Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та са карам по пътя.От доста време си карам с един монитор на самсунг, но проблема му е, че не поддържа FullHD.Изкопах един друг (Neo).Включих го аз, всичко си тръгна, настройх го на FullHD(от настройките на уйндоус)Наложи се да го премахна и днес реших отново да го пробвам.Да ама не.Не мога да го настроя на FullHD.1360Х768 и до там.Къде може да е проблема?Никъде не ми дава да увелича резолюцията, а съм сигурен, че мониторчето я поддържа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора има лепенка отзад. Провери го на оф. страница и тогава вече може да си сигурен има ли проблем или не.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как точно да го проверя?Защото в настройките на самия монитор няма опция за смяна на резолюцията.А вероятно там е проблема.Сега като съм със самсунга съм на резолюция 1280х1024.Която принципно е оптималната за него.Сложа ли другия монитор и става на 1360х768.Драйвърите току що ги деинсталирах, в опит да сложа последните(до сега бях с тези от диска на дъното, но те са по-стари), а след като изтеглих последните и опитах да ги инсталирам, ми бичи ерор, че не може да се инсталират защото не покривам изискванията.Но едва ли е от драйвъри, защото вчера всичко си беше както трябва, днеска със същите драйвъри неще.Малко "индианец" се падам, та се извинявам.

Редактирано от ИзмислеН (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нема ли нейде в менюто на HD Graphics тикче, което трябва да поставиш, за да се покажат разширените настройки на резолюции, честоти на опресняване и др, които не се показват на бедюзерите, които не знаят че са там?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пресно инфо.Пред малко успях да го настроя на 1920x1080, но след около 1 час се появи някаъв звук, изписа да изчакам докато инсталира някакъв дивайс и отново намали резолюцията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да добавя.Ако може някой да ми даде читави драйвъри, защото вече усметох всичко.Деинсталирах драйвърите от контролния панел, ама драйвъри си има.Има ама са стари.Когато тегля от сайта на интел пък ми показва, че някакви изисквания не покривам.След малко ще ми гръмнат бушоните и ще го преинсталирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гръмнаха ли ти бушоните?  :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не.Оправи се.Надявам се да нямам повече проблеми.Просто реснах копма и отново вкарах кабела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се, ама вчера.Пускам ПС-то и пак умазана резолюцията.Авно нещо не сработва как тряя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се, ама вчера.Пускам ПС-то и пак умазана резолюцията.Авно нещо не сработва как тряя.

Горе Ви отговориха, че трябва да проверите дали въпросният монитор Нео, има изобщо резолюция 1920x1080.

Вижте модела( на стикера), и проверете в интернет. Да не се окаже, че има само резолюция 720p. (HD)

Ако имате книжката му там е описано.

След, което като сте сигурни търсете проблема другаде.

Не споменавате и с какъв кабел е свързан въпросният монитор към PC: DVI, VGA (D-Sub), HDMI, Display Port...

П.П. С една дума не се прави всичко на изуст, а се гледа внимателно чете и .т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора поддържа 1080п.Свързан е със D-Sub.Както и да е.Отказах се от тоя вариант.За лигата ми е прекалено нисък и широк.Ще си карам със самсунга докадето издържи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.