Премини към съдържанието
Валери Бонев

Проблем с неизвестен модел таблет

Препоръчан отговор

Здравейте проблемат ми е следния когато пусна таблетът стига до една зелена картинка с човече на която пише Android и се ресва пробвах всичко освен през DOWNLOAD MOD но не мога да го намеря как се пуска ако може някой дами каже как и по точно как да оправя това чудо ще черпя ако трябва :D снимките който ще дам са от друга тема но просто нямам във момента под ръка със какво да направя хубава снимка

IMG_20150401_112134.jpg

IMG_20150401_112208.jpg

Tablet%20Uli.jpg

Tablet%20Uli%202.jpg

2yx449e.jpg

Стига до тук и се ресва!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да знаеш марка и модел на таблета нищо няма да може да направиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да знаеш марка и модел на таблета нищо няма да може да направиш. 

Зора е да го свържа към компа и ще пробвам със fastboot и adb да го ресна че шрез неговите настроикинищо не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето защо ти трябва модел на таблета.

На мен един познат ми каза че е правил такъв  таблет със  Elvish v0.3 самоче неможем да му пуснем Download мода пробвах във + и старта с - и старта със малката дупчица за растарта и всикчи други копчета не став аи не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен един познат ми каза че е правил такъв  таблет със  Elvish v0.3 самоче неможем да му пуснем Download мода пробвах във + и старта с - и старта със малката дупчица за растарта и всикчи други копчета не став аи не става

Без модел на таблета нищо не може да се направи. Не знаеш как се прави хардуерен ресет, не знаеш и кой андроид да му инсталираш. По-чиповете или по платката не пише ли нещо за марка, модел или производител?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я виж не е ли това и това

http://www.sharethetrick.com/2015/01/popcom-upad-9aboard-idf900-mainboard.html

Нещо такова ли е ?

Написах в Google - f900-mainboard-v1.3.0

Да същия много ви благодаря :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега виж в YouTube как се прави reset на този таблет....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега виж в YouTube как се прави reset на този таблет....

Аз ресет направих не става аз търся как да изкарам DOWNLOAD мода ама немога да намеря никъде :computer8: :computer8:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ресет направих не става аз търся как да изкарам DOWNLOAD мода ама немога да намеря никъде :computer8: :computer8:

Аз не съм голям разбирач, особено по таблетите и не съм наясно какво означава "DOWNLOAD мода", обаче в случая няма ли да помогне преинсталиране с Флаш-a от по- горния ми линк - първия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм голям разбирач, особено по таблетите и не съм наясно какво означава "DOWNLOAD мода", обаче в случая няма ли да помогне преинсталиране с Флаш-a от по- горния ми линк - първия?

Не знам и аз не си чаткам много затова пиша тук някой които ги чакта дакаже ама май ще става дъска за рязане тоя таблет :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.