Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Чудя се дали има някаква програма с която да разглеждам всичките части на автомобила до най-малки детайли и да ми се изписва името на частта на български език. Целта ми е да науча частите на автомобила визуално, ако е възможно.  :ph34r:  Ако някой знае такъв софтуер на български език да напише.

Редактирано от petko93 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

шегаджия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книги,ръководства,форуми и т.н.  :wink12: А като ги намериш, знаеш ли им принципа на работа? Тоест примерно на скоростната кутия? Да кажем, че ти се скапе ''синхронизиращото зъбно колело'' и не може да влезе на скорост понеже трябва да паднат оборотите на двигателя а не знаеш начина на работа на самата кутия.  :no-no: Ето една колекция за механиката на автомобила http://vbox7.com/collection:2130150.Иначе най-лесно се учи с ПРАКТИКА!  :wink12:  И каквото не знаеш какво е викаш някое приятелче, което по на ''ти'' с колите и той ще ти помогне.  :P  Вземаш една таратайка и почваш да я разглобяваш.  :D  Аз така се научих(имам още ехеее колко да уча).Иначе и на мен ми се иска да има такъв софтуер(че и на български) ама няма как ако искаш да знаеш трябва малко да се поизцапаш с грес и масло.  :D

Edit:То за софтуер се говори, аз къде се отплеснах.... :D Иначе и Car Mechanic Simulator ще свърши работа :D

Редактирано от Пенчо Хакера (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Edit:То за софтуер се говори, аз къде се отплеснах.... :D Иначе и Car Mechanic Simulator ще свърши работа :D

Ха, тая игра ми разказа играта. Веднъж разглобих буквално цялата кола за да стигна до един филтър. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност аз в момента превеждам играта Car Mechanic 2015, но има някой части на който не и знам имената на български. Затова и търся такава прорама. Другия вариант пък е да

ровичкам много за частите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност аз в момента превеждам играта Car Mechanic 2015, но има някой части на който не и знам имената на български. Затова и търся такава прорама. Другия вариант пък е да

ровичкам много за частите.

С тежка и обемна работа си се заел. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.