Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,моля за помощ от 2 дена търся windows четох някаде ,че ако искам да инсталирам 64 битов в/у 32 битов не ставало това го открих днес.До днес след като кача на флашка windows-a ми и рестартирам лаптопа си ми излиза нещо за копи райт и това е така,че ако някой знае и може да помогне (незнам дори дали тук е мястото за темата ,но все пак това е програми а windows е програма :П)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Не знаете (поне по написаното, което чета) как се инсталира windows. 

2.Не сте казали марка и модел на лаптопа, за да се види дали въобще има смисъл от инсталиране на 64 битова ОС.

3.Windows не се търси, а се купува. За да се избегне коментирането за торент тракери или самоделки моля да се прочетат правилата:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Не знаете (поне по написаното, което чета) как се инсталира windows. 

2.Не сте казали марка и модел на лаптопа, за да се види дали въобще има смисъл от инсталиране на 64 битова ОС.

3.Windows не се търси, а се купува. За да се избегне коментирането за торент тракери или самоделки моля да се прочетат правилата:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконен софтуер като кракове, пачове, серийни номера и произведения защитени с авторски права (филми, музика снимки и други), както и заявките за такива

Но нали първо трябва да потърсиш от къде да го купиш ?

Авторе, предполагам се опитваш да го инсталираш заради игри, но не се опитвай, защото игрите ще тръгнат, но от там ще тръгне и процесора да се скапва. (видеочип чипсет и какво ли още не)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но нали първо трябва да потърсиш от къде да го купиш ?

Авторе, предполагам се опитваш да го инсталираш заради игри, но не се опитвай, защото игрите ще тръгнат, но от там ще тръгне и процесора да се скапва. (видеочип чипсет и какво ли още не)

Интересно, кой ти каза, че х64 скапва хардуера. На много бисери съм се нагледал тук, но това е един от най-големите. Що не вземете да почетете малко и да си гледате уроците, вместо да давате това дето нямате.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно, кой ти каза, че х64 скапва хардуера. На много бисери съм се нагледал тук, но това е един от най-големите. Що не вземете да почетете малко и да си гледате уроците, вместо да давате това дето нямате.

Казах, че ако ще го ползва за игри скапва хардуера.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.