Премини към съдържанието
napafkaN

Въпрос относно Call of duty black ops

Препоръчан отговор

Здравейте, днес реших да си купя игра и попаднах на нея влязох в един сайт където можете да тестваш дали ти върви или не та влезнах в сайта написах играта и само на CPU то пише ,че е слабо попитах приятели и казаха че сайта лъже та някакви идеи каде мога да тествам и да се окаже вярно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи конфигурацията, иначе, приятелите ти могат да ти кажат че няма да умреш като скочил от осмия етаж, но не е вярно, нали ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кажеш с каква конфигурация разполагаш, може и да ти кажем дали играта ще върви или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако кажеш с каква конфигурация разполагаш, може и да ти кажем дали играта ще върви или не.

Video-AMD Radeon HD 7450M

CPU-AMD A4-3305M APU with Radeon HD Graphics

RAM-3,3GB

OS-Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

предполагам,че не съм пропуснал нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Video-AMD Radeon HD 7450M

CPU-AMD A4-3305M APU with Radeon HD Graphics

RAM-3,3GB

OS-Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

предполагам,че не съм пропуснал нещо ?

Можеш да я играеш!

Минималните изисквания на играта са :

Z9ZOiaU.jpg

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU  наистина е слабо, но и видеокартата ти е слаба така, че нещата се компенсират донякъде.  Тая игра макар да иска е6600 според горния пост, то тоя процесор е по-добър от твоя. Освен това Black Ops  се играе трудно с двуядрен процесор, въпреки писанията. Лично при мен насичаше зверски дори с клокнат E6750  оправи едва след поставяне на процесор с 4 ядра. Тук го има и момента на бързата видеокарта, но в твоя случай за жалсот е нещо подобно - процесора изостава от видеото и при игри, искащи повече процесорна мощ отколкото видеомощ, процесорът се оказва ограничаващото звено. Тествах една конфигурация с A4-4000. Там точно процесора ограничаваше видеокартата и не позволяваше постигането на много кадри, въпреки сравнително добрата вградена видеокарта. Примерно DOTA 2  постигна едва 40-45 fps без значение от резолюцоята. Натоварването на процесора бе такова, че явно се виждаше ограничение от негова страна и по тая причина накъсана картина и ограничени кадри. Но пробвай, то и да си купиш играта, ще си остане за теб и ще може да си я разцъкваш и с друга конфигурация. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CPU  наистина е слабо, но и видеокартата ти е слаба така, че нещата се компенсират донякъде.  Тая игра макар да иска е6600 според горния пост, то тоя процесор е по-добър от твоя. Освен това Black Ops  се играе трудно с двуядрен процесор, въпреки писанията. Лично при мен насичаше зверски дори с клокнат E6750  оправи едва след поставяне на процесор с 4 ядра. Тук го има и момента на бързата видеокарта, но в твоя случай за жалсот е нещо подобно - процесора изостава от видеото и при игри, искащи повече процесорна мощ отколкото видеомощ, процесорът се оказва ограничаващото звено. Тествах една конфигурация с A4-4000. Там точно процесора ограничаваше видеокартата и не позволяваше постигането на много кадри, въпреки сравнително добрата вградена видеокарта. Примерно DOTA 2  постигна едва 40-45 fps без значение от резолюцоята. Натоварването на процесора бе такова, че явно се виждаше ограничение от негова страна и по тая причина накъсана картина и ограничени кадри. Но пробвай, то и да си купиш играта, ще си остане за теб и ще може да си я разцъкваш и с друга конфигурация. 

Ясно,благодаря ти много :) ,но имам още 1 въпрос искам да те добавя в стийм скайп нещо явно ги разбираш тия :д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като бях с i3 (един двуядрен) не сечеше. Са съм с четириядрен i5 (мързи ме да отворя speccy или да изрова кутията). Върви по-хубаво от преди, но и преди не беше зле.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като бях с i3 (един двуядрен) не сечеше. Са съм с четириядрен i5 (мързи ме да отворя speccy или да изрова кутията). Върви по-хубаво от преди, но и преди не беше зле.

Не бъркай нещата. I3  е отличен процесор с 4 нишки и реално отговаря на условията за 4 ядра, въпреки че се ползват две. Аз също бях с i3 и нямах проблеми с тая игра и други като нея. Въпросът тук е какво иска човек от една игра, защото в случая се пита, дали ще върви играта или не. Дори да не върви, тя ще си остане за него и ще може в бъдеще да си я играе.  А специално Black Ops  се опъва на машини с по-слаби процесори. На нея и трябва поне Athlon II X3, както и на много по-нови игри. Говоря за Black Ops I,  а не за III. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.