Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Tsvetelin Evtimov

Facebook блокира сайта ми, след като смених хостинга

Препоръчан отговор

Здравейте, вчера преминах от безплатен към платен хостинг и фейсбук ми блокира сайта. Изтрй ми всички публикации, свързани с него и ако се опитам да споделя нещо от там ми пише, че споделям ненадеждна връзка и трябва да я махна.

https://developers.facebook.com/tools/debug/og/object?q=http://cveteline.eu

Писах на фейсбук и чакам отговор. Има ли оправия?

Хостинга е Novahost.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Miroslav Gochev
      Здравейте, имам проблем с тъй наречената платформа Marketplace на Facebook. 
      Проблема е следния блокиран съм от 1 година и половина писал съм кадене ли не изпращал съм снимки докладвал съм проблема не еднократно и нищо. Да не би да не докладвам кадето трябва? Имам някъкво съмнение за проблема и той е :
      Имам някакви случай в пощата за подръжка който не се приключват също от толкова време дали съм докладвал или съм бил докладван незнам. 
      Не мога и тях да ги затворя  "изтрия "или да ги приключа по някъкъв начин . Мисля че ако се приключат ще ми бъде позволен достъпа до Marketplace но незнам как би станало това. 
      Ще приложа снимки за визиално пояснение на проблема. 

• от Jivko Alexandrov
      https://biggestnow.bg7.eu/ 
    • от Soviet Soldier
      Facebook официално потвърдиха, че няма да ъпдейтват популярните си мобилни приложения за платформата Windows Phone. Според информацията поддръжката за Messenger, Instagram и WhatsApp спира на 30 април. По този начин собствениците на смартфони с Windows Phone ще трябва да използват браузъра, за да се логнат в своите профили. Това ще се превърне в поредната причина да спрете да използвате платформата и да потърсите алтернативни решения, като Аndroid и iOS.
      Мобилните приложения на Facebook досега оглавяваха класацията за най-популярни безплатни заглавия в Microsoft Store, съобщава WindowsCentral. Въпреки това няма официална информация колко точно хора са ги инсталирали на своите устройства. Тук е момента да споменем, че компанията спря да предоставя ъпдейти за Windows Mobile още в края на миналата година. В контекста на това не е изненадващо, че Facebook спират поддръжката за мобилните си приложения за платформата.

Другите водещи разработчици също вече започнаха да изтеглят своите заглавия от онлайн магазина на платформата. Със сигурност, дори и малкото хора, които все още имат устройства с Windows Mobile скоро ще преминат към конкурентните операционни системи. Неуспехът на платформата е поредното доказателство, колко силни са позициите на Android и iOS сред потребителите и как баланса на този двуполюсен модел едва ли ще бъде променен скоро.

• от xXx*Triple*xXx
      Добър ден и за много години !!! Имам запитване относно Facebook което забелязвам от скоро се случва и мисля,че е странно,защото преди никога не съм получавал това От 1 2 седмици забелязвам когато цъкна на графата Настройки -> Сигурност и Влизане -> See Recent Emails From Facebook -> ми показва ето тези работи всяко е с различна дата и час (естествено,че няма да копирам целия текст с датата и часа и останалите)
      Email subject
      влезте във Facebook с едно щракване
      А когато вляза в пощата ми има писма с следното :
      we noticed you're having trouble logging into your account. if you need help, click the button below and we'll log you in. log in with one click why did you receive this email? there was an unsuccessful login attempt on your account.
      А сега въпроса ? Трябва ли да се притеснявам излишно да си набивам някъв филм,че някой се опитва да ми разбере паролата и да влезе в Facebook-a или просто това е някъв от поредните им бъгове ? Сигурен съм,че все ще има някой който да е получавал такива писма или ако не той някой техен роднина/приятел и т. н. и да знае нещо по въпроса ? Мерси за отделеното време и лек ден

• от HackerX
      Здравейте!
      Вече от доста време насам имам проблем с браузъра на Гугъл и сайта на Фейсбук - зареждам news фийда (началната страница), въртя си надолу - всичко добре. Но като минат няколко минути започва да ми насича и в task manager-а на Хром виждам, че се товари много процесора за тази страница. Презареждам я и се оправя, докато не минат пак няколко минути и да започне отново да товари.
      При вас има ли го това, от какво може да е и как мога да го оправя?

• Дарение

• Добави ново...