Премини към съдържанието
kabartco

Защо не мога да отворя линк

Препоръчан отговор

Здравейте!Защо не мога да отворя тази линк, който доскоро ми работеше   http://nnm-club.me/forum/portal.php?c=14 дори и след преинсталиране на компютъра а същият този линк се отваря от други компютри таблети и лаптопи без проблеми?Отваря ми до това положение сле пет минути мислене

post-6048-0-77214500-1430291881_thumb.pn

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо гледане в кристалната топка: проблема не е в сайта или в IE остава да е в твоя телевизор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо гледане в кристалната топка: проблема не е в сайта или в IE остава да е в твоя телевизор

И аз така мисля, че проблемът е в моят телевизор но защо само този сайт е проблемен а  с другите нямам този проблем.Изчетох доста информация но без резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен

И аз така мисля, че проблемът е в моят телевизор но защо само този сайт е проблемен а  с другите нямам този проблем.Изчетох доста информация но без резултат.

Не е само в твоя телевизор.И в моя е  С Мозила 35,0,1 съм и не се отваря. Доставчика ми е Виваком.

Отворих го, но през прокси сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мене не го отваря . Явно имат проблем с хоста .. Не съм на виваком на друг доставчик съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен

Не е само в твоя телевизор.И в моя е  С Мозила 35,0,1 съм и не се отваря. Доставчика ми е Виваком.

Отворих го, но през прокси с

опитвах с IE, MOZILA, OPERA и други а също така го преинсталирах четири пъти компютъра ,като сега съм на windows 8.1 а интересното е, че на лаптопа ми го отваря за секунди и аз съм на ВИВАКОМ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слаб му е хоста и пренатоварен със заявки. Дано все пак идеята на темата, не е да се рекламира торент тракера.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С мозила 37.02 и се отваря без проблем на м-тел съм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, случвали ми се е и на разни сайтове да зарежда така частично както на мен, като се откажат даден брой потребители да натискат  да влязат или намалее броя лийчъри, или собствениците на сайта ограничат скоростта на местене на съдържание и се ускори трафика си зарежда нормално и бързо. Като се накачат много маймуни и зареждането се сбозва, щото одеве като опитах, ми пускаше около 3-5 kbps към сайта предмет на темата. Като се накачат повече отколкото хоста може да поеме, сайта пада напълно. С форума тук също се е случвало.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, случвали ми се е и на разни сайтове да зарежда така частично както на мен, като се откажат даден брой потребители да натискат  да влязат или намалее броя лийчъри, или собствениците на сайта ограничат скоростта на местене на съдържание и се ускори трафика си зарежда нормално и бързо. Като се накачат много маймуни и зареждането се сбозва, щото одеве като опитах, ми пускаше около 3-5 kbps към сайта предмет на темата. Като се накачат повече отколкото хоста може да поеме, сайта пада напълно. С форума тук също се е случвало.

Не рекламирам сайта но сте прав за  казаното от вас и това го има в предвид Сега пробвах пак на лаптопа отваря ми го бързо но без картинките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ллл, тракера руски, домейна е китайски. Де да знам може и връзката от България до сървъра на който се хоства по принцип да не е кой знае колко висока и проблема да не е от голям брой заявки на потребители от страни с бърза връзка до въпросният сървър, а поради голям брой българи, които искат да влязат там. В такъв случай не хоста е слабото място, а тръбата между България и съответният сървър е твърде тясна. Вероятно тясното място е някъде около нашата граница. А може дори тясното място да е в рамките на вашият доставчик на интернет.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потвърждавам проблем с отварянето на сайта без прокси. С прокси няма проблем.

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен се отваря нормално- Firefox 37.0.2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен вече се отваря без прокси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отварям го през телефона, Виваком.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички но проблемът си остана просто на компютъра зависва  и стига до там, където съм показал на картинката.Дори днес пак го преинсталирах и пробвах с различни версий на мозила ,опера и други.Ще се поровя още в нета, защото все си има някаква причина.Не може да отваря всички останали линкове а точно този запецна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти DNS кеша.

Пробвай в адресната лента да поставиш IP  адреса - 95.215.47.81. Ако се отвори така, си добави в hosts файла следния ред:

95.215.47.81 nnm-club.me

Редактирано от belivakov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти DNS кеша.

Пробвай в адресната лента да поставиш IP  адреса - 95.215.47.81. Ако се отвори така, си добави в hosts файла следния ред:

95.215.47.81 nnm-club.me

Кеша се изчисти но линкът пак не се отваря.При вас отвори ли се този линк?Ще потърся друг подобен сайт.Благодаря за помощта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кеша се изчисти но линкът пак не се отваря.При вас отвори ли се този линк?Ще потърся друг подобен сайт.Благодаря за помощта :)

В момента се отваря нормално,но от Испания...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли с IP адреса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложи си DNS Google

8.8.8.8

8.8.4.4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.