Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, един приятел има телевизор NEO 32680 DL 3D, та до скоро съвсем нормално си е използвал Youtube, но един ден спрял да работи. Днес отидох да видя за какво става въпрос:
8080637b.jpg
8080643G.jpg
Та някой знае ли как може да се оправи? Не би трябвало "просто ей тъй" да спре поддръжката на Youtube, предполагаме, че трябва някакъв ъпдейт, но не знаем как ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то мисля че тоя проблем се появяваше точно след update. Поне един колега беше споменал че като се обнови (ама не помня дали телевизора или приложението) и спира да работи. Така че не знам дали ще можете да се оправите сами. Ако никой не пише по темата може да звъннете в оторизиран сервиз и да питате дали има възможност да се оправи.

А през browser не може ли да се ползва youtube ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами то мисля че тоя проблем се появяваше точно след update. Поне един колега беше споменал че като се обнови (ама не помня дали телевизора или приложението) и спира да работи. Така че не знам дали ще можете да се оправите сами. Ако никой не пише по темата може да звъннете в оторизиран сервиз и да питате дали има възможност да се оправи.

А през browser не може ли да се ползва youtube ?

Ами не, от браузъра като се свързва с www.youtube.com, директно пренасочва към програмата, при което се появява същата грешка. Разбира се, ще изчакам някой ако знае как се прави, няма къде да се ходи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи му да не се мъчи - каквото и да прави няма да има YouTube на телевизора си.

Това важи за моделите на всички марки произведени преди 2012 година.

Прочети

https://support.google.com/youtube/answer/6098135

http://www.digitalversus.com/tv-television/youtube-will-soon-incompatible-with-certain-smart-tvs-n39365.html

Редактирано от hristoslav2 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.