Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте на всички :) Имам конзола PS3, а и един Xbox от братовчед ми. И двете конзоли не са хакнати, а и не ми се иска да ги хаквам. Купуването на игри ми е скъпо. Интересува ме по-евтин вариант. Някой наемал ли е игри под наем от някъде и за какви пари? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От OLX-а можеш да си ги купиш втора ръка за няма нищо пари ама колко ще са надрани дисковете е друг въпрос...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, видях в OLX, ама като искам да пробвам различни игри и не знам дали ще ми харесат, няма смисъл да купувам :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Да, видях в OLX, ама като искам да пробвам различни игри и не знам дали ще ми харесат, няма смисъл да купувам :)

Влез в psn на доста игри са качени демота, може по тях да добиеш малко представа за дадена игра. Иначе кои игри по-точно те интересуват? Относно надрани дискове колегата НЕ го слушай. Блу рей на ps3-то не се драска толкова лесно за разлика от двд-тата на кашона. На мен почти всички игри са ми втора ръка и нямам проблеми с дисковете.

Редактирано от jamc (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.