Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

1. От известно време срещам следните проблеми с Internet explorer и Google chrome в Windows 7:

Отварянето на страницата спира, компютърът започва да "мисли" и в горната лента излиза съобщение - Google chrome /Internet explorer/ не отговаря, след което се появява това: "Блокирала е следната приставка - неизвестно. Искате ли да я спрете?" След което трябва да затворя браузъра.

2. Изтеглих и активирах разширението  Adblock Plus за Google chrome и го активирах преди месеци, но отскоро на мястото на блокираните реклами долу се появяват сиви правоъгълници /във вашия сайт не излизат/. Същите се появяват и в Internet Explorer.

3. Деинсталирах всички програми с Yahoo, Java, Web sparkle и DigiHelp, но вляво на екрана все още излизат Related Searches на DigiHelp, включително и в този сайт.

4. Възстанових първоначалните стандартни настройки на Google chrome, отново изтеглих и активирах Adblock plus, но проблемите не се решават.

Може би е случайно, но след повторното активиране на Adblock Plus, не е имало проблем с блокирала приставка.

Какво трябва да се направи, за да се разрешат тези проблеми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталирай Google chrome.Почисти системата със CCleaner.След това го инсталирай на чисто.

Има ли опасност да се изгуби информация, ако се почисти системата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dipsuchos
      Технически лица,

Стана така, че послушах съвета ви да пробвам Хрома, но компа ми така яко започна да сече, че ми се отщя да го използвам. Когато се помъча да го махна, той най-безцеремонно ми отказва. Да съм била затворела всички прозорци, а аз не съм отваряла абсолютно нищо. Намирисва ми на проблем. Да не говорим, че само при него не е описана големината му (KB/MB).
      Както винаги, бих се радвала да се заформи дискусия и до скоро!

• от georgivelikov
      Здравейте , 
      Да си призная  използвам синдром на заучената безпомощност , тъй като първо ще попитам преди да опитам да си разреша проблема сам , но ето го и него .
      Ползвам Google chrome    като единствен основен браузър  на всички  смарт устройства в къщи  , Стационарен компютър , таблет , лаптоп ,  Телефон , 
      Ползвам ги с 1 акаунт заради обединението на информацията   , запазване на контакти пароли   обобщено инфо за търсената информация , до преди 5-6 дни нямах проблеми  но от тогава  всеки посетен саит като замунда  ,  арена бг , facebook    или казано всеки  саит с потребителско име  , или ползващ бизквитки .
      Всеки път ме пита  при отваряне дали да ползва бизквитки  да ли разрешавам ,  а съм позволим винаги да ползва без да ме пита , 
      по сищия начин ме изхрърля от замуна  и face book a съм позволил автоматичен логин  за всеки саит , 
       Не е проблема в цъкането на бутона да разреша да ползва бизквитки или да кликна на бутона логин  , но ме дразни и бих желал да го оправя някой имал ли е такъв проблем и как сте го решили благодаря предварително 
    • от G"sLabAK"G
      Първо се извинявам ако темата е в неправилен раздел. За пръв път се регвам тук.
      Проблема е свързан със Google Chrome, не е точно проблем, но е подобно. Един ден бях само деинсталирал GC без никакви преинсталации на компютъра и след това си го инсталирах наново. Направих нещо, което не бях разбрал и по някакъв начин бях върнал всичките си отметки преди диенсталацията на Google. Питам се, дали мога да направя така, че да си върна отново отметките, но след преинсталация на Windows-а. Гледах няколко клипа в youtube, но не помагат, доколкото за мен. На някои въпроса може да се струва смешен или просто за какъвто го сметнат, но искам все пак да ми се помогне. 
    • от Недко
      Здравейте !
      Проблемът е от днес, 14.10.2015 г., сутринта.
      Излезли са 2 падащи менюта горе вдясно, Настройки за поверителност и Известия.
      Блокират четирите функции : Приятели, Съобщения, Известия и Настройки.
      Проблемът е само в Google Chrome.
      В Mozilla Firefox Фейсбук върви нормално.

Някаква идея какъв е проблемът и как се поправя ?

Благодаря предварително !

• от dadino
      Когато отворя  Facebook, ми се появява страница, на която се показва само текст. Няма значение дали ще вляза от Google Chrome или Internet Explorer. Стана внезапно - не съм инсталирал нищо. Благодаря предварително

След като си рестартирах рутера се оправи, доста странно!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.