Премини към съдържанието
Optium

В търсенето на най-подходяща версия на Microsoft Visual Studio за своето PC !

Препоръчан отговор

Здравейте приятели,

по принцип Microsoft Visual Studio се използува за разработване на компютърни програми

за ОС WINDOWS , както и за създаване на уеб сайтове, уеб приложения и уеб услуги.

Тези версии са безплатни и достъпни за обучението на начинаещи!

В основата на горната програма, която се намира и в моя компютър след отваряне и

обстоен анализ върху нея, се установява че структурата и си се състои от tlb файла - ASP.TLB.

Последният е тясно свързан с Microsoft Office Professional 2000, създаден специално

за ОС WINDOWS ! Последната му известна версия е ASP.TLB 1.0.0.0

Рейтингът на този файл, не е между най-добрите и популярни представители на този род !

Ако същият е заразен със зловреден софтуер или вирус, при всяко едно стартиране на

компютъра, програма от него или някаква специфична функция, той ще дава следните

съобщения за грешки:

1./ Грешка ASP.TLB

2./ ASP.TLB липсва.

3./ ASP.TLB не е намерен и други подобни в този порядък !

При мен за радост не съм забелязал подобни проблеми !

Пълното название на Microsoft Visual Studio 8 в Интернет пространството е:

Microsoft Visual Studio 2008 Service Pack 1

Той по моите виждания най-много се доближава до параметрите на собствения ми компютър, които са:

Windows 7 Home Premium Service Pack 1

При тези обстоятелства търся мнението на околните, за да си отговоря на въпроса:

Да ли при тази подредба системите се допълват една с друга или ще трябва да оставя да 

работи . . . само най-новата ?

С поздрави: Валери.

post-358493-0-07094100-1429799390_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Различните версии на Visual Studio не би трябвало да си пречат една на друга. Аз имам 3 версии, но използвам само Visual Studio 2013. Имам VS 2010, което се използва от SQL Management Studio и VS 2012, която не съм я изтрил още. Досега не е имало никакви проблеми.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.