Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Минавам си аз пред блока и изведнъж от третият етаж пред мен пада празна бутилка от бира. Ядосан я хващам и я хвърлям в прозореца, откъдето е паднала. Чува се звук от счупено стъкло... и явно пиянски глас:
- Ба*си мам*та! Бумеранг!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2584

• нушо

3407

в магазин; влиза малко момиченце с розова панделка и казва- може ли четири бири? продавача поглежда смутено и пита- а ти ще можеш ли да ги занесеш до вкъщи? момиченцето се замисля и отговаря- ми и аз това се чудех дали да не испия едната още тука???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влязъл човек в бар и попитал:
- Какъв коктейл ще ми предложите?
Барманът отговорил:
- А ми най-новият ни - "Едно, две, максимум три!"
- Е какъв е тоя коктейл?
- А ми взимаш едно тенджерка. Сипваш вътре чаша водка, две, максимум три. После взимаш една чаша коняк, две, максимум три и ги сипваш в тенджерата. После взимаш чаша уиски, две, максимум три и в тенджерката. После взимаш халба бира - две, е... максимум три, в тенджерката, разбъркваш хубаво. Сипваш си една чашка, две, максимум... три. След това веднага ставаш и правиш крачка. Две... Максимум три!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо се прибира от училище и баща му вика:
- Иванчо, иди в на сестра си стаята и ми донеси чехлите.
Той влиза в стаята на сестра си и какво да види- две красиви момичета. Иванчо им вика:
- А пък тате каза да ви оправя и двете.
Сестра му потресена възкликнала:
- Иванчо, как може така да говориш на приятелките ми?
А той и казал:
- Искаш ли да питаме тате?
Отворил Иванчо вратата и вика:
- Тате-е-е едната ли?
- И двете бе, простак!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Идеална атмосфера в една група има само тогава, когато в групата има следните активисти:
РАЗВРАТНИЦА - когато се напие, пише сърцераздирателни постове за с*кса.
АЛКОХОЛИК - пиян-залян, спами стената на групата с това, какво и колко много може да изпие.
МАМИНКА - прецъфтяваща лелка, която в постовете и в коментарите, поучава всички на всичко.
СВИРДЖИЯ - "Свири" (поства) на стената на групата всякакъв вид музика.
ЧЕКИ'ДЖИЯ - Постоянно и на всички, задава чеки'джийски въпроси или коментира за ц'ци, в'гини и за е'ане.
ШПИОНИН - Непрекъснато краде постовете от групата.
ТРОЛ - С коментарите си обикаля под всички постове и се е'ава със всички.
П'ДАЛ - В коментарите си мрази и подозира всички жени, смятайки, че има световен женски заговор срещу мъжете и само той може да спаси мъжкото племе от тази беда.
БОГОМОЛЕЦ - Постоянно поства разни картинки, икони, молитви, проклятия; мислейки, че по този начин пази и отстоява вярата.
УМНИК - Обикаля под всички постове и коментари и указва на всеки, кой, какви граматични грешки е допуснал.
ПСИХОЛОГ - Поставя на всеки от участниците диагноза от рода на "Кой, колко е самотен и не дое'ан и по тази причина е в нета."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освежаващо питие за летните горещини:
- 200 мл вода
- настърган морков
- сок от лимон
- лед
Поставете всичко в блендер, разбъркайте добре, излейте го в тоалетната и си отворете студена биричка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шофьор минава на червено и моментално е спрян от катаджия. - Книжката, ако обичате. - Нямам - взеха ми я за шофиране в нетрезво състояние. - Талона на колата? - Вижте, колата не е моя, а собственикът, който ми я зае, не ми даде талона. - Кой собственика? - Не го познавам, но трупът му е в багажника... Катаджията, уплашен, веднага виква подкрепления, които обграждат спряната кола както по филмите. Шефът на полицията се приближава. Шофьорът му подава книжката си и талона на колата си, отваря багажника - няма труп. Шефът в недоумение пита: - Не разбирам, моят колега каза, че нямате книжка, колата е открадната и има труп в багажника! - Ами! Не му вярвайте! Той още малко ще каже и че съм минал на червено..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дядо ми, казваше:
- Колеее, просташко е да влезеш в Еконт и... да се претеглиш на кантара!

Новини:
- Днес в България от коронавирус починаха 60 човека. От алкохолизъм 600. От инфаркт, при опит да обяснят на детето, как се решават уравнения 6000!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно пиянде се събужда рано сутринта с ужасен махмурлук, след як запой предишната вечер. Главата го цепи. Крака и ръце - налети с олово. Тресе го. Цялото тяло го боли. С огромни усилия на волята успял да се обърне на едната си страна и извикал кучето: - Шаро! Шаро-о-о-о! Кучето притичало отнякъде и започнало да ближе пияндето по лицето. Пияницата се повдигнал леко от леглото, дъхнал в муцуната на кучето и с последни сили промълвил: - ТЪРСИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Във влака.
- Дъгеа, ти познаваш ли някой дето го е фанал вируса?
- Аве нема никъв вирус ве, баха ни майките така за нищо!
- Лъжат, всички лъжат, американците, китайците...
Аз кихам два пъти за пет секунди. Неловко мълчание.
- Момче, да не ти има нещо?
- Не, аз по принцип си кихам много.
- Аха...
Още минута неловко мълчание.
- Оф, аре се махаме от тва купе, че голям задух стана тука!

