Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, от доста време насам имам желание за някакво домашно кино, но стаята ми не е много голяма и затова се чудя за варианта soundplate. Някой запознат ли е с двата модела и може ли да даде съвет?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за LG някакво мнение?

Към какво ще се свързва: телевизор, компютър

Има къде, къде по евтини решения soundbar. който не са по лоши от въпросните (който LG LAP-340 даже няма и отделен субуфер)

За около 700 лв. се вземат нови тонколони и усилвател, които ще извадят мн по-добър звук от тази "платсмасарийка".

Ако автора желае по малък бюджет разгледайте предложенята (2.0 или 2.1) на Edifier и Microlab.

Които едва ли ще заемат много място, почти колкото един soundbar.

Редактирано от ieenso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се свързва към smart tv. А за парите съм склонен да отпусна 1000лв.За усилвател и колони също съм се замислял, но не съм разбирач

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се свързва към smart tv. А за парите съм склонен да отпусна 1000лв.За усилвател и колони също съм се замислял, но не съм разбирач

Ако е такава сумата и искате 5.1 канално аудио то тогава един ресийвър е едни (5.1) тонколони, щом е към телевизор.

Да не говорим че към ресийвъра може да свържете множество устройства.

И ще имате много по добър звук. Въпроса опира дали имате достатъчно място.

Може да си направите един експеримент, Отивате в един магазин за техника (техно веригите) чуйте въпросният саунбар, (или подобен модел).

След което ги накарайте да чуете някой ресийвър примерно (около 500 -600 лв) и направете разликата.

Ако Ви хареса ресийвъра , обмисляте четете (гледате тествове, ревюта), и вземате решение кой модел, и тонколони да вземете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.