Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ERICSSON раздава безплатно преносими компютри

Препоръчан отговор

Извинявам се предварително ако не й е мястото тук на тази тема,но не знаех къде да я сложа sad.gif

Моля някой модератор да я премести където трябва,благодаря за което.

А сега ми кажете какво е това ohmy.gif

> Predmet: Podaryk

> Zdraveite, vsichki!

>

> Kompaniiata_Ericsson razdava bezplatno prenosimi

> kompiutri, s cel da se

> protivopostavi na_Nokia, koiato pravi

> syshtoto._Ericsson jelae da

> razshiri svoiata izvestnost. Po tazi prichina_Ericsson

> razdava bezplatno

> noviia prenosim kompiutyr_WAP.

>

> Vsichko, koeto triabva da se napravi, e da se izprati

> tova syobshtenie

> na 8 vashi poznati. Do okolo dve sedmici shte

> poluchite

> kompiutyr_Ericsson_T18.

>

> Ako syobshtenieto byde izprateno na 20 ili poveche

> dushi, shte

> poluchite dori kompiutyr_Ericsson_R320. Vajno: Kopie

> ot syobshtenieto si

> triabva da izpratite na

>

> [email protected]

>

> Vajno e da se znae, che tova ne e izmislica, a

> naistina deistva!

> Zatova, dostavete si udovolstvie, kato si napravite

> podaryk s edin ot tezi

> prenosimi kompiutri.

>

> Kysmet!

>

Току-що го получих на мейла си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е чиста проба СПАМ!

Едва ли трезво мислещ човек би могъл да повярва на подобно свободно съчинение, но щом Симеон Сакскобурготски стана премиер с подобен вид спамене в обществените медии, защо пък не ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това и аз го получих. Спамерът е регистриран във форума откъдето ни вижда мейлите и ги пълни най-нахално със тъпи шегички написани на шльокавица. Който е получил досадния мейл сигурно ще познае този е-майл адрес:

ae5eea48.jpg

noviia prenosim kompiutyr_WAP.

kompiutyr_Ericsson_T18i

kompiutyr_Ericsson_R320

Тези повече приличат на модели gsm-и на Ериксон от колкото на модели преносими компютри.

За тези които не знаят : WAP - протокол за безжични приложения. Интернетът при джиесемите. Плаща се на минута престой.

Ще помоля някой от админите, ако прочете това да предприеме някакви мерки.

Редактирано от diksi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това и аз го получих. Спамерът е регистриран във форума откъдето ни вижда мейлите и ги пълни най-нахално със тъпи шегички написани на шльокавица. Който е получил досадния мейл сигурно ще познае този е-майл адрес:

ae5eea48.jpg

Тези повече приличат на модели gsm-и на Ериксон от колкото на модели преносими компютри.

За тези които не знаят : WAP - протокол за безжични приложения. Интернетът при джиесемите. Плаща се на минута престой.

Ще помоля някой от админите, ако прочете това да предприеме някакви мерки.

Аз получих спам от същият емайл адрес,този потребител заслужава да бъде баннат! :)

Едит:diksi детектив :clap:

Редактирано от doggy_dogg (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на diksi! :)

И аз мисля, че тоя си заслужава наказанието! :clap:angry.gif

Вижте сега, и ние може да го баннем като му свалим репутацията до -20, но това май ще е прекалено гадно - не знам. Но поне ни дължи извинение! angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За [email protected] има покана в пощата ти!На е-майла,който си получил има данни за мен- изпрати ми името,с което си се регистрирал във VoipDiscount,за да те добавя в списъка си!Да проверим дали далаверата все още я има за техническа нация България!

Ярослава за Вас! - help .Дано не е спряна услугата им на http://voipdiscount.com angry.gif

Редактирано от qroslava (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чесно казано на такива не им е мястото тука- по добре да го разкарат щом е решил че може да се базика така с потрбители, които определено си тежат на мястото, пък и не само на тях то значи по добре да го няма!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За [email protected] има покана в пощата ти!На е-майла,който си получил има данни за мен- изпрати ми името,с което си се регистрирал във VoipDiscount,за да те добавя в списъка си!Да проверим дали далаверата все още я има за техническа нация България!

