Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има такъв релийз.Автора е ivankehayov.Успех в търсенето...аз не успях!

ако може да попитам защо ви е необходим на сиди? Ако нямате ДВД то си направете зареждаща флашка.

(има такава тема тук във форума)

Редактирано от манол (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам.

Имах една 8-ца за 5.25" дискета, но сигурно е заседнала в нечие флопи-устройство.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук

Ама за CD ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля някой да помогне а не да се базикате с мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама за CD ли е ?

Няма как да е за CD, защото за ОС от този род, само SP1 е над гигабайт... Да си купи едно DVD и да не се занимава със самоделки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма dvd записвачка лаптопа

А какъв е изобщо лаптопа  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lenovo r50e

не се занимавай с глупости, на тоя лаптоп xp едвам крета... a 7 няма да тръгне даже инсталацията (и дори да се инсталира, нама да намериш драйвери, например такъв е тоя за звука...) http://support.lenovo.com/en/documents/pd013589

напоследък постоянно се сблвъсквам с хора, които от чудене почват да мислят глупости... вчера отключвах диск, който някакъв параноик заключил с парола в биос и я забравил...

Редактирано от the professor (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

моля някой да помогне а не да се базикате с мен

Сами давате повод да ви бъзикат, а след това се сърдите.

Проучи първо има ли изобщо възможност и смисъл да инсталираш Windows 7 на лаптопа и тогава търси помощ.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не се занимавай с глупости, на тоя лаптоп xp едвам крета... a 7 няма да тръгне даже инсталацията (и дори да се инсталира, нама да намериш драйвери, например такъв е тоя за звука...) http://support.lenovo.com/en/documents/pd013589

напоследък постоянно се сблвъсквам с хора, които от чудене почват да мислят глупости... вчера отключвах диск, който някакъв параноик заключил с парола в биос и я забравил...

Едва ли този параноик е по смешен от нашия господин по IT в даскало, ето някой глупости които каза през учебната година

Google стана Интернет

Да се пазим от вируси, били много опасни търкали BIOS и променяли конфигурацията му

BIOS се инсталира през flash памет

Смешно нали :D дрънка ги без да се замисля

Редактирано от _xSuNnYbGx_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли този параноик е по смешен от нашия господин по IT в даскало, ето някой глупости които каза през учебната година

Google стана Интернет

Да се пазим от вируси, били много опасни търкали BIOS и променяли конфигурацията му

BIOS се инсталира през flash памет

Смешно нали :D дрънка ги без да се замисля

Колкото и да ти е смешно, в някои от "бисерите" му има доста истина.

Особено в третия.

А за каква параноя говориш - само ти си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре бе да знаеш толкова ми кажи как

Google ще е интернет и как вирусите ще изтрият биоса

Ето моя отговор:

Google е уеб сайт търсачка в която всеки човек който има сайт и иска да му се популяризира може да го индексира в Google.

Вирусите могат да поразят операционната система, най-често това е Windows. Вирусите се настаняват удобно и започват да ти грабят информацията и да ти гледат паролите с които си влизал в сайтове, НЕ могат да изтрият биос.

Сега чакам твойте отговори, специалист Ken.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този отдавна му намериха слабоста. Тоест вече този вирус е безполезен на новите Windows-и. Той действа на Windows-и по стари от Windows 2000

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето моя отговор:

Google е уеб сайт търсачка в която всеки човек който има сайт и иска да му се популяризира може да го индексира в Google.

Вирусите могат да поразят операционната система, най-често това е Windows. Вирусите се настаняват удобно и започват да ти грабят информацията и да ти гледат паролите с които си влизал в сайтове, НЕ могат да изтрият биос.

Човек ако иска може и сам да намери отговорите, стига да може да се позамисли малко.

И да не приема всичко буквално.

Ти ако искаш да намериш някаква информация в интернет, какво правиш ? Не използваш ли Google ? YouTube посещаваш ли ? Той чии е ?

И ти посочих : третото твърдение е особено вярно, но кой да се замисли.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взехме, че много се отллонихме от темата... До автора, колко пари можеш да отделиш за Windows? Най-добре да е 32 битов и Home Premium.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето моя отговор:

Ама си доста сигурен в незнанието си, че няма вируси, които бърникат из BIOS, нали така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама си доста сигурен в незнанието си, че няма вируси, които бърникат из BIOS, нали така?

Е от къде да знам бе човек. Започнах да се занимавам с хардуер и операционни системи преди по-малко от година.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не се дръж като господаря на Вселената и не се подигравай на учителя си, защото не си прав, ама никак. Човекът ти е казал истината. Проблемът е в теб, не в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да намериш няма да ти свърши работа ако не бъркам (което е доста възможно) windows 7 инсталатора не поддържа смяна на дискове по време на инсталацията. Като решение на проблема е да си вземеш една флашка 8 гб днешни дни са по 10 лева.

Ако нямаш възможност може да пробваш да сложиш Windows-а на "D" и с Boot CD да подкараш инсталацията от там (Windows PE LiveCD).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.