Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KoMaNi

Помощ за кола до 3500лв

Препоръчан отговор

Привет колеги,

близките месеци съм решил да си взема кола втора ръка до 3000-3500лв.След доста разглеждане се спрях на ауди а6 2.5 тди.Бихте ли споделили дали е добър вариант аудито или да се насоча към някоя друга кола.Нямам големи изисквания,държа най вече да не е комби и да не е много дребна количка защото все пак съм 2метра човек.Мислех си и за бензинка и да и сложа газ или метан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, аз си купих фиат стило комби 1.9 JTD, 2003 г за 2500 лв.  Регистрация, еко такса, обслужване: масло, филтри, ремък, ролки, водна помпа стана 3400 лв.  За сега съм доволен икономичен е, то с новата кола всичко е късмет. Това е от мен. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет колеги,

близките месеци съм решил да си взема кола втора ръка до 3000-3500лв.След доста разглеждане се спрях на ауди а6 2.5 тди.Бихте ли споделили дали е добър вариант аудито или да се насоча към някоя друга кола.Нямам големи изисквания,държа най вече да не е комби и да не е много дребна количка защото все пак съм 2метра човек.Мислех си и за бензинка и да и сложа газ или метан.

Мнооого скъпо за обслужване и поддръжка, е това Ауди. За тези пари, Мазда 323f BJ, Вектра или нещо друго. Просто това Ауди, го забрави.  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аудито е добър автомобил, но с този двигател ще се видиш в чудо. По-добре погледни некое Ауди с 1.9 ТДИ двигател.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги.Изчетах няколко теми за това ауди и наистина поддражката е доста скъпа.Сега съм решил на 99% да си взема опел астра,но незнам точно кой двигател да бъде.Ако е бензинка сигурно ще и сложа газово.Посъветвайте ме кой двигател да турся.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.6 mono - стария си двигател, определено няма да сбъркаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги.Изчетах няколко теми за това ауди и наистина поддражката е доста скъпа.Сега съм решил на 99% да си взема опел астра,но незнам точно кой двигател да бъде.Ако е бензинка сигурно ще и сложа газово.Посъветвайте ме кой двигател да турся.

Коя Астра? Екотек двигателите, не винаги се спогаждат с газов инжекцион. За същите пари, ще си вземеш Мазда 323 или 626. А с малко късмет и Мазда 6.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е такава АСТРА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях, че споменавате мазда 323f bj аз съм с такава, дизелова и съм изключително доволен. В твоя бюджет се вписва перфектно, ако търсиш добре, ще намериш някоя запазена и дори ще ти останат пари за обслужването й! 
Що се отнася до тези астри, доста хора си накупиха дизелови 1.7 и са изключително доволни! Конкретно тази от обявата, бензинова е, но и дизел и бензин и с газ да е пак са и много парите, за такава астра повече от 2500-2800 те съветвам да не даваш! Колкото и добре да изглежда,не карана, а поддържана и тнт, това са грешни пари ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...