Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте аз сън на 16 години имам двама братя живея с единия си брат който се казва Константин и е военен от тези дето ги изпращат по афганистан.....Действието се развиваше с средновековието брат ми беше крал а аз бях принца брат ми го убиха в битка и на 3тата годишнина от царуването ми се озовах в света в който е брат ми беше чисто бяло......Ще го направя с пряка реч за по добре да е.....Виждам някаква сянка да се приближава към мене и виждам че това е брат ми......... 

-брат ко бях казал аз 

-бумър каза брат ми 

-мислех че никога повече няма да те видя казах аз не минава и ден в който да не мисля за теб 

-и аз мисля за теб каза брат ми 

-понякога се чувствам самотен и ми се иска да съм до теб казах аз 

-боя се че ако бях до теб нямаше да ти хареса това което щях да кажа каза брат ми 

-какво имаш предив казах аз 

-много от решенията които взе откакто стана крал са против всичко на което съм те учил каза брат ми 

-правя това което смятам за редно казах аз 

-пренебрегна традицията древните ни закони каза брат ми позволи на обикновени хора да станат рицари 

-те са сред най добите рицари който някога сме виждали казах аз биха дали живота си за кралството 

-те оспорват решенията ти карат те да изглеждаш слаб каза брат ми 

-да се вслушваш в цуждото мнение е признак на сила казах аз 

-как оцакваш някой да се бой от крал който не може да вземе сам решение 

-не искам хората да ме уважат от страх 

-тогава изобщо няма да те уважават бракът ти трябваше да послужи за съюз с друго кралство а ти се ожени за слугинята каза брат ми 

-ожених се за жената която обичам обицам я повече отколкото мога да ти опиша казах аз 

-има по важни неща от любовта каза брат ми твой дълг е да укрепиш и защитаваш кралството ти се провали 

-винаги съм се борил да се накараш да се гордееш с мен казах аз 

-как да се гордея с брат който не прави това на което съм го учил брат който унищожава завета ми каза брат ми 

-донесох мир на кралството казах аз 

-но на каква цена 

-мирът не може да продължи ако не си силен кралството ше падне каза брат ми трябва да си вървиш 

-нужни ми е време имам да ти разкажа още толкова много неща казах аз 

-ако останеш завинаги ще бъдеш обхванах в света на мъртвите каза брат ми трябва да тръгваш върви 

-не може да те виждам за последно 

-помисли за това което ти казах още не е късно каза брат ми сега върви 

аз се обърнах да тръгна и тогава стана най интересното 

-винаги ще те обичам бумър и от тогава не си спомням продължението събудих се 

брат ми тръгваше за мисия във афганистан и преди да тръгне ми каза --винаги ще те обичам бумър 

и тръгна моляви кажете ми какво означава моля ви 

А последната ми дума към него въобще беше преди 1 ден задето ме беше наказал......наложи се да се престоря още когато той излезе че ми става нещо бях пил вода и нарочно бях се задавил много трудно стана задавянето не тръгна но на другия ден тръгна аз сега съм с гаджето му а ние тримата живеем заедно 

и последната дума към него след като тръгна беше и аз те обицам но я бях казал след като той тръгна защото ме беше срам да му кажа че го обичам.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...