Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос относно архивирани Facebook съобщения

Препоръчан отговор

Добър вечер ! Имам един много важен въпрос.. на 100% съм сигурен,че приятелката ми си пише с един неин бивш в фейсбук..та въпроса ми е дали има някакъв начин да видя изтрити съобщения от фейсбук или да видя евентуално кога е изтрито съобщението,с някаква програма или по някакъв друг начин( някой хакер или нещо такова)и дали въобще е възможно. Много ще съм благодарен на всеки който ми отговори ,защото ми е много важно да разбера дали съм прав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър вечер ! Имам един много важен въпрос.. на 100% съм сигурен,че приятелката ми си пише с един неин бивш в фейсбук..та въпроса ми е дали има някакъв начин да видя изтрити съобщения от фейсбук или да видя евентуално кога е изтрито съобщението,с някаква програма или по някакъв друг начин( някой хакер или нещо такова)и дали въобще е възможно. Много ще съм благодарен на всеки който ми отговори ,защото ми е много важно да разбера дали съм прав.

Говорете с нея. Човешки проблеми не се разрешават с технически средства

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва технически отговор

Техническия отговор е: намирате контакти със служители на фейсбук и ги молите те да проверят дали ги има тези съобщения в архивите. Или намирате контакти в специалните служби и те да изпратят заявка до фейсбук за предоставяне на тези съобщения

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом си стигнал до положение да се проверявате - взаимно нямате място в кръговете си! Проведи разговор на тема "Бившият" и ако е вярно, просто прекратете връзката си. Много по- безболезнено ще мине за теб и ще продължиш в друг коридор!

А иначе ревността жив ще те изяде!

Пий едно хапче "Майната му", забрави за хубавия секс, колкото и добър да е и давай напред!

Явно това не е твоят чове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А попринцип , от чисто любопитство тук в България дали някой може да го направи това ? в смисъл някой като хакер дали може да има някаква такава програма за прочитане на съобщения,които са изтрити?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А попринцип , от чисто любопитство тук в България дали някой може да го направи това ? в смисъл някой като хакер дали може да има някаква такава програма за прочитане на съобщения,които са изтрити?

Не. И ако продължавате в тази посока темата ви ще се присъедини към една моя любима тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С риск да обидя някого ще напиша, че точно 2/3 от отговорите в темата са тотален офтопик. Вижте в кой раздел пишете.

Има естествено и се прави доста често, но тук отговор няма да получиш, тъй като тези услуги се заплащат. Връзка със служители на ФБ и спец службите са отбиване на номера за отговор.

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване