Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

https://www.youtube.com/watch?v=htFlFWHmn8M

Още инфо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от GTodorov007
      Здравейте,
      използвам интернет на мтел 75 Mbps, но когато пусна speed test mtel, съответно ми показва че download ми е 4,5 - 6 (някой път стига до 10), а Upload минава над 50-60, на друг компютър който е по стар си вдига около 60 Mbps на download
      компютъра ми е AMD Phenom 9500 Quad-core 2,20ghz, ram 8gb, Windows 7 - 64 bit
      имам Антивирусна Node32 (Ъпдейтната база данни, та ме съмнява да са вируси..)
      Правих разни настройки като да задам Bandwitch enable и на 0%, махнах Windows Defender, Windows Firewall, спрях антивирустната за да пусна теста, но същата работа...
      Теста го направих от Google chrome
      Сега направих speedtest от мобилен телефон през wi-fi и ми дава 76 Mbps , нещо по компютъра ми е гнило явно..
    • от Game Mottder PRO
      Здравейте, имам въпрос и се надявам да ми отговорите и помогнете. Не мога да използвам максималната скорост на интернета си. Към Виваком съм и съм с рутер. Преди около 9 месеца подписах нов договор, понеже си купувах нов смартфон. Договора включва интернета, мобилните данни от сим картата и телевизионния пакет. В стария договор скоростта на интернета е била 10 mbps и съм си свалял с 1 мб, което мисля, че е нормално. Според новия договор обаче се увеличава скоростта на интернета на 20 mbps, а телевизионния пакет от най-малък става стандартен + нова сим карта, заради телефона. Така до тук добре, каналите се увеличиха значително, от телевизията нямам оплаквания, скоростта на интернета обаче вместо да се учеличи и да свалям с около 2,5 MB (20 mbps), аз свалям по-бавно от преди (1 mb) , сега свалям със 700 кб , повече от 800 кб не е качвало. Една вечер свалях един торент и скоростта стигна до 2,5 mb  и бях много доволен, обаче беше за малко и после си се върна старата скорост. Когато правя тест за скоростта изчислява 6,13 mbps и наистина с толкова си свалям, обаче трябва да е 20 mbps , имате ли идея от какво може да е и как да се оправи?
    • от StefanoV08
      Добър вечер, преди няколко часа се сдобих с нов компютър, но след като започнах да свалям разни работи като музика или игри забелязах, че много бавно се сваля няма как да е от интернета зашото на другия комп скороста е перфектна 
      П.С. Имам ЛАН карта и кабела за нета е свързан там
    • от kvkkvk
      Здравейте! Имам въпрос относно домашната ми мрежа - защо по Wi Fi не мога да достигна повече от 54 мегабита, каквото и да правя? Скоростта по кабела е двойна - 100 мегабита. Рутера ми е TP-Link Archer C2 AC750. Пробвах различни настройки, но не става.
    • от Метин Шабан
      Здравейте , проблема ми е доста сериозен , от много години вече съм клиент на един интернет доставчик който не съм сменял. Скоростта с която съм теглел през годините е била най малко с 7мб/с , а най-много с 11мб/с . От няколко дена като пробвам да си дръпна нещо от замунда чрез Utorent тегленето започва , програмата се наема и стига долу-горе до 8мб/с след което следва спад на скоростта достигащ до 1KB/s . Пробвах да презапиша програмата , изтеглих и  BitTorent и с него същата работа , рестартирах си PC (по принцип ми е на "спящ режим" и вика да пробвам с рестарт), изключвах от тока switch-a , извадих му кабелите  към ТВ и към PC и отново ги свързах и пак не става ! До сега този проблем съм нямал ,за пръв път се появява. След като прочетох 1-2 теми в едната (сходен проблем но не същият) бяха дали като причина HDD-то , Вие как мислите дали то е проблема ?
      Ето го хард диска : ATA WDC WD5000AAKX-0 SCSI Disk Device  (500 GB, 7200 RPM, SATA-III) сравнително нов е , старият ми направим проблем и беше в гаранция и ми го замениха с този който е на д/г 1 година.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.