Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Vekilarcheva

Телефона ми падна в тоалетната..

Препоръчан отговор

Здравейте,

Телефонът ми е Samsung Galaxy S3 mini. Вчера вечерта падна в тоалетната и веднага го извадих и

Махнах батерията. Подсуших го с кърпа и го сложих в купа с ориз. Преседя цяла нощ и днес го включих. Работи, но дисплея май е прецан. В смисъл някакви зелени черти прекачат...

Някакви предположения, какво му е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, имам предложение. Само дето не е май, а е 100%

...Работи, но дисплея май е прецан...

Сервиз - > смяна на дисплей

Редактирано от ostavime (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос;) Беше ли пуснал водата и по каква нужда ходи.

Сега сериозно телефона е мокрен и питаш защо не работи? Трябваше да изчакаш поне 3-4 дена преди да го включиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След време като почне да се окислява платката отвътре ще стане още по-зле, и може и да не тръгне съвсем. За тази работа си има сервиз. Задължително е да се подсушат елементите вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чета и се успокоявам. Паднал е на меко във водата и има шанс. Моя кога падне директно със екрана надолу знам че е за смяна вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само падането във вода си е достатъчна причина да се търси сервиз, а за попадение директно по екрана - ясно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих вложил и лев в поправката на този апарат, защото от тук нататък може да дефектира всеки ден по нещо и да се окаже, че ремонтите струват 5 пъти по-скъпо от нов апарат.

Има аварии, които не са икономически обосновани да се ремонтират.

Да, може с един ремонт в следващите две години нищо да не се налага да се доправя, но аз лично не бих рискувал.

Има огромно предлагане на апарати във всеки ценови диапазон и помислете за смяната на изпуснатия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не бих вложил и лев в поправката на този апарат, защото от тук нататък може да дефектира всеки ден по нещо и да се окаже, че ремонтите струват 5 пъти по-скъпо от нов апарат.

Има аварии, които не са икономически обосновани да се ремонтират.

Да, може с един ремонт в следващите две години нищо да не се налага да се доправя, но аз лично не бих рискувал.

Има огромно предлагане на апарати във всеки ценови диапазон и помислете за смяната на изпуснатия.

И следващия път застраховка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от NEO76
      Здравейте!
      Имам един стар кинескопен телевизор "Beko",който достс дълго ми служи в кухнята,но ето,че започна да прави проблеми.Телевизора прекъсва,като си губи картината и звука все едно някои го изключва и включва!Преди го правеше на по редки интервали,дори с месеци не беше ставало,но вече май е постоянно.На този адрес може да видите кратък клип със симптомите:

http://vbox7.com/play:ea7578fe36

Има ли някой идея,каква е повредата,че като го занеса,да не се окаже,по-скъп ремонта от самия телевизор.
      Благодаря на всички които ще прочетат това!
    • от ivan.p.georgiev
      Здравейте,

Вчера таблетът ми заби - първо youtube app-a, после browser-a, и най-накрая целия при shutdown. (след като натиснах "ОК", на "Искате ли да се изключи таблетът?"-подобния въпрос)
      Реших да се правя на майстор, да отворя таблета и да го рестартирам, като извадя и сложа обратно батерията.
      Отварянето беше лесно, но после акълът ми замина и тръгнах да вадя батерията по грешния начин, в резултат на което скъсах фолиото й. Снимки съм сложил в края на поста.
      После видях че реално винчетата са тези, които я крепят, но късно...

Моля да ми кажете дали това скъсване е опасно, може ли да причини някаква вреда (изтичане, прекомерно затопляне, гърмеж) - изобщо, какви последствия ще има от него.

Благодаря за отделеното време

• от [email protected]
      От известно време цялата машина отказва да действа изведнъж,дори и при най-малкото натоварване.Картината замръзва,дори и курсора на мишката засича,най-често при копиране на няколко файла наведнъж или отваряне на папка с много снимки в нея,дори и при отваряне на 2-3 сайта едновременно,а ВИНАГИ при пускане на "проучване надълбоко" за търсене на изтрити файлове с Recuva. Веднъж зацепи като "превъртях" 1 3GP 640x480 видео леко напред с GOM,вероятно зависи къде е разположен файла на диска,защото на филми изглежда не засича,или е на моменти. Когато откаже диска(светодиодът му спира напълно) и рестартирам компютъра често не успява да стартира дори Уиндоус и показва или черния екран с опцията "Start windows normally" и брои 60сек. или засича при сините чертички,преминаващи до безкрайност,а се случва и да забие точно преди звука за стартиране на уиндоус,стартира нормално винаги само ако се изчака около минута след "замръзването"... Причините може да са много,подозирам че са комплексни,може би поради честата употреба на Ccleaner със настройка за "вид изтриване" - "GUTMANN" или както е сега "Very Complex Overwrite" s 35 минавания,а също и това,че съм правил поне 2 пъти "заличаване на диск" пак с Ccleaner на 35 минавания на дял "D:" - 109ГБ от общо 160 на целия ми диск. Също и това,че винаги ползвам хибернация може да е вредно. Конфигурацията е AMD Athlon 64 X2 двуядрен,2.21Гхц 896 RAM Няма нищо,което да го товари много,даже антивирусна,само 16 процеса са общо,очевидно не е вирус,тъй като диска проявява симптоми още преди зареждане.
  • Дарение

• Добави ново...