Изпит в ПЖИ.Изпитна комисия. Решили обаче да зададат нестандартен въпрос, нещо дето да не е от конспекта и изисква мислене.
Написали на дъската като тема за изпита:
- "Защо трака влака?"
Този въпрос направо ошашавил студентите и почти цялата аудитория (35 човека) се изнесли, само един останал и започнал да пише. Пише, пише, пак пише, мисли, върти, суче... и след 3 часа предал писмената работа.
Седнали комисията и четат:
- "Защо трака влака?"
Нека разгледаме какво представлява един влаков състав. Той се състои от локомотив и вагони. Нека приемем, че локомотива е просто един вагон с двигател и да разглеждаме само него.
Какво трака? Нека разгледаме локомотива. Той се състои от двигател, корпус, инсталации, контролни уреди, талига, спирачна система и оси с колела. Двигателя ако започне да трака, значи е развален и отива на ремонт - отпада като вариант. Корпуса е принципно здраво закрепен към талигата, няма подвижни част и няма как да трака. Инсталациите са статично закрепени към корпуса и също отпадат. Контролните уреди също са здраво закрепени и ако нещо в тях трака, значи са развалени - отпадат. Талигата е здрава масивна метална рамка, върху която е закрепено всичко и също отпада. Спирачната система специално се проверява да не трака, иначе се заменя. Останаха осите с колелата. Всички знаем, че на една ос няма какво да ѝ трака и да се спрем на колелата.
Какво са колелата? Те са просто едни метални дискове. Математически можем да ги опишем като пи по ер на квадрат. Пи е константа - отпада, ер е параметър - отпада и остава квадрата. А както всички знаем?
Квадрата като се върти - трака!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете онзи момент, в който си седиш в купето, а на съседния коловоз влакът потегля - в първия момент не разбираш ти ли се движиш, или другият. И с полудяването е така...

Две блондинки си вървели по една пътека.
Едната казала:
- Това е еленова пътека.
А другата:
- Това е меча пътека.
И най-сетне минал влакът и ги премазал.

Жена хваща съпругът си с непозната жена в семейната спалня.
- Чакам те в хола да ми дадеш обяснение за това безобразие
Мъжът идва, ни лук ял, ни лук мирисал и изяснява
- Няма място за притеснение, моя съученичка е, никога не съм я харесвал. Приютих я, беше изпуснала последният влак.
- Какви ги говориш, нали видях за какво става въпрос!
- Е това не съм го очаквал от тебе... да вярваш на собствените си очи, а не на мен! Недей така мила! Грешиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Една учителка дала на учениците да напишат съчинение по тема: “Що е мързел?”. Започнала да ги проверява. Попаднала на една тетрадка, в която на първия лист било написано само заглавието. Отворила учителката на втория лист, гледа - няма нищо. Отворила на третия лист, на четвъртия - пак нищо, но когато отворила на петия, на страницата било написано с големи букви: “Ето това е мързел”.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, нушо написа:

Нали знаете онзи момент, в който си седиш в купето, а на съседния коловоз влакът потегля - в първия момент не разбираш ти ли се движиш, или другият. И с полудяването е така...

Добро наблюдение!

Даже не мисля да е виц.

В такъв момент в първите секунди ми се струва, че е тръгнал назад съставът от съседния коловоз. После гледам – стълбовете и те тръгнали назад.

Някъде към Варна вече разбирам, че то ние сме се били движели, щото сме стигнали... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Това е просто... ужасно е да си търсиш спътницата в живота с помощта на компютър! - казва баща на сина си.
- А ти как си се запознал с мама?
- Нормално, спечелих я на покер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва, когато релсите свършат и влакът на социализма спре:
- При Ленин - всички слизат, правят съботник и полагат релси.
- При Сталин - машинистът се разстрелва.
- При Хрушчов - вземат се релсите зад влака и се полагат отпред.
- При Борисов - началник-влака и кондукторите клатят вагоните, машинистът надува свирката, а пътниците си мислят, че влакът продължава да върви.

