Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет колеги,

близките месеци съм решил да си взема кола втора ръка до 3000-3500лв.След доста разглеждане се спрях на ауди а6 2.5 тди.Бихте ли споделили дали е добър вариант аудито или да се насоча към някоя друга кола.Нямам големи изисквания,държа най вече да не е комби и да не е много дребна количка защото все пак съм 2метра човек.Мислех си и за бензинка и да и сложа газ или метан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз си купих фиат стило комби 1.9 JTD, 2003 г за 2500 лв.  Регистрация, еко такса, обслужване: масло, филтри, ремък, ролки, водна помпа стана 3400 лв.  За сега съм доволен икономичен е, то с новата кола всичко е късмет. Това е от мен. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

близките месеци съм решил да си взема кола втора ръка до 3000-3500лв.След доста разглеждане се спрях на ауди а6 2.5 тди.Бихте ли споделили дали е добър вариант аудито или да се насоча към някоя друга кола.Нямам големи изисквания,държа най вече да не е комби и да не е много дребна количка защото все пак съм 2метра човек.Мислех си и за бензинка и да и сложа газ или метан.

Мнооого скъпо за обслужване и поддръжка, е това Ауди. За тези пари, Мазда 323f BJ, Вектра или нещо друго. Просто това Ауди, го забрави.  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудито е добър автомобил, но с този двигател ще се видиш в чудо. По-добре погледни некое Ауди с 1.9 ТДИ двигател.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги.Изчетах няколко теми за това ауди и наистина поддражката е доста скъпа.Сега съм решил на 99% да си взема опел астра,но незнам точно кой двигател да бъде.Ако е бензинка сигурно ще и сложа газово.Посъветвайте ме кой двигател да турся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.6 mono - стария си двигател, определено няма да сбъркаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги.Изчетах няколко теми за това ауди и наистина поддражката е доста скъпа.Сега съм решил на 99% да си взема опел астра,но незнам точно кой двигател да бъде.Ако е бензинка сигурно ще и сложа газово.Посъветвайте ме кой двигател да турся.

Коя Астра? Екотек двигателите, не винаги се спогаждат с газов инжекцион. За същите пари, ще си вземеш Мазда 323 или 626. А с малко късмет и Мазда 6.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е такава АСТРА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях, че споменавате мазда 323f bj аз съм с такава, дизелова и съм изключително доволен. В твоя бюджет се вписва перфектно, ако търсиш добре, ще намериш някоя запазена и дори ще ти останат пари за обслужването й! 
Що се отнася до тези астри, доста хора си накупиха дизелови 1.7 и са изключително доволни! Конкретно тази от обявата, бензинова е, но и дизел и бензин и с газ да е пак са и много парите, за такава астра повече от 2500-2800 те съветвам да не даваш! Колкото и добре да изглежда,не карана, а поддържана и тнт, това са грешни пари ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.