Премини към съдържанието
hakera95

Може ли да ми предложите смартфон до 450 лв ?

Препоръчан отговор

За сега съм си харесал SGS 3 Neo и  alcatel one touch idol alpha 

Приемам и предложения за други модели.

Ще го ползвам за игри, интернет и музика

Благодаря предварително

priemam i predlojenie  shte go izpolzvam za igri internet i muzika

Редактирано от Trichocephalus
тук се пише на кирилица ! (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S3 Neo е хубав телефон. И, да, мога да го кажа защото го притежавам. Особено за музика и интернет, ще върши перфектна работа. Ако искате мнение относно този телефон, разгледайте профила ми, малко ми писна да пиша едно и също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да допълня нещо към горния пост.Телефона + Power AIMP = Качествена музика.Аз съм почитател на басите и съм много доволен, но ако твойте предпочитания са други - има trial версия за 15 дена за да пробваш приложението.Относно игрите - Lenovo P70 е отличен телефон за това.Самсунга може и да клекне след време, освен ако не го руутнеш и не му качиш неофициалния Андроид 5, и си го ползваш като хората.Тогава е силна машинка.Иначе за интернет е перфектен, както и за стриймове.(гледане имам в предвид).Алкатела не го знам.А за качествен геймплей на тежки игри - повече пара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
THL 5000T

Идеален ще е за игрите :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За още малко отгоре може да си вземе thl5000, с 2 гб рам, 16 гб памет и 8 ядрен процесор на 2 гхц. Аз съм с такъв, върви гладко и на най-тежките игри и приложения. Е, като го натовариш, грее процесорът, до 44-45 градуса понякога, но то кой ли не грее...

Редактирано от WhiteHart (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.