Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 25,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2342

• нушо

3203

Тери Пратчет:
- Доколкото ми е известно, сър Замюъл, вие сте бил алкохолик?
- Не е тъй! - възрази смаяният Ваймс.
- Бях пиянде. Не ми стигаха пари, за да съм алкохолик!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кръчма някъде в Африка. Влиза сърбин и сяда на бара, а от джоба си вади малко, зелено и ушато чудовище и го слага на бара. Идва барманът и пита: - Какво ще обичате? - Ами, за мен коняк, а за приятеля ми (сочи чудовището) - бира. - Ама какво е това? - пита барманът. - Вижте, аз водя научна експедиция до едно малко село и (обръща се към чудовището): - Перо, как се казваше селото, в което напсува шамана на майка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изпие вечерта литър ракия, съжалиш го, предложиш му разтворим витамин, а той: "Ама да не ми стане нещо от тази химия?!"

Вашата Таня се е научила да псува!
- Ми тя и рано проходи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Местният поп обикаля по къщите да проповядва вяра. Вуте е следващият безверник в списъка. Вече са около масата и след като го изслушва Вуте казва:
- Па, вярата си е едно на ръка, ама без 2 ракии и надежда - не става!
Попът е изненадан, но и много доволен да чуе това за надеждата и почва да го хвали, че Вуте е на прав път, когато Вуте се провиква към кухнята:
- Надеждо, сипи 2 ракии и ги донеси, ма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Председателят на съюза на зъболекарите в предсмъртния си одър пита жена си: - Кажи ми през живота си ти изневери ли ми? Тя отговаря: - Да, 2 пъти. - Как можа, как не те беше срам? Кога го направи това? - пита мъжът. Жената отговаря: - Първия път, когато нито една банка не ти даваше кредит, за да си отвориш кабинет, тогава изведнъж една банка ти отпусна кредит, еее с директора на банката! Зъболекарят казва: - Ооо, на какво унижение си се подложила за мене? А втория път? Тя отговаря: - Помниш ли, когато се кандидатира за председател на съюза на зъболекарите? И тогава не ти достигнаха 298 гласа? Те тогава!!!
.....
Не знам защо, ама съседите направо ме вбесяват. Ни пробиват, ни къртят, не слушат музика, не пият... Имам чувството, че тия само седят и подслушват...
.....
Жена се оглежда в огледалото и казва на мъжа си: - Днес бях на лекар и той ми каза, че гърдите ми са като на двадесетгодишно момиче. - А за петдесетгодишния ти задник нищо ли не каза? - Не! За теб изобщо не стана дума...
.....
Стоичков среща страхотна германка на плажа и почва да се увърта около нея: "Айн цу цвай" и т.н. Обаче не се стигнало до "дрън". Мадамата го отрязала. Бате Ицо философски заключил: Sometimes fuck, sometimes цък-цък-язък!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Попитали англичанина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ги раздам на сто английски деца!
Попитали французина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ги раздам на сто красиви френски момичета!
Попитали българина какво ще направи, ако има един чувал с ябълки. Той отговорил:
- Ще ям изям колкото мога, а тези които не мога да изям ще ги нахапя - никой да не ги яде!

Така се появил ... Apple   image.png.f000030c3b3949b6d1fe2833aa697b97.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тате, реших. Не искам повече да живея с вас Писна ми от правила, забрани, от всичко. Отивам на пътешествие, отивам да се забавлявам с момичетата, да пия бира, да се заебавам... -Сине... -Кажи тате? -Може ли да дойда с теб?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един мъж отива да се изповядва на попа след неделната проповед и му казва:
- Дедо, попе онзи ден се прибирах със влака и ми се наложи цяла нощ да стоя с една чужда жена в една празна стая - транзитна?!
Попа:
- Е, какво правихте?!
- А, нищо не правихме! Попе, голем грех ли съм сторил?
Попа му отвръща:
- А, не е много голям, ама за всеки случай изпий една кофа студена вода!
Мъжа:
- Ама, защо бе попе да пия кофа вода!?
- Ами, защото толкова е дажбата за едно ГОВЕДООО!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Руснак се хвали:
- Сутрин... сельодка, водка и - на веранду... Обед... сельодка, водка и - на веранду... Следобед... сельодка, водка и - на веранду... Вечер...
В това време влиза жена му.
Гостите:
- Здравствуй, Вера...
А жената отговаря:
- Я не Вера... я Веранда...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Основно правило на къмпингуването:
- Палатките се разпъват преди да се почне да се пие.

