Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер приятели колеги авери и такива като мен които са в затруднение.
Обмислям да си закупя проектор
>>> http://techcity.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE

Ще се ползва за проекция филми и телевизия от около 2 до 5 метра на бяла стена въпрсът ми е стрували си тези пари и ако някои знае по добър до 200 лв. ще съм му благодарен ако ми сподели от къде да си купя
Поздрави:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя проектор е кошмарен и е загуба на пари. Хубав проектор струва само лампата му повече от 200лв. Съжалявам :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тоя проектор е кошмарен и е загуба на пари. Хубав проектор струва само лампата му повече от 200лв. Съжалявам :(

Знам,че не е добър но няма $$$ за по добър ако може да ме посъветваш какъв да взема ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха че то това  няма марка, дори най-каръшките китайски и турски производители имат някаква марка и си я пишат пред наименованието на продукта. Нативна резолюция 640Х480...Едновремешните телевизори от соца бяха с по-висока резолюция. Това на голям екран ще прави пиксел с големината на блоковете, с които са изградени пирамидите в Египет. (Подръжка на Full HD, Разбирам да беше с нативна резолюция примерно 1280:800 или подобна, да е относително по-малка разликата с пълния формат, ама от матрица на 640Х480 да ти интерполира на Full HD и да ти излъчи качествена картина - забрави. Може, след 5 или повече години проекторите да станат още по-масова и евтина стока и Full HD проектори да ги продават на килограм както китайските електронни  часовници навремето, обаче още не се е случило) Ако въобще се види нещо, щото няма описана светимост. Вероятно тя не е повече от 200-300 лумена, което за прожектиране на разстоянието което на автора на темата му се иска прави картината доста тъмна. Ден ще се вижда като безлунна нощ. 6месеца гаранция, предполагат и че е вече използуван уреда и върнат от "доволната" клиентка, която е дала единственият отзив(понеже е положителен, вероятно търговците сами са си го написали)   :D

Авторе, просто ще се наложи да изтраете още месец-два и да съберете още някой лев, за да не хвърлите и малкото си налични на боклука.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забрави за модела от линка който си дал. Ниска резолюция и слаба осветеност.  Нужни са ти още 1000 лева за да си вземеш нещо свястно...

Ако държиш да е компактен

http://www.casio-projectors.eu/euro/products/

или нещо наистина добро

http://www.epson.eu/ix/en

ако удариш джакпота и държиш да си в час

http://www.sony.co.uk/pro/product/projectors-homecinema/vpl-vw1100es/support/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер приятели колеги авери и такива като мен които са в затруднение.

Обмислям да си закупя проектор

>>> http://techcity.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%BE

Ще се ползва за проекция филми и телевизия от около 2 до 5 метра на бяла стена въпрсът ми е стрували си тези пари и ако някои знае по добър до 200 лв. ще съм му благодарен ако ми сподели от къде да си купя

Поздрави :)

Този от линка струва под 50 долара в АлиЕкспрес. Ако имаш възможност за поръчка от Китай и ти се чака месец http://www.aliexpress.com/w/wholesale-projektor.html?site=glo&SearchText=projektor&SortType=price_asc&CatId=100003777&initiative_id=AS_20150429084648&shipCountry=BG&isFreeShip=yизбирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на по мъдрите от мен за съвета да почакам накой месец и да дам 5-600 лв за по качествен а и знам че понякога ефтиното излиза двоино :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Благодаря на по мъдрите от мен за съвета да почакам накой месец и да дам 5-600 лв за по качествен а и знам че понякога ефтиното излиза двоино

Имай предвид, че лампата на проектора е много скъпа. А има определен живот, който едва ли ще ти хареса, ако често гледаш филми. Има и вентилатор да бръмчи, като нагрее. Дали няма да е по-добре за 1000лв да си купиш голям телевизор, ако ще даваш толкова пари? Редактирано от simtech (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имай предвид, че лампата на проектора е много скъпа. А има определен живот, който едва ли ще ти хареса, ако често гледаш филми. Има и вентилатор да бръмчи, като нагрее. Дали няма да е по-добре за 1000лв да си купиш голям телевизор, ако ще даваш толкова пари?

По скоро ми е за да си начеша крастата че имам едва ли ще го ползвам след 3-4 филма и ще бъде захвърлен в мазето во век и веков :)

За това се спрях на най-простия които намерих в БГ саийтовете със ЛЕД :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като ще е за 3-4 филма по-добре отиди на кино.

Па като имаш пари за глупости-хвърляй ги.

Киноманите дават 4 цифрени суми замо за прожекционни екрани, ти искаш за без пари проектор да вземеш :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...да дам 5-600 лв за по качествен ....

