Премини към съдържанието
dimy

Препоръчайте таблет и смартфон

Препоръчан отговор

Шефа ми ще сключва договор с Теленор. Каза ми да си избера един телефон и един таблет от ето този списък:

Телефони

Nokia XL DUAL
Nokia LUMIA 630
Nokia LUMIA 735
TELENOR SMART PLUS
MICROSOFT LUMIA 535
ALKATEL ONE TOUCH IDOL2
SAMSUNG GALAKSI S4 MINI
SONI XPERIA L
HUAWEI ASCEND G620S
HUAWEI ASCEND G6

ТАБЛЕТИ
ASER ASPIRE SWITCH 10
LENOVO IDEA TAB A10-70 10

Телефона и таблета да имат Viber, Skype, Email , навигатор и добра камера.  

Дайте моля вашата преценка. 10х

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За таблет lenovo-то. А за смартфон, за мен най-удачен вариант е s4 mini или Lumia 735. (тука който си харесаш, и двата стават)

За навигация, може да използваш Sygic. Безплатна е, не използва интернет а вградения gps модул. (в случай че избереш s4 mini) Лумиата си има вградена прекрасна навигация и просто от настройките трябва да си свалиш офлайн картите.

П.П. Ако избереш лумията, свали приложението Windows Insider и ъпгрейдни до windows 10.

Една поправка, ако искаш лаптоп взимаш acer-а, а не леновото. При докинг с клавиаутурата получаваш още 500gb. (клавиаутурата има хард диск)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ALKATEL ONE TOUCH IDOL2 имам два от средата на лятото, много добър телефон. 

5" дисплей без да е тухла, много тънък и удобен. Минус че е не отваряем.

Батерията е издържлива, камерата снима добре,GPSа малко бавно се закача към сателити но веднъж закачили се после става за секунди. Много чувствителна Wi-Fi антена лови сигнал на места където други телефони изобщо не виждат мрежата.

Отключване с двойно почукване, ако си шофьор ще оцениш тази функция много.

Единия апарат имаше проблем с дисплея,леко пожълтяване, проблема бил масов и го замениха без да задават въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ALKATEL ONE TOUCH IDOL2 имам два от средата на лятото, много добър телефон. 

5" дисплей без да е тухла, много тънък и удобен. Минус че е не отваряем.

Батерията е издържлива, камерата снима добре,GPSа малко бавно се закача към сателити но веднъж закачили се после става за секунди. Много чувствителна Wi-Fi антена лови сигнал на места където други телефони изобщо не виждат мрежата.

Отключване с двойно почукване, ако си шофьор ще оцениш тази функция много.

Единия апарат имаше проблем с дисплея,леко пожълтяване, проблема бил масов и го замениха без да задават въпроси.

Това за двойното почукване, може да го има всеки смартфон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си!?

Кажи кое приложение да инсталирам за да го имам на третия апарат. Андройда е 4,4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer-a който e с Windows 8.1, има ли някакви ограничения за тази ОС и нейната употреба от смартфона? Демек - нещо по-различно от един лаптоп? Защото това си е лаптоп почти с тая клавиатура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има разлика, защото използва RT версията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си!?

Кажи кое приложение да инсталирам за да го имам на третия апарат. Андройда е 4,4

Извинявам се че спамя в темата, но щеше да казваш как става номера да се отключи всеки смартфон с двойно почукване. 

Към автора не знам как е в момента положението но доскоро Windows телефоните не получаваха нотификация (съобщение) когато някой пише на вайбър и подобните месинджъри.

При андройд като излезеш от приложението то продължава да е активно и ако някой пише получаваш съобщението почти веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжелявам, изключих за теб. Използвай приложението tap tap app. Поне при мен действа безотказно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Windows-a ли става дума? Microsoft Office може ли да му се инсталира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжелявам че те подбедох, използва си 32 битов windows. Да, може да му се инсталира всичко което можеш и на компютъра.

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Windows-a ли става дума? Microsoft Office може ли да му се инсталира?

Microsotf Office ще бъде вграден в Windows 10 който официално ще излезе през август месец. а всички устойства със 7, 8 и 8.1 ще получат безплатен update до 10 за една година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.