Габровски прозрения:
- Ако намериш от раз красива жена, може да икономисаш от ракията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прибира се Пешо вкъщи и жена му започва още от вратата: - Пешо, айде да отидем на ресторант.. - Ти луда ли си, ма? - Аре бе Пеше, днес стават 10 години откакто сме женени... - Нямам пари, ма! - А бе аз съм поспестила някой лев за тия 10 години... - Нямам и какво да облека, ма... - Спокойно, бе, взела съм един костюм назаем от съседа. - А ти, кво ще облечеш, ма? - Ушила съм си една рокля. - Е добре, да вървим. Отиват в ресторанта а на вратата портиерът: - Здрасти Пешо! - Шът, днес съм с жената... Влизат вътре и сервитьорът: - Пешо, твойта маса е свободна... - Шът, днес съм с жената... Сядат, поръчват, започва програмата. Стриптизьорката: - Кой смелчага ще ми свали бикините? Цялата зала в хор: - Пешо... Пешо... Пешо.. Жената скача, трясва един на Пешо по врата и излиза от ресторанта. На улицата се качва в едно такси. Пешо тичешком излиза от ресторанта и сяда в таксито. Жената започва да му се кара: - Аз на теб толкова доверие да ти имам, а ти... Таксиметраджията се обръща назад и пита: - А бе Пешо, това чудовище ли успя да свалиш днеска...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В дневната отегчена семейна глава - чете вестник, смуче бира.
Внезапно влетява въодушевената съпруга:
- Миличко, виж - две татуировки си направих! Една пеперудка на лявата гърда и маргаритка на пъпчето!
Отговорът от дивана:
- И ся кво? Ще чакаме пеперудката да кацне на маргаритката ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жена се кара на мъжа си:
- Спри да пиеш и да лазиш, че детето гледа от тебе и трета година не може да проходи. 

През 1989 г. Киркор стои на гарата на Западната граница с букет цветя. Пристига влак и на един от прозорците се показва Гарабед.
- Киркор, какво правиш тук с тези цветя?
- Чакам да дойдат нашите.
- Е ти си голяма политическа к*рва - през 1944 г. нали чакаше на Русенската гара?
- Е, какво лошо, нали дойдоха?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Циганин и циганка се гласят на ЖП прелез. Идва влак. Някой вика:
- Идва влак, махайте се.
Циганина:
- Който може спира!