Ярослава за Вас! - help .Дано не е спряна услугата им на http://voipdiscount.com angry.gif

:) А сега пък това какво е ohmy.gif

За съжаление нямам време в момента да търся името на този потребител,който скоро ни раздаваше програма за безплатно говорене.Ако някой може да го проучи и него laugh.gif

Защото откакто си дадох мейла в темата и кутията ми се задръсти :)

Има тук май вредни елементи :huh: то не че другаде ги няма,ама нещо стана много лошо вече...

Чудя се кутия нова ли да си правя,що ли :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СПАМ-нещо което го има в изобилие в моята пощенска кутия,малко неприятно но... :bye1:

П.С.в една моя поща някаква компания като ми научи мейла падна такъв спам че се наложи да изоставя този e-mail,като погледнах от любопитство видях че до сега имам някъде 2500 спама.но поне пощата в yahoo има ефективен спам филтър и не се налага постоянно да чистя и-мейла :bye1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Де да беше истина.....Представяте ли си така да получите компютър?Като изпратите накакво съобщение на 8 човека laugh.gif

Е да,ама само в мечтите.... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Де да беше истина.....Представяте ли си така да получите компютър?Като изпратите накакво съобщение на 8 човека laugh.gif

Е да,ама само в мечтите.... ;)

Точно това е. Кой ще ти даде компютър ей така? Истината е че "безплатен обяд няма" , но има безплатен СПАМ !!! angry.gif

Дано тоя спамер да го накажат администраторите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е, но допускаш една малка подробност.

Има компании и заводи, които раздават някакви стари разбрицани компютри, с цел да си направят рекламка. Но иначе съм съгласен с всички вас.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нов вид спам-този път по ЛС.От потребител на калдата пак.

От потребител muslim ли?

Аз получих спам от него на ЛС! :shake_puter:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе,направо полудях вече....Всичко живо ми праща e-mail-и ,за да спечели ... angry.gif Явно много хора се връзват на тези глупости,според мен...Дано бързо премине... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
Извинявам се предварително ако не й е мястото тук на тази тема,но не знаех къде да я сложа sad.gif

Моля някой модератор да я премести където трябва,благодаря за което.

А сега ми кажете какво е това ohmy.gif

> Predmet: Podaryk

> Zdraveite, vsichki!

>

> Kompaniiata_Ericsson razdava bezplatno prenosimi

> kompiutri, s cel da se

> protivopostavi na_Nokia, koiato pravi

> syshtoto._Ericsson jelae da

> razshiri svoiata izvestnost. Po tazi prichina_Ericsson

> razdava bezplatno

> noviia prenosim kompiutyr_WAP.

>

> Vsichko, koeto triabva da se napravi, e da se izprati

> tova syobshtenie

> na 8 vashi poznati. Do okolo dve sedmici shte

> poluchite

>

> Ako syobshtenieto byde izprateno na 20 ili poveche

> dushi, shte

> ot syobshtenieto si

> triabva da izpratite na

>

> [email protected]

>

> Vajno e da se znae, che tova ne e izmislica, a

> naistina deistva!

> Zatova, dostavete si udovolstvie, kato si napravite

> podaryk s edin ot tezi

> prenosimi kompiutri.

>

> Kysmet!

>

Току-що го получих на мейла си.

Ти получи ли своя лаптоп ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Как се смях като прочетох това

> poluchite

до колкото си спомням имаше такива телефони Ericsson T18 дори и ако не се лъжа бяха със капаче.

а този

> dushi, shte

а този мисля че беше удароустойчив ,прахоустойчив и такива глупости.

Извинявайте много ама .. ;) .. незнам от кога са почнали да казват на GSM - "kompiutyr"

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване