Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

По законите на Мърфи, то белята стана с карта на колега! Слагам в четеца и за момент се появиха качените файлове, но след това антивирусната Web Root предложи да сканира, заби и до тук. След това Файловете изчезнаха и останаха само някакви празни папки. Още няколко врътки и се наложи да преформатирам FAT32. Преди това опитвах възтановяване на изтритите файлове с различни програми, но нищо не се получаваше. В карантината на антивирусната също нямаше нищо, но и в паметта - нищо. След форматирането няма проблем с работата, но на човека се затриха файловете!

Защо така се получи! Някой има ли идея???

Това под Vista sp -2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, била е дефектирала файловата система. Не е трябвало да се форматира.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо така се получи?

Защото антивирусната не е „познала“ файловете и си ги е набедила за вируси.Ако картата е била използвана в телефон,тя е била с друга кодировка!Друг път,когато ти предложи сканиране на външен носител отказвай,за да няма пак проблеми.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите! Ще се внимава повече, но честно казано на такова тотално бахтисване на файлове, не съм бил друг път свидетел! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се повреди MFT настава такова масово поражение.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.