Не си спомням какво закусвах, но помня как старшината строяваше ротата:
- Рота мирно. Ще ви се изнесе кратка конструкция значи.
- Първо - някои си хвърлят унгаркитепо пода и дневалните не могат да ги изметат. Второ, някои отварят прозорците и влиза атмосфера значи. И трето, в неделя аз още не съм подписал книжките, а те хвърчат като метеорити. И къде моля ви се, на кино с извинение. Между вас може да има среднисти, вишисти, даже и началник влак, но пред мен сте абсолютно нищо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нане и Вуте са в кръчмата.
Нане:
- А бе, какво точно означава - "ИМАШ ГОЛЕМИ ТОПКИ?"
Вуте:
- Да се натряскаш като мукава, и да се прибереш късно, като смърдиш на парфюм и бира, с червило по ризата ти. Да плеснеш Пена по г*за и да кажеш - "Твой ред е дирижабъл! Дай г*з, да те не "праим" трудна за рисуване!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В купе на влак пътуват българин, грък и турчин. По едно време нашият огладнял и наизвадил едни печени пилета, салати, ракии, сирена, кашкавали... А бе, опънал една яка софра и почнал да яде. Гъркът и турчина го гледали с апетит, лигите им текат... И нашия вика на гърка:
- Йоргос, ела хапни с мене!
Ама гърка си мисли:
- Тоя българин ще иска да ям с него, а после ще иска да ме опъне! Аааа, Йоргос не е глупав!
- Не'ща, не съм гладен! Тука имам едни маслинки, ще си ги хапна тях!
Нашият поканил и турчина:
- Ало, ефенди, ела при мене да хапнем!
Турчина и той си мисли:
- Ааа, машала, хубава работа! Тая маскара ще иска после да ма опъне, за дето съм му ял от чеверметата! Не съм глупав аз!
- Не, не, хич не съм гладен, благодарим! Имам малко халва, ще ми стигне да си задоволя глада!
Обаче минало малко време, на гърка страшно много му се дояло и си казал:
- Майка му стара, ще седна да се наям, пък каквото стане!
Седнал той при българина, наял се като попско чадо на Задушница, облегнал се хубаво на седалката, запалил една цигара и загледал отчаяно в очакване!
- Йоргос! - викнал българинът.
- Дойдоха ли ти силите? - ухилено запитал нашият.
- Дойдоха ми! - въздъхнал гърка, като се бил прежалил вече...
- Ха, тогава, дръж турчина да го опъна!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чат във Фейсбук:
- Здрасти.
- Здрасти, познаваме ли се?
- Не. Да се запознаем. Или имаш нещо против?
- Давай.
- Аз съм Галя. От София. Работя в клуб за танци. Организатор на културно масовата дейност, състезания и пр. Свиря на арфа. Пея в кварталната оперета. Бивш фотомодел, танцувам, готвя, обичам да купонясвам, преподавам уроци вкъщи... Ми това е всичко!
- Пешо... обичам да пия...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Пешо, щастлив ли си от женитбата си?
- Наполовина.
- Не те разбирам!
- Ами аз съм женен, а тя е щастлива.

Младо барманче пътува във влак. Стои в едно купе с привлекателна девойка и по навик я заприказва:
– Накъде пътуваш?
– Ми, към Бургас.
– И какво те влече натам?
– Ми ко, локомотива...

Когато някой ти каже, че си изпуснал и последният влак, му кажи да не се притеснява. Има и други видове транспорт, например самолети, яхти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Екатерина:
- Търся спътник или спътница за тичане в парка (примерно 5 - 10 км). Моля, на лс. Ще се радвам на добра компания.
Станислав:
- Аз съм дебел и ленив, но момичето е симпатично, може ли да карам кола отстрани? Ще пускам музика, ще подавам вода...
Вечната Младост:
- А, така става ли? Тогава и аз в колата, може да и се дояде, а аз винаги нося сухари, имам и бира.
Ирина:
- А може ли и аз в колата, за да наблюдавам техниката на бягане?
Димитър:
- Има ли още места в колата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Две приятелки във влака:
– Добре де, муцка! Щом мъжа ти не става, намери си любовник като мен - дето да те издържа с 1000 € на месец.
– Е, мислих си го, ама къде ще намеря такъв тъпанар?!
– Тогава двама, да ти дават по 500 €. Или, знаеш к'во... още по-лесно - четирима любовника по 250. Имам такава позната!
Тогава мъжът до тях се намесва:
– Извинете, че ви прекъсвам, ама... хайде когато стигнете до 5 € - мен не ме бърка да съм един от 200-те тъпанари!

Една кифла слиза от влака. На гарата я посреща втора кифла с кученце в ръце. Първата кифла взима кученцето и започва да му се радва. Втората кифла с лигав глас обяснява на кученцето:
- Това е кака, мамо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

- Скъпа, толкова ми е мъчно за теб! Не мога да живея и минута, без да те виждам!
- Идвай!
- Тази вечер не мога... С приятели сме на кръчма.
- Тогава - утре!
- И утре не мога...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване