Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ами накратко всичко се чува слабо а е усилен на максимално. Дали има някакъв проблем или тия лаптопи са така ?

Само за сравнение една и съща музика или филм на iPad е направо като озвучение на стадион сравнение с лаптопа.

Това под екрана му има някаква колона ли е също или просто решетка на дължина по целия екран? Защото от там звук не излиза ! Аз и малко съм го ползвал и не знам как беше като нов. Стоя ми почти две години в един шкаф и реших да го продам. Но клиента ми се оплаква та за това питам не знам какво да му кажа.

asus zenbook ux42v

Поздрави !

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа трябва да се отвори и да се проверят кабелите към съответните говорители и да се презапоят. Има вероятност и самите говорителчета да са си заминали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа трябва да се отвори и да се проверят кабелите към съответните говорители и да се презапоят. Има вероятност и самите говорителчета да са си заминали.

То ясно че ще го отварям ама нямам тая  отверка (torx) в момента и чакам да ми дойде.

Просто исках да знам ако някой има подобен или същия от тая серия дали под тази решетка къде е надлъжно разположена под екрана е говорител или е просто декорация.

Останалите две къде са за лява и дясна са толкова малки че приличат на пищялки по скоро и едвам се чуват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е там. Не стои като декорация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип е там. Не стои като декорация.

За ей това говорим нали ?

Сигурен сте че трябва да е или са говорители ? Понеже при мен е ни вопъл ни стон !

https://farm8.staticflickr.com/7725/17100403738_548911cc41_o.jpg

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надуй си софтуерния гейн и звукът може и да те устрои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надуй си софтуерния гейн и звукът може и да те устрои.

Какво ще рече гейн !? Предполагам не ми говориш за иконата в трея с говорителчето понеже тя е на макс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ще рече гейн !? Предполагам не ми говориш за иконата в трея с говорителчето понеже тя е на макс.

Проблема ти е хардуерен. Така или иначе ще трябва да разглобиш и да видиш в какво състояние е говорителчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има огромна вероятност да не му е хардуерен проблема. Усилването на софтуерния гейн при Windows можеш да го направиш с вдигането на общия гейн на еквалайзера, ако няма такъв, вдигаш всички честотни диапазони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.