Премини към съдържанието
Plamen Petrov_349334

Предложения за ресивър и колони за домашно кино

Препоръчан отговор

Здравейте, бихте ли ми препоръчали добра конфигурация за домашно кино. Свързване към смарт тв Lg. За гледане на филми и слушане на музика. Стаята е около 25кв.м.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета колко е ?

И все пак да ти кажа, въобще не поглеждай готовите системи в техномаркета.... Че някои пишлигари в този форум уж са са сериозни до един момент, но като погледнат мегаг*зарския външен вид на някое светещо Сони, направо полудяват и докато се усетим, авторчето вече се радва и надува гюбеците с вече закупена пластмасова дрънкалка и изпада в истерични спорове колко шум вдигала светещата цигания...

Надявам се, ти да не си от тях...

Редактирано от bitch_please (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бюджета колко е ?

И все пак да ти кажа, въобще не поглеждай готовите системи в техномаркета.... Че някои пишлигари в този форум уж са са сериозни до един момент, но като погледнат мегаг*зарския външен вид на някое светещо Сони, направо полудяват и докато се усетим, авторчето вече се радва и надува гюбеците с вече закупена пластмасова дрънкалка и изпада в истерични спорове колко шум вдигала светещата цигания...

Надявам се, ти да не си от тях...

Това към мен ли се отнася или нещо не съм разбрал както трябва?   ;)

Мисля до към 1к да е бюджета

8080058.jpg

или

8080028.jpg

Редактирано от Сирини (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.