До около 2500-3000лева забрави да намериш прожектор, който да е съизмерим като качество със същия диагонал телевизор. Не забравяй също, че за доброто кино трябва и добър екран, е те са едни пари.... Не става на стената!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

По скоро ми е за да си начеша крастата че имам едва ли ще го ползвам след 3-4 филма и ще бъде захвърлен в мазето во век и веков :)

За това се спрях на най-простия които намерих в БГ саийтовете със ЛЕД :)

Здравей!

Срещни се със Станислав от Попово. Предполагам се сещаш кой е и се посъветвай с него, какво да си вземеш, но тук имаше достатъчно аргументи, за да хвърляш 200 лева напразно.Къде си тръгнал бос през лука , а и с 3-4 филма, за какво ти е и това чудо. Я си купи едно телевизорче 55 инча и ще прескоча да го видим! Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Срещни се със Станислав от Попово. Предполагам се сещаш кой е и се посъветвай с него, какво да си вземеш, но тук имаше достатъчно аргументи, за да хвърляш 200 лева напразно.Къде си тръгнал бос през лука , а и с 3-4 филма, за какво ти е и това чудо. Я си купи едно телевизорче 55 инча и ще прескоча да го видим! Успех!

Днес си взех едно малко 38 инча сони бравиа за 200 лв нов внесен от швабария :)

Откавзам се от тия прожектори фенери и халогенни лампи  до печалба от тото то :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тая лампова бравия на 12/13 години сигурно няма и HDMI вход  :D сигурно лампите едвам светят вече и ще трябва нощно време да я ползваш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Тая лампова бравия на 12/13 години сигурно няма и HDMI вход  :D сигурно лампите едвам светят вече и ще трябва нощно време да я ползваш .

не е лампа а не много модерна плазми4ка сони бравия със сони бравия енджин 2  със пълен мултимедиен плеър 4 HDMI входа PC вход   2 скард букси 3 канала входове с камбанки и един такъв изход

3.5 мм аудио вход за PC audio до VGA буксата

Редактирано от Gazara Gazarov Gazara (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте !

Мисля да купя мултимедиен проектор втора употреба ViewSonic PJ513D.
      Въпросът ми е дали ще работи под Windows XP и ... изобщо има ли значение за тези уреди операционната система ?
      Като гледам упътването му е от 2006 или 2007 г., близки са по възраст.

Ето го Проектора : http://ap.viewsonic.com/za/products/projectors/PJ513D.php#pSpecs

И Ръководството : http://www.projectorcentral.com/pdf/projector_manual_4114.pdf

Предварително ви благодаря !
    • от Niksanae
      Здравейте!

Имам мини проектор ТУК! който искам да свържа със Смарт-телефона си чрез MHL Micro USB преходник но нищо не се получава ?!
      Свързах и Data Cabel от UBS-то на проектора към MHL преходника но не се покзва никаква картина на проектора?
      Опитах като инсталирах софтуер за телефона но нищо отново..
      Смарт-телефона е Kingzone K1 Turbo с Android 4.4.2
      Разгледах доста варянти и видеа но не открих нещо съществено ..
      Моля даите малко акъл как да го подкарам?!
    • от tier
      Здравейте,

Получих оферта за два проектора и сега съм изправен пред дилема:

1) BenQ MW721
      2) Epson EB-W18

Номер 2 ще е с 200 лв по-евтин, но с 500 лумена по-малко. Цената на лампата също е доста по-евтина. Така и така ще давам доста пари, трябват ли ми наистина тези 500 лумена.
      Проекторът ще се ползва за презентации и гледане на филми. Стаите, в които ще се ползва няма да имат да имат пряк достъп на слънчева светлина, но ще са сравнително осветени. Предполагам вечер няма да има проблем и при двата проектора.

Моля ви за съвет, не съм спец в областта и не мога да преценя кое е правилното решение.

P.S. не знам за коя категория е тази тема..и ще помоля за извинение
    • от David Vladislavov
      Здравейте приятели.
      Наскоро си купих камера която записва на мини двд диск става въпрос за Sony DCR-DVD105.
      Та въпросът ми   е  кои диск е по добър за камерата скоростта  2х 4х 8х и каква е разликата.
      И кой диск е най добър не става въпрос за марка а за DVD-R или DVD+RW знам кой за какво е, а въпросът е за качеството  имали разлика на картината.И друг въпрос. Да речеме че снимам с диск двд-р и го презапиша на двд+р от 4.7гб ще е проблем ли.

Ще сам Благодарен на всеки който се включи.
    • от Person
      Здравейте! В понеделник, 16.12.2013 г.ще стана собсвеник на мини пинчер, женски на 6 месеца. До сега не съм гледал такава порода, още повече женско. Моля за Вашата помощ като почнем от храна,ваксини, възпитание, хигиена и въоще ощо взето всичко за едно дребно куче. Предполагам, че има много съфорумци с подобно куче и очаквам Вашето мнение. Предварително благодаря на всички отзовали се на моята молба.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.