Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Insomnialegend

Дайте някоя хубава 7-ца

Препоръчан отговор

Здравейте, препоръчайте ми хубав-а 7-ца защото тази с която съм в момента е на един приятел и не ми харесва. Купих диск 4.7GB DVD-RW и искам да записвам. Искам windows-a да е добър надежден ако може активиран или да дадете ключ или активатор за него ще записвам с Ashampoo Burning Studio 15. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нарушаваш правилата на форума! Не очаквай някой друг да ги наруши заради теб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива.

Отговора в този форум ще е - закупен Windows 7.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Street Life
      Здравейте!
      #####
      На дамите - Честит празник!
      #####
      Въпросът ми е:
      На какъв принцип работи Microsoft Windows? Подобен ли е като в Wayland или Xorg на Linux?

• от loranst looa
      Здравейте преди няколко дни получих доста подробно съобщение че Гугъл променя своите условия за кой ли пореден път , обаче това което ми направи впечатление беше, че доста широко се акцентира  върху правата за интелектуалната собственост . Описва се как компанията може по свое усмотрение да премахне съдържание което прецени за такова увреждащо авторските права  и сродни на него , как без предупреждение може да преустанови услугите които предлага на даден потребител инт . И аз като повечето потребители използващи услугите на Гугъл като Google Drive , Picassa , Google Photos  и прочие се чудя сега след влизането в сила на тези промени може ли Гугъл да премахне от личния ми профил в GoogleDrive който използвам за собствена употреба снимки и видео което съм качел още преди години говорим за видео и снимки които съм качил от торенти и други подобни сайтове  ? Като искам да подчертая че не става въпрос за разпространение на такива материали в Интернет пространството а за личното им използване. Защото почти всеки в днешно време има качени подобни файлове в онлайн виртуални дискове и точно това е въпросът ми трябва ли всички да се притесняваме ,че съдържанието което сме качили в личните си профили на Гугъл Драйв , и Photos може просто ей така да бъде изтрито без предупреждение и да загубим цялата си информация ? 
    • от Street Life
      Здравейте! 
      Някой от форума дали ползва в Windows 10 - qBittorrent вместо utorrent ?
      И ако ползва какво му е мнението?
      Аз скоро се сдобих с лаптоп с Уин 10 и се колебая какъв торент да си инсталирам. Моля за мнение по темата.
    • от Camazotz_21
      Искам да попитам, ако си поръчам лаптоп с Ос-Linux мога ли след това да му сложа Windows? Защото ми слага триста лева отгоре с Windows. 
    • от aivanov1
      Здравейте, специалисти! Имам въпрос. Имам два лаптопа с еднакви параметри. Единствените разлики са, че единият е с 2 gb RAM и с инсталиран 32 bit Windows 10, а другият е с 4 gb RAM и с инсталиран Windows 10 64 bit. Е, лаптопът с по-ниските параметри работи много по-бързо от този с по-високите. Моля Ви за съвети и помощ. Иначе лаптопите са чисти, няма инсталирани глупости на тях, които да бавят примерно и пр. Някои съветват да инсталирам на този с 4 gb RAM 32 bit Windows, но не знам доколко ще е правилно и дали това ще подобри производителността. Моля за съвети. Прикачвам и скрийншот на характеристите на процесора на въпросния тромав лаптоп.
      Поздрави! Лек и спокоен ден пожелавам на всички! 🤗🍀😊
  • Дарение

• Добави ново...