Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,мисля скоро да си копувам тази игра и да играя с приятели,въпроса е как ще ми върви и дали ще тръгне изобщо..

Параметри на компютъра:

Процесор:Intel Celeron 3.06ghz едноядрен

Хард диск:80гб

Рам:3гб

Видео:Nvidia 9500GT

Операционна система:Windows 7Home Premium прясно инсталиран

Благодаря,предварително на отговорилите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще тръгне и ще върви прилично. Това всъщност е с последния Engine на Сорс. Мой приятел го подкарва прилично с 2Гхз селерон ,2ка рам и видео карта АМД-6450 512мб. И аз още на времето ,като излезе ЦС бях много запален ,особено пък по 1.6 ,но вече това не е играта ,която беше. Оръжията почти нямат откат ,като на CoD ,което прави играта много нубарска.

П.С. Да кОпуваш игри според мен си е пилеене на пари за напълно излишни неща. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никакъв случай няма да работи добре на едноядрен процесор! Видеото е предостатъчно както и рамта , но играта е cpu heavy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно мисля ако трябва да намаля графиката ако се наложи,мисля да говоря по скайп и да играя дали ще забива ако си взема 2-ядрен по 2,2гхз ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно мисля ако трябва да намаля графиката ако се наложи,мисля да говоря по скайп и да играя дали ще забива ако си взема 2-ядрен по 2,2гхз ?

Ако мислиш за подобрения провери дали Intel Core 2 duo E8400 3ghz 6mb L2 е съвместим с дъното. Имай го за абсолютен минимум ,за който да си струва ,да дадеш пари ,защото все пак търсиш процесор за игри. За сега процесорът е напълно приличен, особено за цената си (около 40-50лв). 

С този процесор спокойно си подкарваш BF4 или Crysis 3.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

На двуядрен няма да има проблем. Все пак новите версии на skype товарят доста по време на разговор. В тази връзка може да погледнете http://www.ventrilo.com/download.php или  http://www.teamspeak.com/ .

PS. При едноядрен и да сваляте детайлите няма да има ефект.

Редактирано от Julius Decimus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.