Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден !!! Вчера си поръчах видеокарта Nvidia GeForce7600GS и преди малко пратката ми дойде :) На външен вид картата изглежда почти неизползвана,вентилатора и ребрата блестят никъде няма прах и т.н. ... Обаче забелязах,че точно до перката има една букса за допълнителен кабел от захранването :no-no: Ще ви прикача снимка да видите точно за кой кабел става въпрос !!! Та въпроса ми е ... ще работи ли нормално видеокартата ако този допълнителен кабел не е свързан към нея ? - Мерси Предварително на тези които могат да помогнат !!! :P Снимката : http://prikachi.com/images.php?images/249/8072249K.jpg

Редактирано от Monster_Energy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На компа от подписа ли. Че той ако е с толкова дърто дъно дори няма PCI-E интерфейс на който да монтираш картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На компа от подписа ли. Че той ако е с толкова дърто дъно дори няма PCI-E интерфейс на който да монтираш картата.

Картата е AGP :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата е AGP :)

А, вярно че имало и такива модели. Остава да пробваш със и без кабел и дано да не си с някое 200-250 ватово захранване, че току виж се запали.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, вярно че имало и такива модели. Остава да пробваш със и без кабел и дано да не си с някое 200-250 ватово захранване, че току виж се запали.

Еммм ... да ти кажа честно за захранването ми пише,че е 230W :ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еммм ... да ти кажа честно за захранването ми пише,че е 230W :ohmy:

Погледни  пак, може това да е напрежението 230V не 230W (знака след числото гледай) Пък и какво точно губиш. То машина като твоята върви за 60 кинта по магазините за конфигурации втора ръка.

П.П. Скъпия долар си е казал приказката, вече са по около 70-80лв :)

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни  пак, може това да е напрежението 230V не 230W (знака след числото гледай) Пък и какво точно губиш. То машина като твоята върви за 60 кинта по магазините за конфигурации втора ръка.

П.П. Скъпия долар си е казал приказката, вече са по около 70-80лв :)

Не вярвам,че иска кой знай кво по мощно захранване от рода на 350-400W ;) Щот до преди близо 3 месеца бях с 7300GT 256MB 128BIT ... После бях взел от един приятел една 7600GS същата като тази която днес получих ... и да ти кажа честно не съм видял проблеми да има !!! за 7600GS пише из форумите,че иска захранване препоръчително 300W и нагоре но аз я карах на 230W а картата взема максимум 20-25W :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвам,че иска кой знай кво по мощно захранване от рода на 350-400W ;) Щот до преди близо 3 месеца бях с 7300GT 256MB 128BIT ... После бях взел от един приятел една 7600GS същата като тази която днес получих ... и да ти кажа честно не съм видял проблеми да има !!! за 7600GS пише из форумите,че иска захранване препоръчително 300W и нагоре но аз я карах на 230W а картата взема максимум 20-25W :wink12:

Ами монтирай я, щом си ползувал вече подобна, има ли какво да се чудиш. Ако ти беше за пръв път да го правиш, разбирам да питаш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш никакви проблеми с картата. Аз също съм с 7600GT и P4, макар да я разпознава напоследък като 7600GS  незнайно защо. Без допълнително захранване обаче няма да тръгне. И това не е захранване за вентилатора, а за самата видеокарта. Захранването на вентилатора се осъществява с едно малко кабелче от вентилатора към платката на видеокартата, което обикновено е скрито от погледа.  7600GТ, която е по-бърза, а от там и по-лакома от 7600GS, доскоро я карах с едно китайско безименно 400 W  захранване. Смених захранването не заради видеокартата, а защото просто с годините сдаде багажа. Все пак е от 2006 година. Сега сложих стария Чифтек, който се водеше 450 вата, но и той преди две години сдаде багажа на сегашната ми щайга, та се наложи и него да сменя. Та както е сдало багажа и не иска да върви с процесори като i5  и карта GTX460,  така и си върви вече две години с клокнатия P4  на 3.2 GHz  и 7600GT.  

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаш никакви проблеми с картата. Аз също съм с 7600GT и P4, макар да я разпознава напоследък като 7600GS  незнайно защо. Без допълнително захранване обаче няма да тръгне. И това не е захранване за вентилатора, а за самата видеокарта. Захранването на вентилатора се осъществява с едно малко кабелче от вентилатора към платката на видеокартата, което обикновено е скрито от погледа.  

Преди и аз когато бях с 7300GT ми я четеше като 7600GS ;)

Редактирано от Monster_Energy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди и аз когато бях с 7300GT ми я четеше като 7600GS ;)

Ами старички са си картите, с AGP интерфейс и вече никой не ги бръсне за слива. Само да попитам, защо си още с тая стара щайга? Та с нея дори не могат да се гледат нормално клипове от You Tube  на повече от 480p,  а дори и тая резолюция се опъва при мен с Win7. Преди бях с XP  и нещата бяха по-добре за 480p,  но Майкрософт ни отряза и се наложи да слагам Win7. Иначе за игри картата и процесора са пушка. Имам предвид игри като DOOM 3, Far Cry 1 и NFSMW. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Venci Velikov
      Здравейте имам проблем с HDD-то (да знам аз винаги имам проблеми с тях но след като смених 10 и заминаха сумата и пари само за хард дискове сега съм се примирил с този) когато е натоварено на 100 % започва да забива и да издава звуци с висока честота и това се случва само като компютърът ми се опитва да чете и записва със висока скорост на него мисля че четенето е по-голям проблем защото като играя игри се случва най-често като зарежда играта или като влизам в игра и зарежда картата и играчи и т.н. та се питах дали мога да лимитирам скоростите за да е по-стабилен ,макар и по-бавен да го направя да издържи повече .
      Да знам че когато започнат да издават звуци са вече за смяна ,но ми изкара няколко месеца и нямам друг проблем с него а и ми омръзна да инвестирам в хард дискове  .......мисля че се случва само по време на игра ,но може би защото те го натоварват най-много.
      Благодаря предварително за мненията ви. 
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Купих си обновен лаптоп, от сервиз, който е в отлично състояние. Изключение прави проблема ми с мишката, когато играя CS 1.6. Понякога започва сама да се движи спира и след малко пак. Смятам, че проблемът не е хардуерен, защото се появява само когато играя тази игра. Потърсих информация в интернет, но не намерих нищо. Някой знае ли как да премахна този досаден проблем? Благодаря предварително!
    • от xXx*Triple*xXx
      Привет На скоро си смених стария компютър с малко по приличен за времето си (4 ядрен Intel Xeon E5420 /// 4GB RAM ///Видеокарта AMD RADEON HD4670 1GB Когато ми се обадиха от Еконт отидох направих опцията тест и преглед всичко си беше наред прибрах се свързах всички кабелаци както следва захранващ кабел кабел за интернет мишка клавиатура и т.н. имаше инсталирани някви бъгави драйвери на видеокартата смених ги с последна версия и когато компютъра поиска рестарт на следващото стартиране излезе едно съобщение в което пише : Kdbsync.exe спря да работи /// Потърси онлайн решение за проблема /// Затвори Прозореца !!! При всяко стартиране на Windows излиза това съобщение всеки път цъкам на затвори прозореца  Като цяло не ми прави проблем никъде нито в игри нито в браузерите в гледането на клиповете !!! Четах в някъв форум,че това е нещо свързано с AMD/ATI драйвер/контрол център или нещо подобно Някой ако има повече информация и знае нещо повече относно това съобщение което излиза нека да драсне коментар (тази вечер вероятно няма да имам възможност да отговоря след малко заминавам за работа до към 12 но утре със сигурност ще ви дам отговори) Windows-a е 7 64битов 
    • от ajibas
      Значи купих универсално дистанционно Diva RC-112E за телевиора ми,стар Самсунг защото кучето дъвчеше дистанционното и сега не може да се изключва ТВ-то от него.Та за това си казах взимам най-евтиното универсално дистанционно за да може ако го издъвче и него поне да не съм дал 25-35 лв. за някъкво гъзарско дистанционно Philips а взех някъкъв див китаец "Diva"!Та следвам аз стъпките за настройване на дистанционното,свети лапичката на дистанционното,свети и диода на телевизора като натискам Diva-та обаче дотам ,не прави това което натискам само отчита че си натискам!Някъкви идеи как да го докарам и да прави това което искам!?Инструкциите са за 4 вида свързване,ама аз си мисля че вече е свързано щом комуникира с ТВ-то и свети диода на телевизора като цъкам това тъпо дистанционно!Батериите са му чисто нови Дюрасели струващи колкото половината дистанционно ама пак не ще!В три от четирите вида свързване пише да настроя телевизора да бъде контролиран ей това ако знам как да стане!?Цитирам от книжката дословно "Manually turn on the appliance to be controlled..."
      Само отзаде на дистанционното има едно друго упътване според което трябва да натисна устройството което искам да управлявам демек тв,двд и тн. Та натискам ТВ VOL+ И CH+ въвеждам кода от книжката за Самсунг 003 и дистанционното комуникира с телевизора защото както казах свети и телевизора като го натискам това дистанционно ама не прави каквото се натиска,само отразява че се натиска нещо!
      Някой да е настройвал такъв боклук и да има спомен как става магията ,че сега всеки път трябва да ставам да го спирам от копчето или да го настройвам да заспива!?
      Ще приложа и инструкциите дано някой ги разбере по-добре от мен и разбере къде бъркам!

П.С. :Оправих се момчета,ако някой има същото дистанционно и същия проблем да ми пише ще му спестя мъката,админа може да заключи темата!
    • от alebo
      Ако не е в прозорец "инкогнито" , в профила ми във ФБ се виждат само последните 2 истории и нямам никаква възможност да правя каквото  и да било - дори да изляза от акаунта си. Как да се върна към нормалния режим?
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.