Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Бих искал да ви помоля да ми предложите качествена флашка. 

Ще ми трябва да сваля нещата от компютъра и да кача видеата си. Трябва ми 16 или 32 GB. 

До колкото съм запознат Kingstom - били качествени...но реших да пиша тук във този форум преди да предприема, каквото и да е. 

Благодаря на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качествена флашка ?!? Такова понятие не съм чувал...

Взимайте най-евтиното, което намерите. Флашките са консуматив, а не средство където да се държи постоянно ценна информация. Правите си бекъп, от това по-сигурно няма. Пък и за едни филми няма нужда от нещо кой знае какво. Както знаете флаш устройствата си имат максимален брой цикли на запис.

Лично аз съм доволен от Transcend, за Kingston нямам впечатления.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още +1 за Transcend

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак пък качество, вероятно дори и чиповете им се правят в едни и същи заводи...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Transcend са евтини боклуци.

Чак пък боклуци!

Corsair вече е класа и качество.

В по-голямата си част цената им е определена не толкова от качеството, колкото от марката.

Зависи с колко пари сте готов да се разделите.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Качествена флашка ?!? Такова понятие не съм чувал...

Взимайте най-евтиното, което намерите. Флашките са консуматив, а не средство където да се държи постоянно ценна информация. Правите си бекъп, от това по-сигурно няма. Пък и за едни филми няма нужда от нещо кой знае какво. Както знаете флаш устройствата си имат максимален брой цикли на запис.

Лично аз съм доволен от Transcend, за Kingston нямам впечатления.

Препоръчайте ми сайт от който да си я поръчам, моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Техномаркет, Технополис, Зора, Денси и във всеки магазин за компютърни стоки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми сайт от който да си я поръчам, моля!

sandisk cruzer extreme 32gb

sandisk.com

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари (почти) - външен диск

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тия пари (почти) - външен диск

Предлагам на човека добър вариант, макар че не се знае какво е PC-то. Да разгледа от същия сайт и по-евтини варианти като този примерно: transcend ufd 32gb.

Off: виж на какво интересно сравнение попаднах:

15281_785737194817402_126962853216625321

:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от stoy@n
      Здравейте,
      При включване в заразена машина, файловете които са били във флашката са се е променили . Колегата е решил да я почисти със Ccleaner и след това флашката, когато опиташ да я форматираш изскача прозорец, че е "Write protected". След опита да я оправи, вътре се появиха осем файла от по 1Gb с доста дълги имена състоящи се от главни букви и цифри. Файловете не могат да се изтрият. Опитах през "Run" да и премахна защитата. Изписва ми, че успешно е препмаханта, но пак същия проблема си остава. Опитах и с HP USB Disk Storage Format Tool, но и там не се получи. Опитах и през регистрите от HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\StorageDevicePolicies. Пробвах и през Computer management/Disk Management и от там не стана. След всичко което опитах, вече флашката не се появява, когато отворя My computer.Прикачвам няколко файла свързани с проблема и информация за флашката.
      Моля за помощ относно проблема.
      Поздрави,
      stoy@n

• от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• от Ndishev
      Трлевизора е Toshiba 32av933g
      Свързвам таблета към телевизора (като усб памет) разпознава го като мултимедийно устройство но като ми иьлезнат директориите  с "снимки" "музика" и "филми" не ми дава да отворя нито една от тях. 
      Свалих файлове в формати avi, xvid, mp4 и др. Пробвах в няколко директории да преместя но не намира нищо. 
       Пробвах с DivX регистрация (ако случайно е от там проблема) но ми иска да кача файла който се сваля на телевизора. 
      Телевизора беше на ремонт но имаше проблем с рамта и техника каза, че няма проблеми с usb-то. 
      Някой дали си има идея как мога да подкарам някое филмче или да отворя снимките? 
      Нямам под ръка флашка но не мисля че е проблем като пускам през таблет като usb памет. 
    • от fanatika.hr.at
      Здравейте разполагам с лаптоп ASUS K550vx вече почнах да си задавам въпроса дали при играене (а лаптопа се води бюджетен гейминг) е нормално да вдига 95градуса. Като всичко е на макс и клокнато.
      Пастата е сменена почистен е и всичко трябва да е наред. 
      Давайте съвети.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.