Премини към съдържанието
Optium

Да се опитаме да направим подходящия избор !

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,

вече няколко години ползувам програмата за почистване на файлове CCleaner 5.03

безплатната версия на Piriform ! При една моя рутинна проверка в уебсайта на фирмата

производител видях че тази версия FREE е вече необслужвана, за разлика от платените й варианти !

Мои приятел ми предложи и изпрати по електронната си поща алтернативната й програма

Clean Master 1.0 на Cheetah Mobile - също безплатна версия , от която бил много доволен !

Тъй като 2/3 от мястото ми в диск С на компютъра ми е вече заето , ще трябва да избирам

една . . . от двете ?

От вашите коментари, зависи към коя от тях да се насоча ?

27.04.2015                               Валери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай да видим таблото за поддръжка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CCleaner продължава да се обновява (актуалната е 5.05) а и принципно спестява няколко клика та може и без нея.

Най-добре ползвай Slim версията ако държиш да я инсталираш иначе има и портативна.

https://www.piriform.com/ccleaner/builds

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CCleaner продължава да се обновява (актуалната е 5.05) а и принципно спестява няколко клика та може и без нея.

Най-добре ползвай Slim версията ако държиш да я инсталираш иначе има и портативна.

https://www.piriform.com/ccleaner/builds

То и мъжа може без жена, но не е същото. Сподели кои са тези няколко клика да се образоват потребителите и да не ползват софтуер от трети страни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В сравнението на сайта се има предвид, че при безплатната версия липсва платената поддръжка (стига бе!) на платената версия, а не, че не се разработва повече.

Тук (най-долу) е Slim версията (както вече споменаха), която е без боклуците, които стандартният инсталатор се опитва да сложи.

Редактирано от killchain (преглед на промените)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.