Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Купих си картата от заглавието втора ръка, по думите на предишния собственик не е копала, продава я защото процесора му е слаб. Сложих си я на компютъра и си пуснах да поразцъкам car mechanic sim 2015 на макс със бета драйвърите(crack-a на gta V се прецака) и някъде след час-час и половина се появи(появи защото нещо крадеше фокуса на уиндоус и ме връщаше на десктопа) квадрат някъде колкото квадрат на шахматна дъска в центъра отдолу в който се движеха черно-бели линий, при следващо излизане и влизане се премести вдясно, а след това изчезна, но пък на едно място като застанеш и насочиш мишката към калника и текстурата до фара ставаше на дълги шипове. Човека също е имал проблем, но от фирмата(митиел) са му казали че е от драйвърите, да си изтегли някаква програма на асус и ако не се оправи да underclock-не картата.

Да отида ли да я върна на магазина или underclock-a ще я оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казал ти е, че не е копал ... ама най-вероятно, е "прекопал цяла Добруджа, няколко пъти"  ;) . Тествай я, на някоя друга игра или с произволен GPU benchmark, ако пак ти направи такива мизерии, отивай в сервиза (дано да имаш остатъчна гаранция) и дано излязат точни хората да ти я подменят. Underclock-a е временно решение и пак не е гаранция, че ще функционира изправно.

Редактирано от ForBan (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той е колкото мен горе-долу, не вярвам да е копал, на furmark вдигна 67 градуса макс и нямаше нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купих си картата от заглавието втора ръка, по думите на предишния собственик не е копала, продава я защото процесора му е слаб. Сложих си я на компютъра и си пуснах да поразцъкам car mechanic sim 2015 на макс със бета драйвърите(crack-a на gta V се прецака) и някъде след час-час и половина се появи(появи защото нещо крадеше фокуса на уиндоус и ме връщаше на десктопа) квадрат някъде колкото квадрат на шахматна дъска в центъра отдолу в който се движеха черно-бели линий, при следващо излизане и влизане се премести вдясно, а след това изчезна, но пък на едно място като застанеш и насочиш мишката към калника и текстурата до фара ставаше на дълги шипове. Човека също е имал проблем, но от фирмата(митиел) са му казали че е от драйвърите, да си изтегли някаква програма на асус и ако не се оправи да underclock-не картата.

Да отида ли да я върна на магазина или underclock-a ще я оправи.

И извода е? Смяна на драйвъра. Изчисти старите с DDU => напиши с каква операционна система оперираш и ще ти предложим версия на драйвъра за изтегляне.

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених ги вчера с 14.9(не бета). Нямах достатъчно време да играя час и половина да видя дали се е оправило. Със 7 ultimate 64-bit съм.

Редактирано от Ivelin _ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.