Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Влизаш в автобусът, а там само две свободни места - до госпожица, и до пиян бездомник. Сядаш до госпожицата, а тя се премества до бездомника...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 25,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• haidukpikaso

1773

• _nib_

8633

• ninov

2584

• нушо

3410

Чух, че си наполовина немец, наполовина - българин.
- Да, наистина.
- Прекрасна комбинация - можеш да правиш всичко прецизно, но си в пълното си право да го отлагаш за утре!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двама канибали си говорят около масата:
- Никак не харесвам брат ти.
- В такъв случай изяж си поне картофите!

Мерките на средностатистическата американска жена са 90-60-90. Само че в САЩ използват инчове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гарабед казва на Киркор:
- Жена ти НИ изневерява!

- Какъв е най-сигурният начин да хванете дива патица?
- Купете си питомна и я дразнете, докато не подивее...

Едно циганче пита полицай:
-Чичко, колко е часа?
-Пет без дест - отговаря полицая.
-Айде като стане пет, ела да ми извъртиш една свирка. - му казва нагло цигането.
Полицая хуква да го гони. По пътя среща свой колега:
-Що го гониш това циганче бе?- пита онзи.
-Ми каза ми в пет часа да му духам и затова...
-Че то има още 5 минути бе, какво си се разбързал!

Две костенурки вървели през пустинята. Имали само една манерка с вода, която скоро взела да привършва. Едната от костенурките предложила: "Хей, аз ще отида да търся оазис, а ти стой тука и ме чакай. И да не си пийнала от водата преди да съм се върнала, защото ако не намеря оазис, ще трябва да изкараме с това, което имаме!!!".
Другата отвърнала "Добре!"
Тръгнала първата, а втората започнала да чака и чака...
Минала година - първата не се връщала а втората все повече ожаднявала. Минали две години същото. На третата година
втората костенурка не издържала и надигнала манерката. В този момент първата изскочила от близкия храсталак, където се била скрила, и започнала да крещи: Ееее, ама ако ще се лъжем, аз по-добре въобще да не тръгвам!!!

Един борец, за добре свършена работа, бил награден от шефа си с един безплатен ден на басейн. Но той никога не бил ходил на басейн, и като отишъл там и влязъл във водата, му се допикало. Питал той човека до него къде да пикае, а оня му отвърнал:
- Ами как къде, в басейна... Всички така правят...
И така минал деня, а на следващия ден шефа го извикал в кабинета си:
- Идиот, кретен, простак!!! Как можа да се изпикаеш в басейна?!?!
- Ми... шефе, те всички там пикаят...
- Ами да, ама не от трамплина!!!

На няколко студента много им се приискало момиче. Вървели си те по улицата и видели срещу тях да върви страхотна мадама. Когато се срещнали, я попитали:
- Искаш ли да играем на гатанки? Ако не отговориш, ще ти се изредим всички! А ако познаеш, решаваш ти какво да правим.
- Добре. Става!
Тръгнали те към общежитието, и влезли в стаята на единия от младежите.
- Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки?
- Слон!
- Не позна! - и й се изредили всички.
- Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки?
- Слон!
- Пак не позна! - и пак минали всички.
Минал ден, минал втори, от стаята никой не излизал. Съседите се усъмнили, залепили ухо на вратата и чули:
- Моля те, кажи калинка!
- Слооооон!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли, че:
- Във Виетнам, на сушеницата ѝ казват кученица.

Японец разглеждал руски камион, цъка и се чуди...
- Какво ли няма да измислят тия руснаци, само и само да не правят пътища.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кумчо Вълчо и Баба Меца били мутрите на гората и един ден решили да хванат и да набият някого...
Както си вървели видяли Заека, ама съвсем без причина не можели да го пребият, та затова се заяли по следният начин:
"Абе, Зайо ти 'що си без шапка, а?"
"Ами... топло ми е"
"Аааа няма топло-студено"
И го смачкали от бой...
На другият ден, Зайо си сложил шапката и пак го срещнали Вълчо и Меца:
"Абе Зайо, ти 'що си със шапка бе?"
"Ама нали вчера... таковата..."
"Аааа, вчера си е за вчера, днес правилата са други"
И пак го пребили.
Заека се ядосал и решил да ги подслуша за да разбере какво ще искат на следващия ден. Скрил се в храстите и чул разговора им:
"Вълчо к'во ш'е го пра'им Зайо утре"
"Ще му искаме цигари и ако даде с филтър - искали сме без филтър, ако даде без филтър искали сме с филтър и няма начин да се измъкне!"
Зайо обаче ги чул и купил от двата вида цигари...
На другият ден:
"Оооо, Зайо к'во става, дай цигари!"
"Какви искате - с филтър или без филтър?"
...
...
"Абе, Зайо - ти пак ли си без шапка бе?"

Един луд се покачил на едно дърво.
- Слизай или ще отсека дървото! - викнал главният психиатър.
Но вместо да слезе лудият се качил още по-високо. Наблизо минал друг луд, който викнал на тоя от дървото:
- Слизай или ще отсека дървото!
Лудият веднага слязъл. Докторът го попитал:
- Защо аз като ти виках да слезеш - не слезе, а той като ти каза,че ще отсече дървото - слезе?
- Защото ти няма да отсечеш дървото, а той е луд и като нищо ще го отсече...

Една приказка по цигански:

"Ся, Мемет, некогаси на един ного тъпо кралица му са ражда един, ама псилютно грозен дащеря. Ма токлу грозен - смрът. Като го погледнеш и напрао ти спира чесовника. И затва кат дошли феите на кърщенето, и сичкото са мръщи и като иде до леглото на принцеста, сичкото повръщал.
Обачи, имало един добро фея, и той каза:
- Ми, фаф тва ден, кога те тва изрот тука напрай шеснаесе годин, ша са наръга сас един шило в гъзъ и ше баялдиса, за радос на родата.
- Анджък, ашколсун, мерси! - казал кралицата. Щот са, то верно майка му, ама гледа реално на нещтата.
- Ше баялдиса - мъди! - викнало Злото фея. (То ного са ядосал че са го туриле най-близо при креватчето, и не мое си напрай джамбурето - кво апне или пийне - венага връща) - Ич нема а пукяса, ми кат са избуши сас шилото, само ше успива, и като идва Прекраснуту принц да го цуне, тогаа ши става.
И аман-заман, нема кво да прайш. Кото - такова. Минава бая годин и малкото принцеса пурасва и стана най-грозния девойка ф Млечното път. Толко грозен, че даже мухите не го каца. И като прай шеснаесе годин, некаф обущар толко са сплашва като го видя, че почва да бега и спуснал шилото. И нали са сещаш, Мемет? Тва кат вижда шилото и давай, да си го завре у гъзо. Щот не само грозен, ми и прос. И ляга и почна да хърка. Ама хърка ти казвам - бичи. И хорат не може заспива от хъркане, и фащат, и го затварат на една кофчег, и го носат на гората, и го затрупали там ф един дупка, и даже неколко народ ударили една кючек отгорето. То даже майка му викал да го фърлат на морето, ама те казали че нали, тва друго прикаска и така.
И отива майка му при Злото фея, и са моли и вика:
- Ама мола ти са ма, кажи кога ше са сабуди мойто щерка ма, кажи, та да знам, та ф същата мумент да са знасям ф чужбина. - Толку ного и бил мъка за щерката.
- Кат са намери принц, тогава ше са збужда, дееба и киликанзера истръпнал.
- А! Кой тва идиот, дека ше го пуглежда на мойто щерка,ма?
- Любоф кьораво, ма. То по-чапрашък от дрисня, ма. И по-кьораф от Стиви Вондар. Ши са намери. Такъф вест, направо сасипва горкото кралица. Не могло да преживява тва майчинската сарце и издъхва от мачителен смърт след осемдесе и седем годин.
И след сто лазарника, Мемет, през онва гора минава една принц. Не било баш такъво, кво казал феята. Било алкохолик и коцкар - да си ебе мамата. Ебало какво добара - живо и умряло. И некои му викали
"Некрофил", ама него му било през...нали, щот и без тва не са родило ного умен, апа и сас времето, по-прос станало.
Усеща по един време принца, а! Велисипета нещо тресе. А де! Слиза от транспорта, свалил каската - слуша : "Рррррръъъъмх - хъъъъъърф!". Ай сиктир. Първо си помислило, абе нещо на ушите му стана, ама после са усеща - тва под земята нещо хърка.
- Абе кой заспал тука бе? - вика, и веднага са сети че само женско мое така яко да бичи. И го фанал яко некро...тва, любофта. И са фарлило на земята и копа. И изкопва кофчега. И таман продупчило един дупка на необходимия место, и аха, таман сваля гащите, и слуша отвътре:
- Ааа, давай първо да са цалувами!
Абе кой тука хухавели, бе? Фаща и расковава целото капак, и кат поглежда - веднага пада ф несвяс. От ужас очите му исфръкна и той - долу. Комоцио.
И принцесата вика:
- Адеее, раздават принцове! - и му са фърля отгоре, и докат още не са опраил го... така. И, чудо! Грозното принцеса са превръща на още по-грозно жаба. Крастаф. По едно време пича са осеферил така леко и гледа - некаф кофчег и един жаба. " Ебагомайката, колко пих фчера бе?" И си мисли, че на друго прикаска, и фаща и цалува жабата. Обачи жабата стана мнооого красиф принцеса, и вика: Давай да са женим! И тоа вика убаво, и фаща и го надупва. И после тръгна да си отива, и красивото принцеса казал: Ами каде, бе ко стана сас жененето? - и тоа като са ядосва, и траааас - набримчи го един тукат. И красивото принцеса са превъртял двама пъти фаф въздуха, и са избуфтя на земята и пак станал
жаба. Тва гледа и не верва. Аре пак цалува - пак красиф принцеса - аре пак го напънал, после пак - траааас тукатите - пак жаба. А! Аре трето път - пак така.
И принца мисли, мисли и вика:
- Разгеле, най-накраа нещо полезно ф тоа живот скапан. - и прибра жабата ф джоба. И оттогава са опрай.
И така..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зет завел болната си тъща на лекар. След като тъщата излязла от кабинета, зетят влязъл да се поинтересува за здравето й.
- Докторе, има ли надежда?
- Няма синко, няма... - въздъхнал лекарят - това е само настинка...

Граничар с куче обикаля по полосата през нощта. От едни храсти се чува някакъв шум. Граничарят се обръща към кучето и казва:
- Бягай да видиш, какво има в храстите!
Кучето го поглежда и отговаря:
- Бягай ти! Аз и оттук мога да си лая....

Два червея си говорят:
- Леле, гледай - групов с*с!
- Какъв групов с*с, бе! Това са спагети!

Костенурка била обрана от два охлюва. Полицията я разпитва:
- Госпожо, кажете ни какво се случи.
- Не знам, не знам... Всичко стана толкова бързо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо в час по математика. Учителката пита:
- На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат?
- Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа?
- Да, кажи Иванчо.
- Нито едно!
- Е как нито едно?
- Защото след изстрела всички ще излетят госпожо, отговаря логично Иванчо.
- Не е така. Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш!
Ядосан Иванчо казва:
- Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос?
- Давай!
- Три жени седят на една пейка и ядат сладолед. Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя е омъжена?
- Тази, която го слага целия в устата си?
- Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвам начина, по който мислите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как охлюв може да го хване ток?
Като погледне в контакта...

Един червей попитал майка си:
- Къде е татко?
- Отиде за риба с едни хора...

Полицай върви по улицата. Минава под един прозорец, на който е закачена клетка с папагал. Папагалът се провиква:
- Шибан полицай!
Полицаят намира стопанина на папагала и го глобява. На следващият ден всичко се повтаря, на третия ден пак. Всичко това се харесало много на полицая, защото си имал непрекъснати доходи. След една седмица, обаче, минава полицаят, а папагала го няма. Отива при стопанина и пита:
- Къде е папагалчето?
- Аааа... писна ми да плащам глоби и го продадох. Ей там на другия ъгъл на улицата е вече, при свещеника...
Полицаят бързо се отправя към новия адрес на папагала. Гледа папагала пак виси в клетка на прозореца. Минава покрай него - папагалът с наведен клюн, мълчи. Минава още веднъж, пак същото. Приближава се до прозореца и се провиква:
- Това съм аз! Шибаният полицай, бе!
Папагалът го поглежда и отговаря:
- Късно е да се каеш, сине мой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един рибар и вярното му куче отиват да лови златната рибка. Хвърля въдицата във водата и нещо клъвва. Дърпа той въдицата и що да види - излиза една крава. Тя му казва:
- Муууу. Дай една цигара.
Рибаря озадачен й дава цигара, а тя му вика:
- Муууу. А огънче нямаш ли?
Дал й и огънче. И рибаря поглежда към кучето си и то му казва:
- К'во ме зяпаш бе, и аз съм шашнат...

Жена пита мъжа си:
-Скъпи,какво означава ситуация?
-Ами жена,ситуация е да ме завариш вкъши с любовница!
-А,ясно!Значи,примерно ти се прибираш от работа и ме хващаш с друг мъж!?
-Аааа жена,недей да бъркаш ситуация с бой...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минавайки край Народното събрание, четиригодишно дете попитало майка си:
- Мамо, защо в тая къща не гасят тока?
- Защото чичковците, които работят вътре, ще си помислят, че е свършило работното им време и ще се събудят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиян на кирка звъни на входната врата. Отваря жена му, с каменно изражение на лицето. Онзи влиза, внимателно затваря вратата, обръща се с гръб към нея и вежливо:
- Аз съм за третия етаж!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Наркоман пушел много трева и един ден изпушил прекалено много и умрял. Отишъл в ада и гледа навсякъде расте марихуана. Не можел да повярва на очите си, и така свил си цигара, но нямал огънче. Повървял малко, срещнал един дявол и го попитал: - Имаш ли огънче? - Ако имах тук щеше да е рая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младеж към красиво момиче на автобусна спирка: 
- Извинете, че ви заговарям, но имате разкошен гланц за устни.
- А не, не е гланц - преди малко ядох кюфте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Минавал Буда с многочислените си ученици през едно село.
Събрали се негови противници и започнали злобно да го оскърбяват. Той ги слушал спокойно и мълчаливо. И от това спокойствие те се почувствали странно. Почувствали се неловко, оскърбяват човека, а той слуша ругатните им, все едно са музика.
Нещо явно не е наред.
Един от тях попитал Буда:
- Какво става? Ти не разбираш ли, че говорим за теб?
- Именно при моето разбиране е възможно такова дълбоко мълчание, - отговорил им Буда. - Ако бяхте дошли при мен преди десет години, бих се нахвърлил върху вас. Тогава не разбирах, а сега ми е ясно. Няма да наказвам себе си заради вашата глупост. Ваша работа е дали да ме оскърбявате или не, но да приемам вашите обиди или не - в това се състои моята свобода. Вие не можете да ме засегнете с обидите си. Аз просто се отказвам от тях: те не струват нищо. А сега моите ученици ще ви насерат от бой!..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еееее тоя го знам по друг начин http://hardwarebg.com/forum/images/smilies/standard/biggrin.gif http://hardwarebg.com/forum/images/smilies/standard/biggrin.gif http://hardwarebg.com/forum/images/smilies/standard/biggrin.gif
Пътувал един с каруца ден, два, три, четири непрестанно. Изведнъж коня спира, обръща се поглежда го в очите и му вика:
-Еееееее не аз съм дотук, адски съм смазан от умора направо ми се взе акъла от ходене.
Човека седи втрещен няколко минути и накрая учудено казва:
-За пръв път виждам говорещ кон!!!!!
А каруцата му отвърнала:
-Да ве и аз ебаси...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На една блондинка ѝ омръзнало от вицове за блондинки и решила да промени цвета на косата си. Купила боя и готово. Тръгнала новоизлюпената брюнетка на излет с колата. Видяла стадо овце, спряла до овчаря и му казала: 
- Овчарю, ако позная точния брой на овцете ти, ще ми дадеш ли едно агне? Овчарят си помислил, че тя няма как да знае колко овце има и се съгласил. Брюнетката казала: 
- В стадото ти има 56 овце.
Смаял се овчарят, защото това бил точният брой на овцете му, но понеже бил честен, и казал да си избере едно агне.
- Ей, това, черничкото, игривичкото - рекла тя, пъргаво го грабнала и си го сложила в багажника. Овчарят я погледнал, подсмихнал се и казал: 
- Добре, ти позна точния брой на овцете ми и аз ти дадох да си избереш едно агне. Сега, ако аз позная какъв е истинският цвят на косата ти, ще ми върнеш ли кучето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване