Премини към съдържанието
dimy

RQ- Програма за възстановяване на файлове след формат

Препоръчан отговор

Помогнете, форматирах диск Д:. Пуснах му по погрешка бързо форматиране. Беше втори физически HDD, сега съм го свалил и търся програма, която възстановява фаловете заедно със структурата на папките.

Коя програма ще препоръчате?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програми има , но искам съвет тука коя е по-добра. Или - поне някой да сподели опит с някоя която е ползвал, защото при някои процедурата е еднопосочна и няма втори опит.

Досега намерих кракната Data Recovery Wizard Professional , но чакам още отзиви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сигурното възстановяване е с втори диск, на който да се извлекат данните от пострадалия диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сигурното възстановяване е с втори диск, на който да се извлекат данните от пострадалия диск.

Ще бъде втори диск, но - с коя програма?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... търся програма, която възстановява фаловете заедно със структурата на папките.

Коя програма ще препоръчате?

Тези програми възстановяват файловете,но не и структурата на папките!Не мисли ,че ще се върне предишният изглед на диска!След възтановяването,ще има само огромен списък от файлове,примесен с  по стари файлове,които са от времето,когато диска е бил нов,плюс тези до момента.Някои възтановени 100% ,други частично.Аз съм възтановявал успешно файлове с R-Studio Data Recovery .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дими, виж пост №7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Recover My Files Professional v4.9.2.1240, изтеглих го заедно със сериалчето от един бг сайт за споделяне.
Вързах диска втори и програмата го мина за около два часа. След това записа резултата по два начина - един път накуп в есна папка и друг път в друга папка със запазена файлова структура!

На пръв поглед - всичко си е наред защото след изцепката нищо не съм записвал по диска , а той беше Д:.

Благодаря на всички тук.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи всичко е извлечено с Recover My Files.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи всичко е извлечено с Recover My Files.

Извлечено е - на друго място. Въпросния диск си остана празен. Нищо не съм записвал още върху него и би трябвало сходни програми да имат сходни резултати. Да, ама - не.

Редактирано от dimy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.