Модерни народни поговорки:

Денят се познава от брийфинга...
Да би мирно седяло, не би ковид видяло...
Малък коронавирус, железни врати затваря...
Приятел с маска се познава...
Един зяпа, друг лапа...
Евтината маска, излиза скъпо...
Ако го боли, както го мързи, отдавна да е под карантина...
Ако не се изолираш сам, и Господ не може да те изолира...
Ако ще е гарга - да е дезинфекцирана...
Ако гониш двама нарушили карантината - няма да хванеш нито един...
На маската, ластиците са къси...
Ум царува, ум робува... Край на извънредния брийфинг...
Бели пари за черни дни - вече няма...
Болен, здрав не носи...
Крушата пада на 2 метра от дървото...
В него маската, в него и шлемът...
Око да види, ръка да не пипа...
Времето е калории...
Всяка жаба, да си знае гьола и да не излиза...
Вържи хората, да ти е мирно заседанието...
Вятър го вее от Китай...
Всяко чудо - за имунитет...
Глас народен - да не излиза...
Гарван гарвану - на 2 метра разстояние...
Гладна мечка, маски шие...
За всеки влак си няма пътници...
Казана дума - удължена карантина...
Който се учи онлайн - той ще сполучи...
Крушата да не пада, на по-малко от 2 метра от дървото.
Луд умора няма - само да не излиза...
На гол тумбак - чифте дезинфектанти...
Петима Петко чакат, само в чата...
Градил Илия килия, да се изолира...
Пролет пукна - ние на лято...
Един път режи, два пъти мий ръцете...
Бързата карантина - срам за щаба...
Храни куче - да те разхожда...
Юнак без маска не може...
Я маската, я ръкавиците...
Залудо не работи, залудо стой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Да не идвам, така ли?
- Не.
- “Не, не идвай” или “Не, идвай”?
- Да.

Мъж се прибира рано сутринта, отваря вратата, и получава удар с точилка по главата... Свестява се след час, а жена му над него:
- Извинявай, Пешо, забравих, че си нощна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В НАСА изобретили оръдие, което зареждали с трупове на кокошки и стреляли по наветрените стъкла на самолети, за да проверят устойчивостта им на стълкновения с птици при излитане и кацане. Зарядите пресмятали така, че скоростта на кокошките да съответства на скоростта самолета при излитане/кацане. Англичаните разбрали за тези изпитания и пожелали да проверят устойчивостта на своя високоскоростен влак. От НАСА им изпратили оръдието. Започнали теста. Изстрел. Кокошката разбива особено здравия преден прозорец на високоскоростния експрес на прах, пробива командния пулт, събаря креслото на машиниста и се забива в задната стена на командната кабина. Ошашавените англичани изпращат резултатите от теста заедно с химическия състав на стъклото и конструкцията на прозореца в НАСА с молба за обяснения и препоръки.
Отговорът от НАСА било едно изречение:
- "Размразете кокошката"...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Искам диничка с мастичка!
- За какво ти е?
- Да си папкам и да залиткам!

Измислих нов вид кафе- "антидепресо." Вярно, че в него няма кафе, а само водка, но рецептата си я бива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два часа през нощта. Жена гони с тупалката комарите в стаята и крещи:
- Божеее, изядоха ме тия гадини!!!
Глас от небето:
- Гледай я тая, с какви глупости ме занимава!? Аз какви глобални проблеми имам. Ей го на Иванов, пиян на мотика, два часа лази от първия до шестия етаж. Ами Петрова? Колко часа вече я блъскат на задната седалка на Москвича и крещи името Божие. А тя!? Комарите я били изяли, то така се ядат 100 кила сланина...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Клошар проси пари от минувач:
- Господине, дайте ми нещичко за храна!
- Съжалявам, друже, но нямам налични, с карта съм!
- Ей, заради такива, като теб, се наложи и мобилен ПОС терминал да си купя. Давай я тук тая твоя карта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В магазина:
- Ох, как добре ще ми дойде един сладолед в тия жеги... Колко струва този?
- Деветдесет стотинки.
- Жалко, нямам достатъчно.
- Добре, колко не ви достигат? - пита касиерката.
- Двадесет.
- Добре, аз ще доплатя.
- Много ви благодаря, дайте ми три хайнекена и един сладолед...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Законът на топките: Когато служителите се съберат да играят, те играят футбол. Когато мениджърите се съберат да играят, те играят тенис. Когато собствениците на компании се съберат да играят, те играят голф. Извод: Колкото по-високо в йерархията си, с толкова по-малки топки играеш.

Из обявите за запознанства:
- Прасе търси своята чума в живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Третият пол е измислен от българите. Само ние казваме
- “Ти баща, ти майка!”

В два часа след полунощ в бар се карат мъж и жена.
— Впрочем - завършва побеснял мъжът - ти за мен вече не съществуваш!
— Така ли - сопва се жена му. - Бих искала да ми го докажеш!
Мъжът извиква такси.
— Колко ще струва да ме откарате до летището?
— Десет лева.
— А ако взема и жена си?
— Пак десет лева.
Мъжът триумфално се обръща към жена си:
— Нали ти казах преди малко, че не съществуваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване