Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Кеффф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дьонер

Бабагануш

Йени ракъ

Джумбуш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или както викат испанците по коридите :

Олеле!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спагети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

спагети

сос

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чесън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чесън

таратор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

копър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

градина

цветя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ухание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сънуваш го нещо това море ти! Вятър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кайтерите само да подушат малко вятър и почват да кръжат безсмислено и да се блъскат из водата, като винарки над бъчва сладка октомврийска бира!

Drosophila Melanogaster

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Вината

Обичам вината! Особено ония - тъмночервените, силните - тези които избухват в устата и оставят тръпчив привкус и букет от аромати. Тези които ме карат дълго да примлясквам и езикът ми настойчиво да търси нейде останала капчица, за да си припомни вкуса. Тези които след всяка нова глътка те карат да чувстваш, че нещо е безвъзвратно загубено... Обичам, първата глътка - първата срамежлива целувка с винóто. Това е изненадата от първата среща. Всеки път - с всяка нова бутилка, нов взрив и нов букет от аромати. Малко след това, вече наситен, започвам да търся само топлината. Топлината донесена от тънките поточета кръв, която избива по бузите ми и те стават червенки. Тогава си разрязвам ябълка и се сещам за дните от края на лятото. За слънцето напълнило плодовете със захар и започвам да търся частица от всеки грозд, допълнил поредната глътка от чашата. Това е като ново приятелство, открита наново и преосмислена връзка. Със своята тежест и ново значение, като бавен, отмерен вървеж през полето... И когато пристигна за където съм тръгнал, вече съм уморен, дори не се усмихвам, облягам се и обгърнат от топлите чувства намирам покой. Време е вече за почивка! До следващия път... Когато впуснал се в нова гонитба, ще разказвам отново на всеки. Обичам вината!

Mea Culpa

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...