Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , искам да ви попитам , дали ще можете да ми помогнете със този проблем :  

8071228.jpg

тази лента от страни ми примигва постоянно и ме дразни , сигорно е от настройките , но не знам точно коя настройка го оправя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко и при мен го има при някои игри, но не при всички. Появи се след последните обновления на драйверите за GTA 5,  а може би и с предния драйвер, макар че го бях деинсталирал, защото не работеше коректно с GeForce Experience. Всъщност, като че ли проблема се оказа в самия GeForce Experience,  а не в драйвера, но както и да е, тоя драйвер замина по план в небитието. Проблема обаче с розовата линия при мен остава с новия драйвер и макар да не съм пробвал как ще е със стари драйвери, почти сигурен съм, че няма от какво друго да е, защото MSI Afterburner  не се е обновявал при мен. Тоя проблем изскочи съвсем скоро и не съм се опитвал да разбера от какво точно е. Просто не пускам MSI Afterburner и по-точно Riva Tuner  при игри, при които има проблем. А те не са толкова много. Към тая, която казваш, ще добавя и Gas Guzzlers  като игра със сигурен проблем. Не знам, може би с някакви настройки на Riva Tuner  нещата да се оправят, но е малко вероятно. Все пак може да си поиграя след малко, за да видя дали ще има оправия. 

ПП: Всъщност, нека не изключвам възможността проблемът да е и в самия Riva Tuner. Макар че скоро забелязах проблема, аз отдавна не бях пускал проблемните игри, та може и да е от последната версия на MSi Afterburner + Riva Tuner Statisticс Server.  Предполагам, че може да е от това, понеже ти си от другия "лагер", а едни и същи проблеми с драйвери при AMD  и NVIDIA  ми изглежда невероятно. 

Редакция. Имаш късмет ( както и аз). Открих проблема. Не знам дали аз съм го предизвикал без да искам или при инсталацията на новата версия на MSI Afterburner  тая опция е била стандартно включена, но ето как се оправя. Махаш чавката на заграденото в червено. Не ми се обръ ща на английски и се надявам да схванеш какво точно трябва да направиш:

2015-04-24_205357.jpg

Това са опциите на Riva Tuner, който се намира в трея до часовника, а не на MSI Afterburner. Натискаш раздвижния ключ за да се появят.

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ти благодаря , оправи се  !!  :mark:  :gift1:

8071464.jpg

Редактирано от Сирини (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.