Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Чудя се LG G3, Note 4, Nexus 6, може да ми кажете кой от тези 3-те и защо, или може би някой друг?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последният мой телефон е Motorola Nexus 6.

Считам LG за кокошкари и LG G3 е пореден напън да догонят Samsung.

Note 4 e по-голям от Galaxy S5, a последния също притежавам. Тъпото е, че Note 4 идва с Android OS, v4.4.x. Отделно попаднах на статия колко вреден се оказва техния Super Amoled екран за очите и това ме разколеба в полза на Motorola Nexus 6. Това е телефона на Google към днешен ден. С Android 5.0 и това натежа най-много в избора. Най-голям екран сред псочените (за мен е предимство), но посредствена камера от Sony IMX214.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудя се LG G3, Note 4, Nexus 6, може да ми кажете кой от тези 3-те и защо, или може би някой друг?

Разбора на колегата над мен е точен и прецизен.

С този бюджет можеш да притежаваш всичко, стига да не търсиш позлатен модел или някой с инкрустирани диаманти.

Парите в които си ограничен са ясни, но сподели нещо каква големина ти е удобна, за какво ще го ползваш най-вече и какво търсиш в даден апарат.

Колкото по-пълно попълнен е брифа, толкова по-адекватни мнения ще получиш като насока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложената по-горе Моторола не е лоша, ако говорим за андроид устройства. Но, ако 16GB вградена памет без опция за нейното увеличаване те устройва погледни iPhone 6 16GB - това при положение, че iOS 8 ти е удобна. 

П.П. Като чуя LG все си спомням GoldStar. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложената по-горе Моторола не е лоша, ако говорим за андроид устройства. Но, ако 16GB вградена памет без опция за нейното увеличаване те устройва погледни iPhone 6 16GB - това при положение, че iOS 8 ти е удобна. 

П.П. Като чуя LG все си спомням GoldStar. :D

За да сме напълно пунктуални,името на компанията произлиза от сливането на Lucky и Goldstar.Така през 1995г. на пазара се появява Lucky Goldstar { LG ]

Поздрави !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е iphone 6 не искам, защото едно че за 1400лв. 16гб памет без възможност да се добави микро сд карта не ми се вижда добре идея, и повече мисля че ще се ползва за игри и интернет, за големината - да е над 5.3" 
П.С Взех Note 4 

Редактирано от 1337CR3W (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.