Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та реших да си качвам акаунт в лигата обаче като гледам с каква скорост се случват нещата ми става лошо.Проблема е там, че левелите ги качвам много бавно.В смисъл играя повече на ботове отколкото на нормал.Във нормалките ми е прекалено мудно да играя, защото сега като съм още 10-ти левел и ме мачва с хора, които не знаят как реално да играят.Някъде бях дочул, че сега е доста по-трудно самото качване до 30-тия левел отколкото преди.Като гледам хората преди за месец(месец и половина) са го качили вече, докато аз съм все още 10-ти.Да попитам специално хората, играещи я, как най-бързо да го кача тоз заветен 30-ти левел.Мога да играя и от 30-ти лвл акаунт, но с още едно момче, което е доста по-напред в самата игра(преди е бил плат 2)Понеже не го познавам добре, мисля, че ме използва по някъкъв начин да му качвам IP.Както и да е.Искам да си кача мой акаунт от който да си джиткам, но както вече казах, прекалено бавно се качват левелите.Какъв е начина да го кача най-бързо?

Питането ми е главно към хората, които играят играта.Също така можете да споделите как вие си качихте вашите акаунти и за колко време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами така е, бавно се качват лвл-и. Мисля, че ти трябваха към 360+ игри(срещу хора), за да станеш 30 лвл. Играй игри срещу хора, а не срещу ботове. Игрите с ботове дават много по-малко хр. Най-бързо става като си платиш за XP boost. Също така знай, че играта те слага в отбор на твоето ниво. Тоест ако мислиш, че съотборниците ти са слаби, замисли се защо са такива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, най-бързо до 15 левъл се качват с cop.vs all. След 15, вече само нормалки. Варянт 3 - RP и XP BOOST. Аз играх около 3 години, имам 2 акаунта, платина със по 4/5 скина в акаунт. Ако искаш да се сдобиеш с хубав акаунт за примерно 15/20 лв. Пиши лично съобщение. Относно темата това са вариантите, друг начин няма. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших, че е най-добре да се смажа от игра в някой ден, в който да си купа експириънс бууст с 150-те РП.Само ако някой ми каже колко точно бууства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших, че е най-добре да се смажа от игра в някой ден, в който да си купа експириънс бууст с 150-те РП.Само ако някой ми каже колко точно бууства.

Ами към 150 XP повече ти дава 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.