Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,не мога да обновявам Skype до по-нова версия.Дава ми грешка 1603.Като му разреша да се обнови започва процеса и след малко ми излиза съобщение-няма достъп до ключ HKEY_LOGAL_MASHINE\Software\Skype\Installer от регистъра.Търси ми администраторски права.А аз имам такива.Не се притесних кой знае колко и реших да преинсталирам Skype,тръгнах да изтривам-не мога.Пак ми търси права към въпросния ключ от регистъра.Започнах ръчно да изтривам папките- не стана..Успях да ги изтрия с live CD,като не съм трил нищо в регистратурата.Вече реших да инсталирам наново ,обаче не,иска отново достъп до въпросния ключ от регистъра.И сега нямам Skype,а ми трябва за работата.Дали проблема е  изтрит  или повреден ключ от регистъра или съм жертва на вируси или някакви зарази?

Редактирано от мирослав24 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е решен от B-boy[styLe] във другия форум.Публикувах я на две места защото не знаех къде е подходящо за публикация.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.