Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

SSD е истината когато говорим за лаптоп. Ако ти трябва голям обем се взима външен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SSD е истината когато говорим за лаптоп. Ако ти трябва голям обем се взима външен.

А ако иска голям обем, без постоянно нещо да му точи батерията и да му виси една тухла от страни? :P

Имам зелена серия, имах черна серия и имам синия серия. Черната се използваше за архив на снимки. (1tb) Замина бързо, но успяхме да си възстановим парите и се взех синята серия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешко. Нищо няма да му точи батерията или да му виси понеже ще е прибран в шкафа. 

Вътрешен HDD ще шуми, грее и точи батерията да не говорим че ще тежи повече а и е бавен и е тъпо да се взима за системен. 

В крайна сметка мобилна машина не се взима за видеообработка или игри та 128ГБ SSD са напълно достатъчно 

а ако иска архив с филми и други глупости може и на външен които ще закача когато му потрябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинявайте.изкам за настолен комп ,явно този е за лаптоп имам и ssd128g,предложетеми за настолен 500g до150лв, става дума за игри

HDD 500GB SATAIII Caviar Black 7200rpm 32MB cache този ставали за 150лв Редактирано от Misho1974 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смешко. Нищо няма да му точи батерията или да му виси понеже ще е прибран в шкафа.

Вътрешен HDD ще шуми, грее и точи батерията да не говорим че ще тежи повече а и е бавен и е тъпо да се взима за системен.

В крайна сметка мобилна машина не се взима за видеообработка или игри та 128ГБ SSD са напълно достатъчно

а ако иска архив с филми и други глупости може и на външен които ще закача когато му потрябва.

Аз предположих че говори за лаптоп, а не мисля че като е на вънка ще има къде да прибере

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да взема ли HDD 500GB SATAIII Caviar Black 7200rpm 32MB cache заради гаранцията от 5г.

Редактирано от Misho1974 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не си струва високата цена само заради по-голямата гаранция.

Реално и като скорост разликите между механичните на 7200 об. са незначителни и се усещат само при тестове.

А при положение че имаш SSD реално HDD-то ще е склад та тия неща не те бъркат.

Виж в Емаг за промоция и взимай най-евтиния 1ТБ модел или колкото ти е необходим друго не те вълнува.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

харесах си тозиhttp://www.emag.bg/hard-disk-seagate-barracuda-1tb-7200-ob-min-64mb-sata3-st1000dm003/pd/EV0QDBBBM/ благодаряти наруто

Редактирано от Misho1974 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.