Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет ;) От няколко дни съм почнал да ровя из сайтовете за обяви (търся си подходяща видеокарта за моята стара конфигурация) за сега съм се спрял на 2 видеокарти и 2те са ATI ... SAPPHIRE x1050 256 mb DDR2 AGP и другата е

ATI Radeon X1300XT 256MB GDDR3 AGP !!! това което ме интересува е коя от 2те видеокарти гълта по малко ток,защото захранването ми показва 230W  :)

Процесор Intel ® Pentium 4 3ghz

Рам Памет 2GB DDR400

Забелязах в обявата на 2рата видеокарта пише,че е подходяща за гледане на HD филми и е доста мощна !!!

Видеокартата ще се използва главно за онлайн игри CS 1.6 ... CS SOURCE ... WORLD OF WARCRAFT ... NEED FOR SPEED WORLD ... NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 ... и браузер игри Tanki Online и World Of Tanks и от време на време за филми !!! Помагайте при избора,коя от 2те да взема ;) Пишете коментари !!! Мерси предварително :)

Редактирано от Monster_Energy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При малко над 20W под товар разликата е без значение та взимай X1300XT ако смяташ че ти върши работа.

Ако захранването има 12A на 12V линия нямаш каквито и да е грижи. 

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При малко над 20W под товар разликата е без значение та взимай X1300XT ако смяташ че ти върши работа.

И аз съм се спрял на нея мисля,че това е по добрия избор :) повече ми харесва.Та наистина ли използва само 20-25W :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте! Извинявам се, че публикувам тук, но не мога да намеря темата по математика. Имам следния проблем- равнобедрен трапец с основи 6см и 8см  и БЕДРО 5см му търсят лицето. А кажете ми аджаба колко му е височината и лицето, че ми взе здравето таз задача. Аз получавам 4 см височина и 28 см квадратни лице. Отговорите са дадени с корени
      а- 14V6 cm
      b- 28V6 cm
      в- 56V6 cm
      г - 7V26 cm
      д- 2V42 cm
    • от strelecaaa
      Привет и честита 2019 година !
      Реших да си закупя видеокарта втора употреба, на изгодна цена, но поводи за притеснения - много.
      Прочетох няколко теми, но не намерих това което търсех, а именно отговори на въпросите:
      1.Има ли някакви начини (признаци) да се провери дадена видеокарта ползвана ли е за копаене и  прекалено ли е амортизирана ?
      2.Как мога да разбера с оригинален BIOS ли е, или е модифициран ?
      3.Тъй като продавачът твърди, че остава една година от гаранцията на видеокартата, но не и пази кутията, тази гаранция ще бъде ли призната ?

Благодаря :) !
    • от Велико Русанов
      Здравейте банда.Имам проблем с усилвател Onkyo A-8015.Ползвам го от дълго време и съм доста доволен от работата понеже не ми е даваш дефекти но уви днес като го включих не пработи.....когато го включа в контакта и натисна Power бутона си светнат копчетата но преди се чуваше едно реле дето щтрака а сега не се чува и незнам какъв ми е проблема.Само да вмъкна че до посшвдното изключване на усилвателя всичко си беше ок просто сега като го включих се яви проблема(не се е чувал никакъв шум или изпукало нещо)просто релето не превключва.Та ако може да ми помогнете!!!БЛАГОДАРЯ :)
    • от SStevenSS
      Здравейте на всички.Имам волан за компютъра.Преди време съм го купувал и не съм имал досега проблеми с него.Бачка без грешка.Докато днес ми направи сериозен проблем.Включвам го и всичко си е на 6 бачка си.Обаче по време на игра изведнъж се бъгяса и неможе да завива.Реснах си компа не става.Инсталирах наново драйверите му и пак не иска.Интересното е , че всички копчето по него си бачкат само където не иска да завива.Някой знае ли какво става.Благодаря ви.
    • от Landser77
      Здравейте, искам да сваля един pdf фаил от сайт, когато кликна в дясно на прозорчето зарежда и след това ми дава грешка! 
      Моля ако някой може да го свали и да ми го прати това е сайта:
      https://parallelworlds-bg.blogspot.com/2014/01/blog-post_5.html?m=1
      Файла е най-отдолу преди коментара, ще съм адски благодарен ако някой го свали, трябва ми спешно! 
      Благодаря! 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.