Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги, извинявам се предварително, но днес едно хубаво време, слънчев следобед, тихо и спокойно, да не ви описвам още подробности. Та припалих мотора малко да позагреее, да възбуди акомулатора и седнах да му помогна по-лесно да вдигне градусите. Изреждам си ги аз 2-ра, 3-та, 4-та и гледам някаква червена точка се мърда, слънчево време все пак. Веднага след това забелязах и светло отразителтните ленти, беше късно защото бях засилил.

Гузно ми е и се притеснявам, защото винаги съм изряден и досега не ми се беше случвало да не спра на полицаи.

Въпроса ми е ще си изям ли глобата или ще ми се размине?

Мотора е Хонда ЦБР 929 2001г.

Редактирано от ДзВяРа! (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се предварително, но днес едно хубаво време, слънчев следобед, тихо и спокойно, да не ви описвам още подробности. Та припалих мотора малко да позагреее, да възбуди акомулатора и седнах да му помогна по-лесно да вдигне градусите. Изреждам си ги аз 2-ра, 3-та, 4-та и гледам някаква червена точка се мърда, слънчево време все пак. Веднага след това забелязах и светло отразителтните ленти, беше късно защото бях със над 220.

Гузно ми е и се притеснявам, защото винаги съм изряден и досега не ми се беше случвало да не спра на полицаи.

Трите имена и регистрационен номер на мотора ?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая тема не е сериозна. Ако е - имам доказателство за писането ми в темата за мотори и твърденията, че сте страшно безотговорни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не са ти видели номера естествено че ще ти се размине или ако не ти видят темата.

Неподчинение на контролен орган може до 6 месеца да останеш без книжка.

С пълно право могат да ти кажат и че си бил пил и за това осуетяваш проверка и се почва с едни обжалвания ...

пп. дръж си номера у вас под килима кога излизаш да тестваш и няма да спираш.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали ти е ясно, че при тази скорост не може да ти видят номера, нито снимка да ти направят. Но за сметка на това си в челната десетка на донорите за вътрешни органи. Помисли си добре за такива постъпки за в бъдеще.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали ти е ясно, че при тази скорост не може да ти видят номера, нито снимка да ти направят. Но за сметка на това си в челната десетка на донорите за вътрешни органи. Помисли си добре за такива постъпки за в бъдеще.

Че не могат да му видят номера, ясно, обаче за снимката не бъди толкова сигурен. Ако има радар и с 250 да минеш пак ще те снима.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че не могат да му видят номера, ясно, обаче за снимката не бъди толкова сигурен. Ако има радар и с 250 да минеш пак ще те снима.

И като го снима - какво? Щъркел в полет, иди го познай. Номера отзад - в някой друг сериал.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Който иска повече от 120км/ч да се качи на самолет - за това са измислени ! :lol6:

Другото си е малоумие , съпроводено със стремеж към самоубийство...

Убийци на пътя - кому са потребни ?

......жалки комплексари...

Друго определение няма !

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много безотговорно, а сега пък автора съжалявал!?!? Да бе!

Следващият път тази точка или там светлоотразители могат да се окажат на мантинела или друго спряло превозно средство! Дано не убие само някой невинен, а това, че автора ще се претрепе, то за него на мен лично не ми пука!

Негова си работа. Инак глоба едва ли да последва - изтървали са го!

Редактирано от Black Power (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като го снима - какво? Щъркел в полет, иди го познай. Номера отзад - в някой друг сериал.

О, вижда се. Снимките се правят много бързо.

Следващият път тази точка или там светлоотразители могат да се окажат на мантинела или друго спряло превозно средство! Дано не убие само някой невинен.

Ако убие полицай, знаеш ли как после в РПУ-то/ареста ще го сексят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера следобед ме спряха на същото място същите полицаи, и ми казаха че на мен не са вдигали палка а на автомобила който съм изпреварил минавайки покрай тях. Смъмриха ме да карам разумно и да внимавам със този голям мотор. Аз по принцип си карам внимателно и ако кажа че спазвам винаги ограниченията на скороста ще се смеете. Дори и велосипедистите по някога карат по-бързо от ограниченията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера следобед ме спряха на същото място същите полицаи, и ми казаха че на мен не са вдигали палка а на автомобила който съм изпреварил минавайки покрай тях. Смъмриха ме да карам разумно и да внимавам със този голям мотор. Аз по принцип си карам внимателно и ако кажа че спазвам винаги ограниченията на скороста ще се смеете. Дори и велосипедистите по някога карат по-бързо от ограниченията.

Аз ако бях на мястото на полицаите, щях да те арестувам за опит за убийство на полицай, щях да ти отнема книжката и да те накарам да си бракуваш мотора(спиране от движение). Да ти дойде акъла. Такива мотористи, които минават с 200 не ги пазя, да си...мамата. На тях и всевисшият(за вярващите го има) не може да им помогне да се спасят от собствената си глупост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не си разбрал, те са махнали с палката на този който те е задминавал!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако бях на мястото на полицаите, щях да те арестувам за опит за убийство на полицай, щях да ти отнема книжката и да те накарам да си бракуваш мотора(спиране от движение). Да ти дойде акъла. Такива мотористи, които минават с 200 не ги пазя, да си...мамата. На тях и всевисшият(за вярващите го има) не може да им помогне да се спасят от собствената си глупост.

Видиш ли трябвало е да учиш за полицай.

А тия работи де си щял да ги направиш се правят от прокурори не от полицаи и след това ако си добре аргументиран (което лично мен ме съмнява) съда ги одобрява. Ти като полицай както и като мрежов "специалист" пак ще си безгласна буква за съжаление.

Ти май и ти забрави га ти се караше с 200км ама колата не ти го позволява на газ нали ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето злополуки които стават със мотоциклети е по вина на автомобилите, поради не достатъчното внимание и малкия размер на мотора, или казано не се съобразяваме със труднозабележимите мотори когато движението е натоварено.

Мотора НЕ може да спре толкова бързо колкото автомобила и като му пресечем пътя става.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мотора НЕ може да спре толкова бързо колкото автомобила и като му пресечем пътя става.....

Точно обратното. Разбира се че мотора спира по бързо (говоря за модерните пистови от днешно време). Те тия големи два спирачни диска не са сложени отпред само за фасон. Е и сух и чист асфалт ти трябва все пак. Но едно е да спираш с кола от 180км а съвсем друго е с мотор от 250км. С кола нямаш толкова възможности къде да я пробваш докато мотора на всяка права пълни километража и ти се налага да спираш, намаляш  екстремно до 100-80км..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти май и ти забрави га ти се караше с 200км ама колата не ти го позволява на газ нали ?

То нека полицаят да го интерпретира като нападение, а ти после дръж, та гледай. Умник. А аз с 200 не карам.

С кола нямаш толкова възможности къде да я пробваш...

Което оправдава като караш мотор, да го караш като...(следват нецензурни епитети) Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То нека полицаят да го интерпретира като нападение, а ти после дръж, та гледай. Умник. А аз с 200 не карам.

Живко ти по рождение ли си блонд или в последствие се направи такъв ?

Няма такъв случай къде за неподчинение на контролен орган (тоест не спираш на подаден сигнал) да се е приел от някой съд като нападение.

Няма нищо за държане и гледане. Едно е как на теб ти се иска да бъде и съвсем друго е как е.

Господ на бодлива крава рога не слага.

Ей точно това искам да кажа.

п.п. И ни е ясно що не караш с 200км/ч защото колата ти не може а не защото не ти се иска нали ?

Да ти търся ли пак нощните ти мечти след тежък ден ?

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв случай къде за неподчинение на контролен орган (тоест не спираш на подаден сигнал) да се е приел от някой съд като нападение.

Ама има случай, в който си се опитал да прегазиш полицай, който е приет за нападение, нали? Ще ти дойда на гости да те прегазя с камион натоварен с Банани, пък после кажи че не съм опитал да те убия.

п.п. И ни е ясно що не караш с 200км/ч защото колата ти не може а не защото не ти се иска нали ?

Да ти търся ли пак нощните ти мечти след тежък ден ?

Може да вдигне 200. Спецификациите пише дори повече. Не я карам с толкова никога, стига троли. Не щото не мога, защото не искам. Така съм избрал. Няма да си чупя кола и глава по тия пътища. Запуши си устата с едно бананче и не разваляй на хората неделята :D Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама има случай, в който си се опитал да прегазиш полицай, който е приет за нападение, нали? Ще ти дойда на гости да те прегазя с камион натоварен с Банани, пък после кажи че не съм опитал да те убия.

Банани това някакъв град ли е ? Защо е с главна буква ? Да не си мислил да ходиш да газиш премиера в Банкя и от там да ти е останало ?

Ти даже и не знаеш в R.D. законите пък колко са по хлабави що се отнася за инциденти на пътя. (да не дава Господ)

До остров Испаньола се пристига със самолетен билет не знам кой ще ти го купи ! И за камион с банани слагам още едни минимум ама минимум 10к зелени. Това е при условие че е двигател, шаси и ремарке и си го пуснал в движение. Останалите ще са над 25к. Та как ще стане това да дойдеш и да ме прегазиш ? Пак влизаш в някакви условни упражнения непосилни за мрежов специалист от твоя ранг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-спокойно, да ме напада който иска но аз за 18 години нямам нито едно произшествие, нито една глоба и нито една отнета точка. И до ден днешен съм всеки божи ден зад волана, така че не съм толкова безрасъден за разлика от повечето които карат все едно са на състезание. А мотора, говоря за по-мощните трябва много да се внимава защото набират много бързо, малко като навиеш газта без да се усетиш вдига много висока скорост за секунди. Аз затова и го продавам, днес чакам едно момче, каза че ще идва да го гледа. По-добре сега да го продам защото лятото нямам е 5 минутки свободни, а на края на лятото цената му ще е много по-ниска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашите катаджии размахват слънчогледа, или за подкуп или за поздрав. И двете почват с "п". На автора на темата пожелавам да е жив и здрав да пише още дълго във форума. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ДзВяРа - предлагам ти да се самопокаеш, да посипеш главата си с пепел и да приключваме с темата.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата е за ключ, от тук на татък само спорове ще има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Банани това някакъв град ли е ? Защо е с главна буква ? Да не си мислил да ходиш да газиш премиера в Банкя и от там да ти е останало ?

Банановата ти република не ме интересува. И освен ако зелените не са от старите български банкноти с по многото нули си смешен. Пак се изкара елита на банановата република. Айде по същество - че донори на органи са мотористите, които карат с 200км/ч, кво ще кажеш? Много по-трудно се спира бързо с мотор, ако се наложи, отколкото с автомобил. Не бързо, а трудно. А във всеки един момент може да се появи опасност на пътя.

По-спокойно, да ме напада който иска но аз за 18 години нямам...

Все едно. Не глоба, ами отнемане на книжка трябва за пределно превишена скорост. Това, че "прегрешението" не е рецидив, не означава че автоматично е оправдано. Един момент невнимание, цял живот мъртъв. Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.