЛ, НЕ!

Трезвен шофьор хвана пиян катаджия с подкуп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между приятели:
- Вчера поканих на гости една мацка, а тя не дойде...
- Не се притеснявай, жените обичат да има интрига!
- Да бе, допълзя, пияна, интригантката такава!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Банкет по български:
- Отиваш в заведението - внасяш пиене, тръгваш си - изнасяш ядене!

Здраво напит съпруг към съпругата си:
- Много безсолни тия пуканки, ма!
- Това е стиропор бе, идиот такъв!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мъж към спасителя:
- Вие ли спасихте тъща ми от удавяне?
- Да, господине. Много се извинявам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как пият във факултета по химия?
Отговор: До получаване на утайка.

Как пият във факултета по физика?
Отговор: До достигане на съпротивление.

А как пият в математическия факултет?
Отговор: До плюс безкрайност.

Мъж отива на работа със синини по лицето. Колегите му го питат, какво се е случило.
- Вчера отивам на бар. Там се запознах с една страхотна мадама...
- И кво?
- Поседяхме, пийнахме си, поприказвахме си и я изпратих до тях. Тя ме покани да се кача...
- И после?
- И там също пийнахме. Гледам я аз - в нея всичко казва "да". Очите й казват "да", устните и шепнат "да", тялото й казва "да"....
- И?
- И после дойде мъжът й.... и каза "не"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оптимист:
- Катаджиите ми взеха книжката.
- А защо си такъв радостен?
- Ми, като ми взеха кръвна проба, то алкохолът беше в повече, но захарта си е в нормата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При доктора: - Моля отидете до прозореца и извадете максимално навън езика. Пациентът съвестно се изплезва, но забелязва, че докторът дори не го е погледнал и пише рецепта. - Но докторе, вие дори не ми погледнахте езика! - Ааа, това с езика беше да дразня данъчното отсреща

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Успехите на българския премиер в строежа на магистрали не останаха незабелязани от световната спортна общност. Бойко Борисов бе поканен да асфалтира трасето за рали "ПАРИЖ - Дакар".
.....
Попитали радио Ереван: - Колко вида хора има в България? - Само два вида - доволни и недоволни. С недоволните се занимава Държавна сигурност, а с доволните - Икономическа полиция.
.....
Марийка се прибира позакъсняла вечерта и бърза да се похвали на майка си: - Пък, мамо, виж, намерих пет лева! Майка й я поглежда и я нахоква: - Не се опитвай никога да лъжеш майка си и иди да си изтупаш рокличката от сламата! И да знаеш, че майка ти на твоите години намираше повече...
.....
Булката целуна баща си и подаде нещо в ръката му. Всички в стаята се чудеха, какво даде булката на баща си. Бащата усети напрежението във въздуха и втренчените очи към него, всички очакваха той да разкрие тайната. Затова и започна: “Дами и господа, днес е най-щастливият ден в живота ми”. После вдигна ръката, в която дъщеря му подаде нещото и продължи: “Най-после дъщеря ми върна кредитната ми карта!!!” Всички вкупом се разсмяха… без младоженеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Пено, ма изпила си всичката ракия! Нали се разбрахме - съвсем малко за кураж!
- Е, да, де... но вие излязохте, аз останах сама и се изплаших!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Парите трябва да се харчат, за да правиш впечатление, а не за вещи! Поради това аз си купих впечатляващо количество бира!

Вече украсявате за Коледа? Аматьори... Аз вече се напивам за Трифон зарезан...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В кръчмата, двама приятели си поркат. След двучасов запой единият си оповръщал ризата. Смутен, че като се прибере вкъщи жена му ще го направи на 2 стотинки, започва да ридае.
Другият с усмивка казва :
- Споко човек, ето ти тези 20 лв., слагам ти ги в джоба на ризата, та като се прибереш да кажеш на жената, че си пил 1-2 бири и че някъв пияндурник се е изповръщал върху ризата ти.
Успокоени и с приповдигнато настроение , продължили да си поркат още 2 часа.
Прибира се нашият вкъщи пълзейки и жена му го чака на вратата:
- Виж на кво си се напраил бе! Не стига, че си безработен, кредит има да изплащаш, пералнята не работи... кат ти шибна един, и ще ходиш да ревеш на майка ти ... тъпанар.
- Ма жено, чакай да ти обясня, не е това което изглежда. Бях с Борето и съм пил само 2 бири... честно. А ризата ми я оповръща един пияндурник до мен в бара , ама няма страшно, даде ми 20 кинта за химическо... е те тука са, у джоба на ризата. Земи ги и да си лeгаме ...
Жена му бърка и вади 40 кинта.
- Тука са 40 бе, к'во ме лъжеш, ей ...
- Аааа, другите 20 са , щото същия ми сра у гащите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чуждият съпруг като се напие, е толкова весел, и интересен... а твоят е идиот нещастен...

- Куме, вземи бутилка ракия и ела вкъщи! Ако ще пиеш - вземи две...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз да го набарам тоя господинчо, дето ми прескача оградата, представа нямате какво ще му се случи! Ще го дръпна за яката, ще го замъкна зад ъгъла да не ме вижда никой и... ще го прегърна като роден брат. Не знам какво е намерил в тая моята кукумявка, ама да е жив и здрав човекът, много ми помага. Откакто се е захванал с нея, втори живот живея. Преди не можех с два лева в джоба да се видя, знаеше пиновете на всичките ми карти и ме обираше до стотинка. Сега имам срочен депозит в две банки. Прибирам се вкъщи като цар, правя си една салатка, наливам си ракийката и сядам пред телевизора. Никой не ми мрънка, че парите не стигат, че плочките в банята падат, че мокетът в хола е за смяна, а аз само мачове гледам. И не стига, че я облича от главата до петите, ами и плаща всички разкрасяващи процедури и вече не се стряскам сутрин, когато се разминаваме в банята. На всички постове ме отменя човекът и съвестно си изпълнява задълженията. Тази сутрин като станах, погледнах жена си и даже ми хареса. С нова прическа, с перфектен маникюр, наедряла от кръста нагоре, заслабнала от кръста надолу, опната като госпожица. Щипнах я леко по дупето, за кадем само. Повече не посмях, да не я повредя нещо. Обаче, мисля на тоя тарикат от другия месец да му зачисля сметките за ток, телефон и парно и да си увелича размера на вноските по депозита. В края на краищата, късметът е нещо непостоянно. Знам ли го, днес е кацнал на моята жена, ама утре може да отиде при твоята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох една статия в която пише, че ако пиеш всеки ден си алкохолик, слава богу аз пия всяка вечер!

Ракията не е като жената. Ракията е по-добре да е домашна и стара! Жената е по-добре да е млада и чужда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Като остареем, ще ми подаваш ли чашата с вино?
- Не може ли с вода?
- Ето, няма химия между нас...

Жените са като виното... с възрастта стават по-стари!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прибира се съпругът и гледа жена му завързана за един стол със запушена уста. - Жена,какво става ? Крадци ли? -Не,ония тъпанари майсторите,била съм им досаждала постоянно...

Малко момиченце се връща от училище.Майката започва да разпитва какво са учили.-Днес четохме приказка за Червената шапчица.- И на какво ни учи тази приказка ?-Че трябва да запомним хубаво как изглеждат нашите баби.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- След малко ще дойде една приятелка и ще ви запозная!
- Хубава ли е?
- Пий, пий...

Келнер, бутилка водка, 2 бутилки вино и едно кафе. И кафето да е безкофеиново, че сърцето ми е слабо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване