Премини към съдържанието
leonardo

Помните ли едновремешното "котешко езиче"!

Препоръчан отговор

Какъв червен пипер - стрита керемида :)

да попаднеш на стрита керемида е по-добре отколкото на отровни оцветители, а от старите неща ми липсват много глезотийки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хахаха ама Haidukpikaso си държи на Златната есен! Ей ще зема да ти забъркам едни шприцовани бисквити барем успея да та задоволя ;)

Ти папкал ли си Златна есен за да знаеш за кво иде реч :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Навремето червеният пипер беше по-червен, да знаете липсва ми :ph34r:

Абе навремето и мастиката си беше мастика. Сега от Костов ли знам ли от кой, ма се извратиха нещата. Не се чувствам така свеж след 5-6 мастики през деня като едно време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бискивити с шоколадово покритие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега има едни бисквити Златен сезон, които са ги докарани почти същите като Златната есен. Една зелена кутия със златисто-кафяви шарки и рисунки на паднали листа. Омитам цяла кутия без другарче! biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега има едни бисквити Златен сезон, които са ги докарани почти същите като Златната есен. Една зелена кутия със златисто-кафяви шарки и рисунки на паднали листа. Омитам цяла кутия без другарче! biggrin.gif

:lol6: :lol6:

Минали и заминали всичките ей такива златни дето написали :lol6:

Нищо общо нямат с оная истинската,произвеждаше се в Захарни заводи Лом.

Самата ###### отвътре беше почти черна от шоколад и много хрупкава и отгоре залята с един много специфичен натурален шоколад оффф спомени :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:ph34r:Бе стига бе има едни вафли дето са страхотни не е вярно, че нищо не става ...е сега прекалявате с песимизма :P:P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:ph34r:Бе стига бе има едни вафли дето са страхотни не е вярно, че нищо не става ...е сега прекалявате с песимизма :P:P

Това шоколадови бисквити с форма на удивителна,не са вафли ;)

Кажи как им е заглавието на твойте фафли да ги опитам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кат келеш едно време много ме залъгваха с едни малки шоколадчета правеха ги в кутии и на снимките ако не се лъжа имаше дечица. Не че помня вкуса им ама докато не изядях цялата кутия не се спирах. Спомням си че съм се и насирал :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Кат келеш едно време много ме залъгваха с едни малки шоколадчета правеха ги в кутии и на снимките ако не се лъжа имаше дечица. Не че помня вкуса им ама докато не изядях цялата кутия не се спирах. Спомням си че съм се и насирал :rolleyes:

"Жокейчета" biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм малка де,но има някои неща като Републиката и котешкото езиче дето си ги спомням,ааа и лютеницата ама ги няма вече онези които помня :lol6: ,а иначе котешко езиче ядох наскоро,мн беше вкусно,почти като старите,за лютеницата няма да коментирам sad.gif ааа Републиката не е вече такава хубава вътре,ами е една разтеглива sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.